Glavni meni

MotoManijaci po Srbiji i Svetu

Započeo UFF, 08 Januar, 2011, 16:54

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Boban_m poslato 04 Januar, 2018, 18:01
Jutros 5 C, najhladnije od kako sam dosao [flashing]

DSC_0110" border="0
Ovde jutros bilo 6 stepeni... :o :D Ode vam klima u 3 lepe... :D Gledao sam snimak one zgrade ¹to je gorela, stepeni¹ta okovana ledom kako se slivala voda ¹to su gasili, a Nju Jork na geografskoj ¹irini Soluna... :o

Boban_m

Njujork je uvijek hladan zimi, a tek Cikago...brrrr

Lazic

Znam i u Solunu je zimi ledeno... ;D

Znam da je to zbog golfske struje, ali opet u¾ivam u ovoj banji kod nas... :D Prvi put za 10 godina æe motor biti u funkciji 12 meseci... ;D Ako ne usere kraj januara ili februar... :D

Boban_m

#1083
 [samoubistvo] Nema to veze s vremenom nego s glavom ;D Koliko puta sam tamo otisao na proslavu NG motorom...

PECA BMW

Ja kontam da ce nas da zakove u februaru .. prodje pola zime a samo da puta bare zaledile . hmmm
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: Boban_m poslato 05 Januar, 2018, 01:54
[samoubistvo] Nema to veze s vremenom nego s glavom ;D Koliko puta sam tamo otisao na proslavu NG motorom...
Lak¹e je kad je ovakvo vreme... :) Jutros bilo malo ki¹e, al' prilièno toplo i evo ga sunceeee... :D

Bori¹a

videh cone vozi sleper, -24 u okolini cikaga... ajde lutrijoooooooooo [yahoo] [yahoo] [yahoo]

UFF

Citat: PECA BMW poslato 05 Januar, 2018, 02:14
Ja kontam da ce nas da zakove u februaru .. prodje pola zime a samo da puta bare zaledile . hmmm

nadam se, jer ne premestaju mi se ova silna nacepana drva napolje ponovo za sledecu godinu  [rofl]

provalio sam da ih necu sva potrositi pa sad lozim ko lud i setam u gacama po kuci znojeci se  [rofl]

Lazic


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hurricane

...de je skvo, pusti majmune, imamo ih ovde koliko neæe¹

UFF

skvo problematicna, vracena nazad proizvodjacu pa nek se on jebava sa pokvarenom robom  [rofl]

mali_zmaj

jin-jang

Lazic


SSZGO

putujem sam, i usput malo radim fotografiju, u potrazim za dosad nevidjenim predelima










Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

milomir22

Dobronameran savet, drzi se ti sisa i dupeta, majmune i prirodu prepusti nacionalnoj geografiji.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole


mkt

dobra ti je ova sa majmunom
3 odozdo