Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Citat: El Jefe poslato 26 Jul, 2018, 19:27
https://www.polovniautomobili.com/motori/12788309/jawa-cz175
Уњега је мајка знала дасе он дрогира.......


Sto mrzim kad vidim motor bez prednjeg blatobrana, a pogotovo bez lancobrana, al ko zna, mozda covek uziva da ga prska ulje sa lanca, ili ga ni ne podmazuje pa nije frka :D
A cena je posebna prica, video covek da se pojavila ta Scrambler/Cafe Racer moda i da ljudi otkidaju s cenama, pa resio da i on uzme neku dobru lovu, al malo se zajebo [rofl] [rofl]
Ali neki ljudi stvarno vec treba da nauce pravo znacenje reci "restauracija"...
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

oni misle na RASTURACIJU a napisu RESTAURACIJA.....voleo sam tu cezetku
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

Ja nisam, ali moram priznati da ima nesto privlacno u ovoj rAsturaciji, osim naravo sto je bez blatobrana..

Cena je narkomanska, o tome ne moramo..

MIGE


UFF

taj da plati nekom da ga odvezu na otpad

MIGE

Citat: UFF poslato 05 Avgust, 2018, 10:56
taj da plati nekom da ga odvezu na otpad
budala...napissao da je u originalnom stanju a slepac mu ugradio plin...au jbt,kakvih ludaka ima  [samoubistvo]

ЯЭВОЛУТИОН

bmw 320 a motor 1800...pa nece moci to tako....dobio bi neke pare da je 323 ali ovako...500 evra.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


®or¾

Sad æu da ga zovem, da ga pitam gde je kupio i da li je normalan,a onda jebem ti i oca i majku nenormalnu.

gox

Nista nisam razumeo,sad izlete na FB





Hohštapler

Auuu kurac kakva prilika a ja nemam FB.. de kaci screen shotove da se malo smejem.
Ponudi mu moskvièa od kom¹ije!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Poljanac92

Drugar prodaje svoju cbr-ku 600 f2 :D pa rekoh da podelim i ovde posto nije nesto aktivan na forumu, neki manijaci su mozda i vidjali motor :D cena za forumase je svakako niza
http://www.polovniautomobili.com/motori/12881534/honda-cbr-600-f2
Preticao sam i kad nisam morao :D

MIGE


Gavrolini

Video sam uzivo ovaj bmw...izgleda brutalno. O ceni necu nista reci jer se ne razumem ni da li je orginal motor ni ostatak.

MIGE

Citat: Gavrolini poslato 15 Avgust, 2018, 17:11
Video sam uzivo ovaj bmw...izgleda brutalno. O ceni necu nista reci jer se ne razumem ni da li je orginal motor ni ostatak.
cena je velika a bar da je 321 hp...

MIGE


DUKE Vuk


Hattrick


Hurricane

..ovaj sa kawom ima fetish na to da bude osvetljen i da osvetljava, kao neki nasi manijaci..

Oduvek sam sumnjao da postoji jednostavno ta kategorija vozaca..

Sada sam siguran