Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

jevta

Citat: idanijel poslato 25 April, 2017, 21:11
Citat: jevta poslato 25 April, 2017, 20:54
Cbf 1000 golo govno vuèe se ko raga.Meni bio u razmatranju dok nisam seo posle mi ne treba ni na slici. u boljem seæanju mi je yamaha diverzija 600.Litra koja ne ide je govno nema uzbuðenja ni u najavi.Malo konja malo momenta moj suzuki i¹ao bolje od nje
ma R1 mama sve je to kur..a

To al ovaj u¹trojeni za nas matore

Glava Dole

Citat: idanijel poslato 25 April, 2017, 21:11
Citat: jevta poslato 25 April, 2017, 20:54
Cbf 1000 golo govno vuèe se ko raga.Meni bio u razmatranju dok nisam seo posle mi ne treba ni na slici. u boljem seæanju mi je yamaha diverzija 600.Litra koja ne ide je govno nema uzbuðenja ni u najavi.Malo konja malo momenta moj suzuki i¹ao bolje od nje
ma R1 mama sve je to kur..a

! No longer available

symon

Citat: idanijel poslato 25 April, 2017, 21:11
Citat: jevta poslato 25 April, 2017, 20:54
Cbf 1000 golo govno vuèe se ko raga.Meni bio u razmatranju dok nisam seo posle mi ne treba ni na slici. u boljem seæanju mi je yamaha diverzija 600.Litra koja ne ide je govno nema uzbuðenja ni u najavi.Malo konja malo momenta moj suzuki i¹ao bolje od nje
ma R1 mama sve je to kur..a
Jeste i¹ao bolje al kad bi se zajebavali. Imao sam i jedan i drugi. Bio je bar 3 koplja ispod u svemu taj Suzuki. Ni jedan mi nije tro¹io 5,5 do 170-180 kao CBF 1000. A o koèenju ne mo¾e ni da se prièa. Daleko ispred u svemu CBF 1000 u odnosu na Suzuki F.

jevta

#11183
To ¹to je CBF tehnolo¹ki 30 godina noviji meni ne pru¾a zadovoljstvo u vo¾nji kako bi trebalo.
Kada se taj CBF uporedi sa svojom klasom moji komentari budu blagi.Zato sad vozim FZS.
Taj CBF meni ide u klasu èopera
Po meni CBF 1000 se mo¾e porediti sa GSF 650 i onda su tu negde.A to je nebulozno poreðenje dve klase,ali su po udobnosti ,po tome kako idu  kako tro¹e i ostalo tu negde osim po ceni gde je honda daleko pobegla u nebo


UFF

Citat: jevta poslato 25 April, 2017, 20:54
Cbf 1000 golo govno vuèe se ko raga.Meni bio u razmatranju dok nisam seo posle mi ne treba ni na slici. u boljem seæanju mi je yamaha diverzija 600.Litra koja ne ide je govno nema uzbuðenja ni u najavi.Malo konja malo momenta moj suzuki i¹ao bolje od nje

da li si realan da poredis usrani preistoijski xj i najruznii motor ikad hajabusin abortus sa cbf1000 ?
ajd da zi uporedio fz1 ali i tad bi oba imali prednosti i mane u zavisnosti kako volis da vozis

Hurricane


idanijel

To sam navikao da cujem od ljudi sto voze bmw r1 99,K2...lude erove neke da pljuju po vrhunskim putnim masinama.

s.i.m.a

odlican burgman, domace table... mogao je i u domaci but n guz

https://www.polovniautomobili.com/motori/10068187/suzuki-burgman

mrle

kineski brus sa umetcima, fuj

jevta

Citat: UFF poslato 26 April, 2017, 00:44
Citat: jevta poslato 25 April, 2017, 20:54
Cbf 1000 golo govno vuèe se ko raga.Meni bio u razmatranju dok nisam seo posle mi ne treba ni na slici. u boljem seæanju mi je yamaha diverzija 600.Litra koja ne ide je govno nema uzbuðenja ni u najavi.Malo konja malo momenta moj suzuki i¹ao bolje od nje

da li si realan da poredis usrani preistoijski xj i najruznii motor ikad hajabusin abortus sa cbf1000 ?
ajd da zi uporedio fz1 ali i tad bi oba imali prednosti i mane u zavisnosti kako volis da vozis

