Glavni meni

MotoManijaci po Srbiji i Svetu

Započeo UFF, 08 Januar, 2011, 16:54

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Vozio sam E240 4matic 2005-to, razoèarao me skroz... na 90.000 je V6 tro¹io ulje poprilièno, vukao se kao prebijen a tro¹io 17 litara po gradu. Sve vreme si morao da ga dr¾i¹ u sport modu samo da bi i¹ao normalno... Ono govno od brake assist-a se palilo kako mu dune i nikad nisi znao dal' æe da zakoèi kad pusti¹ gas... Dugme za start mu ispalo sa ruèice menjaèa... Probao ga malo po mokroj travi, od ESP-a nije mogao da se zavrti preko 2000 rpm... Iskljuèi¹ ESP, da¹ jednom gas kako poène da proklizava ukljuèi ga sam... :o Govno od 60.000e bre... :D Posle vrlo blagog klizanja i naslanjanja prednjim toèkom na iviènjak, morao na ¹lep, a ¹teta bila 10.000e... :o Tad ga nisam ja vozio... ;D

megaidiot

za te godine sam cuo da su imali gremline, moj bio okas 2001., 'ciganski san', to su oni zadnji sto su imali minimum kompjutera u sebi.
mrcina, trebalo mu dosta da se zaleti, ali za putovanja genijalna sprava, vozis ceo dan i kad stanes odmoran si da se turisticki prosetas po gradu i do kafane, a kad nije bilo smestaja spavalo se u kolima, bez problema.
jedino je bilo zajebano malo po italiji da se provlacim kroz one ulicice sto su pravljene po meri samo za fiata pandu i jednom sam dobro umocio zadnji kraj u more kad sam se okretao na spustu za camce, drugacije nisam mogao da se izvucem, a da ne cekam da se sklone zabari sa dostavnim vozilima.

Lazic

 ;D

Na buljavima su trulili ko¹evi... ;D

megaidiot

jeste, ali mene to nije uznemiravalo. dok ne dodje dotle da mogu da pisam na semaforu ne brinem se.

Lazic


Lazic

Stigli nam pozdravi sa sunèane Malte... ;D Privesci putovali dve godine... :o ;D





SSZGO

Citat: Laziæ poslato 21 Septembar, 2017, 11:19
Vozio sam E240 4matic 2005-to, razoèarao me skroz... na 90.000 je V6 tro¹io ulje poprilièno, vukao se kao prebijen a tro¹io 17 litara po gradu. Sve vreme si morao da ga dr¾i¹ u sport modu samo da bi i¹ao normalno... Ono govno od brake assist-a se palilo kako mu dune i nikad nisi znao dal' æe da zakoèi kad pusti¹ gas... Dugme za start mu ispalo sa ruèice menjaèa... Probao ga malo po mokroj travi, od ESP-a nije mogao da se zavrti preko 2000 rpm... Iskljuèi¹ ESP, da¹ jednom gas kako poène da proklizava ukljuèi ga sam... :o Govno od 60.000e bre... :D Posle vrlo blagog klizanja i naslanjanja prednjim toèkom na iviènjak, morao na ¹lep, a ¹teta bila 10.000e... :o Tad ga nisam ja vozio... ;D

taj auto vredi 5000 ne 60000.
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Toliko je ko¹tao nov 2005-te... 2008-me je bilo èukanje bankine za 10k...

UFF

sszdo je 2005e vozio juga ili gsp pa otkud on zna sta je tad taj auto vredeo?
nije znao ni koji je i kad bi ga u proslom vremenu video :D

ne hejtujem samo sam realan

Lazic

Ima sliènosti, i na jugiæima ispadaju poluosovine èim ih pogleda¹ popreko... :D

Bori¹a

keca parkiras na ivicnjak i ne mozes da zatvoris vrata jer se usukao

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Boban_m

Zippa Cope u poslati

DSC_0090" border="0

DSC_0088" border="0

Zippa Jela

1093986193" border="0

DSC_0085" border="0

Lagani kruz

IMG_463e33d455243a2aa4a16cd438493c6c_V" border="0

Zalazak sunca na zapadnoj obali

IMG_5e42f22e33753ef137578c6096eb6243_V" border="0
<a target='_blank' href='https://imgbb.com/'>upload image</a>

mali_zmaj

Jao sunce,plaza...,kod nas kisurina dere,da se covjek samoubije rdjavim srafcigerom,krstastim!!
jin-jang

UFF


Lazic

Ubiæu ga k'o zeca èim ga vidim... :D

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

megaidiot


Lazic


milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic