Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

juga.v i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: Grof poslato 06 Decembar, 2017, 00:04
Meni je S8 te generacije kroz Beograd sa ne¾nom nogom na gasu (ja plaæao gorivo :) ) tro¹io od 25-30 benzina po bord-u ... na autoputu ka NS ga nisam uspeo spustiti ispod 12.... sva sreæa pa je tih godina bio popularan auto kod svih kriminalaca u poku¹aju pa sam ga prodao u tri dana... i vidim ga posle par dana u Novusu ugraðuje gas.... reko: "Ne¹ se ti sine od kriminala leba najesti kada u S8 ugraðuje¹ gas" :D

da ga nije kupio Nemanja sa Banovog brda? Vozio u to vreme ili K7 ili BMW rr.
Daje gas ispred moje zgrade u bloku, a Maksim bio mali, ka¾e "Kakav mu ovo vruæ vetar izlazi iz auspuha".

OKi

Citat: milomir22 poslato 05 Decembar, 2017, 21:41
15 litra plina trosi 2.0 kad je umeren potrosac i pri normalnoj voznji.
Da li to misli¹ na odreðeni model Audia, ili uop¹te 2.0 ???

Grof

S8 sam kupio u Marinkovoj Bari i to mi jedno od tarumatiènijih iskustava u ¾ivotu, od familije nekog garagana koji je zaglavio robiju, na kevu mu se vodio auto. A prodao sam ga nekom liku iz Vrbasa tj okoline Vrbasa, crnogorac sa kajlom sav u krimid¾imi fazonu.... ono "Brate" i te fore kao jako sam opasan.... i ugradi nesretnik plin.... da mi je samo znati kako je to radilo.... znam par likova koji su na 5,7 hemi ugraðivali plin pa svaki put kada potope papuèicu do poda auto se sam prebaci na benzin :D

Hattrick

Ladno kupio auto od Djoganija.  :)

Bori¹a

najbolji drug na rendz roveru 4.6 benzinac v8 ima plin i trosi 20 litara plina...

Hattrick

Mozda na otvorenom i da drzi gas na milimetar. 20 litara plina je potrosnja za V6 2.5 motor.

bobangsxr

Citat: Hattrick poslato 06 Decembar, 2017, 18:35
Mozda na otvorenom i da drzi gas na milimetar. 20 litara plina je potrosnja za V6 2.5 motor.

Noviji ne trose Bas toliko kao oni stariji.... Imam Audi A6 4f... 4.2 fsi  350 PS i u gradu nikad nije prosao 18 a testirao Sam ga muski... CH-SRB prosek 9.5-10... a Koje Kilo laksi od a8 1960 kg

Hattrick

Meni ML 3.2 benzinac Par-Beg prosek 10L/100, ali nije prosek relevantan. Jer na duze staze, u Gradu svaki dan sa nasim gorivom, ravno 20L. Benzina ovog jebenog domaceg NIS-ovog. Na gas be bih smeo ni da pomislim. :D Bilo bi 200km autonomija najvise. Rece mi lik iz poznatog servisa, kada bi montirao instalaciju, racunaj 20%-30% na gas jacu potrosnju nego benzin, i dodatnih 20% potrosnje na los kvalitet naseg GPL-a punog butana, a ne propana.
E sad ovi najnoviji modeli automobila trose primetno manje, pogotovo ako imaju najnovije centrale GPL, i trose  strani GPL. Ne Srpski. Ali ta razlika u ustedi se platila unapred kroz taksu za ekologiju, i to mu dodje to, isti djavo drugo pakovanje.
A ovaj auto oko koga je zapoceta tema, razlokani Audi A8 4.2 1997, ako bi mu stavio GPL u Srbiji, ustelovano na kompjuteru realno, a ne siromasna smesa samo za test, i vozio normalno, trosio svaki dan srpski gas, ispod 25-30L realne potrosnje gasa ne bi bio.

megaidiot

vozio sam bas to na plin, iako nije smrdelo verovao sam da negde mora da curi ko blesavo jer je svako malo bila prazna boca.

Gavrolini

Meni pontiac firebird 3.1 v6 trosio 18 plina a 20 benzina.

milomir22

Citat: OKi poslato 06 Decembar, 2017, 12:24
Citat: milomir22 poslato 05 Decembar, 2017, 21:41
15 litra plina trosi 2.0 kad je umeren potrosac i pri normalnoj voznji.
Da li to misli¹ na odreðeni model Audia, ili uop¹te 2.0 ???

