Glavni meni

Pegaz Moto

Započeo DebeliZmaj, 06 Januar, 2011, 16:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

ne prichamo ovde o markama nego o mestima kupovine :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

K_A_W_A

Bio prosle nedlje kod Markonea i kupio neke rukavice. Bufalo, cena oko 45 jevreja. Prosecne, ali rade posao. Juce ih probao. Sto se tice Marka, ne znam sta bih rekao, ne druzimo se. Jedino sto mu zameram je da nema smisla za trgovinu. Dovedem mu jos jednog drugara i hocemo da kupimo neke torbe za motor, ja ga pitam da nam nesto malo spusti cenu, on nece. A te torbe sigurno nece prodati. Nema osecaja

Gremlin

Tek sad bez Grofa ce Mrakone videti koliko mu je Laza Grof dizao ugled radnji i koliko ljudi je privukao da nesto kupe korektnim odnosom prema kupcu i lepim ponasanje. Mrakone jednostavno nema shlifa za trgovca, nema osecaja, agresivno reklamira sve i ljudima udara po zdravom razumu, narocito oko Garmin uredjaja ciji je diler.



WOLVERINE

Citat: UFF poslato 10 Januar, 2011, 18:55
kako sta kupiti?

kakav bre bufalo?

ako imas pare a oces kacigu uzmes arai ili shoei                   SCHUBERTH    ;) ;) ;) ;)

ostatak opreme dainese ili alpinestars            RUKKA         ;) ;) ;) ;)      BERING   ;) ;) ;) ;)

i nema sta da razmisljas dalje

ako nemas ili neces da bacas pare onda ixs (po meni najbolji odnos cena-kvalitet)

UFF

Pricao sam o opremi koju moze da kupi ko covek kod nas u radnji a ne da se jebava preko neta i kupuje na nevidjeno

Lazic

Kazi mu Uffe, kazi mu, sve bi pare spiskao... [rofl] [rofl] [rofl]