Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


UFF

prodaje gume ali ne smes da pomenes tu rec  [rofl]


Adresa: Vinogradska 101, 11070 Novi Beograd, Srbija
E-mail: [email protected]
Telefon: Zbog smaraca nema telefona  [rofl]

UFF

Che evo oglasa za tebe

https://www.kupujemprodajem.com/Gradjevinarstvo/Vrata-i-prozori/Sobna-vrata-69785578-oglas.htm?filter_id=

neki forumas usluzno oglasio za drugara manijaka ali kupci dave i smaraju jer je cena bila po komadu ispod 30e
sad je 450e i detaljno je sve izmenjeno, po drugi put, podseca po malo na tog sto valja gume m?

Andjelo

Citat: UFF poslato 08 Decembar, 2018, 23:39
Che evo oglasa za tebe

https://www.kupujemprodajem.com/Gradjevinarstvo/Vrata-i-prozori/Sobna-vrata-69785578-oglas.htm?filter_id=

neki forumas usluzno oglasio za drugara manijaka ali kupci dave i smaraju jer je cena bila po komadu ispod 30e
sad je 450e i detaljno je sve izmenjeno, po drugi put, podseca po malo na tog sto valja gume m?
kako je moguce da broj telefona od ovog prodavca sa oglasa imam umemorisan u telefonu

Che

Citat: UFF poslato 08 Decembar, 2018, 23:39
Che evo oglasa za tebe

Lici lici

Citat: Andjelo poslato 08 Decembar, 2018, 23:47
kako je moguce da broj telefona od ovog prodavca sa oglasa imam umemorisan u telefonu

Sigurno si ga zvao u 10.30PM prosle subote  [rofl]

idanijel

sta je negativnih ocena  :P

UFF

znam lika, voli da se napusava sa kupcima koji su nepristojni  [ludak]

sremac

¹to ga nisi zvao u 5 ujutru da ga pita¹ koliko mu vrata treba,da si zaboravio?

¹to se tièe èoveka s gumama, ovo je oke opis, samo kontam da se sve iole dobro brzo razgrabi , mada 10e po gumi i za iole dobre 13 je stvarno bagatelna cena, a ne za neku veæu dimenziju
budala na leru, mudonja u kontra smeru

srbac



®or¾

 [rofl] sva¹ta donose kao namenske stvari od preko ali koliki debil treba da bude¹,da otfikarena kolica iz marketa proglasi¹ za box za psa.Malo ma¹te,pa da se iskenjao kako je to box za poligon i trija¾u pasa,pa da se manje smejemo [cheers],ovako  [rofl]  [rofl]  [rofl]

Taraba

Sve vise oglasa imaju "Doneseno iz Nemacke" i "Doneseno iz Svajcarske" a sve neka nasa govna koja se tamo i ne prodaju uglavnom.
Naravno, sve kosta ko novo.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

idanijel

I vrlo malo koristeno.! Dal jebeni radijator dal jakna.retardi

Glava Dole



milomir22

kuèe ispoziralo za 10
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Vozio
Citat: UFF poslato 07 Decembar, 2018, 01:00
mige sto gledas E36 ?

to mi je prvi auto koji sam kupio, skupljao sam 5 godina za njega, mogao sam mnogo ranije da imam neki drugi ali sam isao na bus dok nisam skupio za njega u fabrickom stanju sestaka benzinca sa ricaro kozurom...

danas verujem da ne postoji nijedan koji nije truo tako da i da ga na poklon dobijes dzaba

bolje neki e46 bar je duplo udobniji, linija i dalje moderna i jos lepsa a zvucna izolacija i stabilnost na snegu i ledu nebo i zemlja
Vozio sam e36 po snegu i ledu sa praznim gepekom i letnjim gumama, krajnje interesantno iskustvo... :D Po ravnom putu ide u ¹reh... :D

El Jefe

https://www.polovniautomobili.com/motori/13573673/harley-davidson-1600
Јао отвори се земљо да пропаднемо до Индије што слонове рађа
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

despic

klasican divljak