Uopsteno na 2.0 sa ubrizgavanjem.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

 [rofl]

https://www.kupujemprodajem.com/Samsung-Galaxy-S7-Edge-Rose-Gold-fuull-rezervisan-53884596-oglas.htm

Stvari koje nudite bicikle, kompjutere, preparirane zivotinje i preparirane delove tela zivotinja, saksije, tepihe, macke i kerove , fotoaparate, digitrone, ikone, kajle, kackete, nozeve, sablje, gasne pistolje, garderobu, srebrne lancice i narukvice itd, sony playstation i ko zna sta jos , JA CENIM 1 EVRO i koliko god vi mene ubedjivali da to meni treba i kak2o cu ja sa tim biti prezadovoljan mene TO NE INTERESUJE I VREDI MI 1 EVRO . Vencanice i odela ne nosim ni to mi ne treba. 

Naravno ne prihvatam u zameni ni cvece visibabe, kelerabe, ljubicice . . . . jer me to ne interesuje i ne nudite mi u zameni ni vase zene jer ni ovu moju ne mogu da slusam a kamoli tudju  i ne zanimaju me telefoni koji su pogodni za rimu Umi Rome, Wiko Leni, BluBoo Maya. . . . Ne uzimam ni telefone koji su kvaseni ili upadali u VODU- bilo slatku ili slanu i koji su vise u vodi proveli nego njihovi vlasnici. I nemojte me ubedjivati kako ste ga tako kupili jer ja nikad do sada nisam cuo da Samsung, Apple, LG i bilo koja druga firma ima prodavnicu u Dunavu, Savi, Jadranskom ili Egejskom moru. 

Kerove, macke i ostale zivotinje ne uzimam u zameni. Kad budu izmislili kerove i macke sa minimum 1gb ram memorije da imaju kameru, slusalice , mikrofon i da sa njih moze da se okrene neki br telefona  e onda mi se javite i dogovaramo se. Naravno i koliko god da su rasni moraju imati papire i moraju biti ocisceni od parazita. 

I prilikom zamene ne uzimam telefone marke TESLA jer su to LOPATE I GRABULJE I POMALO ASHOVI. Znaci sve jesu samo telefoni nisu i krivo mi je sto su prezime onakvog coveka stavili na takve CEPANICE. 

Prilikom zamene telefona Vas telefon racunam onoliko koliko mogu da ga prodam odmah a ne onoliko koliko ste vi videli u filmovima naucne fantastike. Prodajna cena telefona je ona po kojoj se telefon prodaje ovde na OGLASIMA  a ne u prodavnicama mobilnih telefona u Balkanskoj ili Knez  Mihailovoj ulici.   Kada Vi budete  placali lokal, radnika, knjigovodju, poreze tada i Vi mozete dobiti tu cifru za Vas uredjaj. 

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!


UFF

kakav mrak po danu ga slikao

mislis namunjen nedobog

freepartyman

Aropo prrice o audiju. Nisu mi jasni likovi koji daju 100 000 eura za auto i uzmu dizel ..  [wtf]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hattrick

Citat: freepartyman poslato 08 Decembar, 2017, 21:21
Aropo prrice o audiju. Nisu mi jasni likovi koji daju 100 000 eura za auto i uzmu dizel ..  [wtf]

Zato sto velika, VELIKA, vecina zaista i ne da tih 100.000€, nego na firmu leasing lagano, 5.000€ ucesce, 800€ mesecno na 6 godina, placa firma, kao opsti troskovi odbijeni od poreza koji bi firma platila, pa se onda odbija pdv za popravke, gume, delove, sve zivo. 800€ mesecno firma ne oseti.
A vozi za potrebe firme 20%, a za sebe 80%.  :)
Posle 6 godina ga vrati, "pa kupi drugi od 100.000" i tako....
BMW je objavio da je u EU preko 90% automobila skupljih od 70.000€ u jednom od ovih slucaja.
Samo 10% je placeno cash/kredit, i kupljeno od strane fizickog lica.

Gavrolini


Hattrick

Interesantno koliko kross masine malo prelaze do generalke u odnosu ostale motore.

mali_zmaj

Zato sto su radne,da ne kazem sportske masine,puno se trose,al puno i daju. Zato na masi KTM krosera pisu radni sati.
jin-jang