Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Pa reci odma lepo da neces da pomognes coveku da proda...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

con3

 
Citat: Taraba poslato 08 Februar, 2019, 16:12
Pa reci odma lepo da neces da pomognes coveku da proda...
E sada necu ja da prodam  [veryangry] [rofl]

Gavrolini

Aj sto pobegne nesto sto se pojavi povoljno pa neko reaguje brze, to je jbg normalno. Ali par puta se oducim da odem po neki motor koji se tipa godinu dana vuce na oglasima i nazovem a covek kaze pre 5 minuta oterase ljudi.

Gavrolini

Ali isto tako sam maknuo i ovaj xt a trojica krenula po njega. Jbg meni bio 7km od kuce :)


ljupche92

A ovaj DR u Kraljevu, mogu da odem da vam slikam :D u ostalo se ne razumem
Mada da je sve okej, znam vec par likova iz Kraljeva koji bi kupili ovo, sredili i prodali :D
[cheers] [cheers] [cheers]

Hattrick

Ma siguran sam da ima jos neki problem, cim je lik toliko u otporu da neko dodje licno. Cudna prica skroz.

dzimika

Ljupce, ajd bas otidji da znamo celu pricu bar ako imas vremena :)

ljupche92

Ako nije kasno, sutra popodne cu da odem da slikam...
A sad cu ga pozvati, da vidim da li mogu sutra da vidim motor :)
[cheers] [cheers] [cheers]

ljupche92

Vako :D
Motor obecan nekom iz NS-a ..u utorak navodno treba da ga tovari :)
Ja kazem da bih dosao da pogledam za druga i ako je to okej, da dodje da uzme :D
Koliko vidim njemu se zuri, ide pricom " dok ti pogledas i cujes se sa drugarom meni se isto hvata kao i ovaj iz NS-a" ...itd
Ali je rekao da ga pozovem veceras ili sutra ujutru, pa ce da vidi da li da dolazim da pogledam motor :D
a kapiram da ako bi mu odneo pare, odmah bi ga dao...a tog iz NS bi zaboravio [panic]
[cheers] [cheers] [cheers]

OKi

Opasni Kraljevèani  [thumb_up] [kralj]

rboban

Ja mislim da je tu agregat u kurcu, a da je CDI samo skinut da se ne bi pokusavalo da se upali....
Ride It Like You Stole It

dzimika

Vrlo moguce, cim on zna da ima razlike izmedju CDI da li je sa jednom ili dve bobine

con3

Svako je dobro upucen u ono sto prodaje.

Glava Dole

Citat: OKi poslato 09 Februar, 2019, 15:01
Opasni Kraljevèani  [thumb_up] [kralj]

Nasi pozitivci opasno dobri vozaci a negativci opasno neiskusni prevaranti... svakakvih kraljevcana ima [rofl] Svaka cast Ljupce, misterija resena... prodavac def. ozbiljno muti :)

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

con3

Motorima su bas skocile cene ,neki drze iste zadnjih 5 godina.

Taraba

Kraljevo je novi Sabac. :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini


Taraba

Budi polaskan - kopiraju vas.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?