Nije realno porediti ali mi je prosto neshvatljivo da Honda napravi motor koji treba da bude u vrhu putne klase ,a on ispadne kilav blago reèeno.
Da i napisao sam ko je proèitao da su to moji utisci,I da sam ja lièno od honde oèekivao mnogo vi¹e,a dobio ni¹ta ili razoèaranje.
Kao putni motor totalni proma¹aj,barem sa ostalima u klasi.Kao da su je napravili da se poredi sa 30 godina starijima.
Da to ima agregat karakteristika kao CBR 1000 rr pa malo u¹trojen bilo bi dobro ali sa tom snagom i obrtnim momentom ne ide u klasu putnih litri.
To ima karakteristike kao taj ¹to UFF vozi i jo¹ malo u¹tojen ali zato puno kila vi¹e.Ali po¹to je u punom oklopu u vo¾nji je adrenalin 0

Andreja

Al si postao puritanac odjednom kako si seo na Fejzera 1000, do juèe ti Katana 750 bila vrh :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

jevta

#11192
I dalje je vrh.
Motor konstruisan pre 30+ godina i dalje parira ovim novima u klasi nije to za zanemarivanje.
Ta katana ima samo nekog konja manje od CBF 1000 i malo manje obrtnog momenta.Katana ima veæe moguænosti pode¹avanja ogibljenja koju kilu manje jednako udobno sedi¹te......
Pravo poreðenje te Honde je sa GSF 1250.posle toga je honda samo jo¹ jedan bezlièni motor.
Daleko od toga da ta Honda ne valja isto kao i Afrika veèito æe biti dobra i skupa mada ne pru¾a ni¹ta vrhunsko

Bori¹a

realno cbf serija honde je za neku opustenu voznju, za nekoga ko ne ocekuje previse od motora...jeftin za odrzavanje, amortizeri nikakvi...
2006to godiste motor, nema stelovanja amortizera, karburatori... pricam za 600 a verujem da je i 1000 ista prica samo klasa iznad 

UFF

ko zna hondu trebao bi da zna da kad u imenu stoji F to znaci da adrenalina nema tj nisu ga planirali
ako zelis adrenalin trazi bar jedno R a pozeljno je dva jer je honda inace generalno uvek ustrojena i odnosu na konkurenciju, penzionerska firma jbg :D smanje snagu pa se posle hvali kako su najizdrzljivi logika

ali zato sa druge strane npr vreme privikavanja na nov motor je bukvalno nula i na koju god sednes osecas se kao da je vozis vec godinama, svako ko je imao tj promenio vise motora razlicitih prizvodjaca zna o cemu pricam

licno yamahu bas volim, zato mi je to i bio prvi motor i generalno imaju lepsi dizanj kao i trkacki karakter sto hondi fali ali ako hoces motor kao prevozno sretstvo za svaki dan i da bude pouzdan na prvom mestu... jebi ga hondi niko ni prici ne moze, realno

i kao sto rekoh taj fz1 je motorcina za sve pare ali tu katanu ni na poklon ne bi uzeo, kakvo bre crno ogibljenje  [rofl]

zli

U pravu je Jevta, precenjen bezlièan putni motor...Svako ko je probao,
rekao je da je precenjen, kilav, trom... To ne znaèi da je lo¹.
Ko hoce zanimljivu Hondu,  ima jedna od 1.3,  sa poluoklopom i
crveno belom bojom... E to je motor. :-D

symon

Naravno da se sla¾em da je veliki Fazer ispred CBF 1000 u mnogim stvarima ali tu je 40 i kusur konja vi¹e. Ali porediti XJ 600 i F 750 sa CBF 1000 , prosto su oba sme¹na . Ne ka¾em da je f 750 lo¹ ali je ru¾an da ru¾niji ne mo¾e biti ali lepo sam se vozikao s njim. Naravno o ukusima se ne rspravlja.

Naravo da CBF 1000 ima ¹telovanje zadnjeg amortizera. Relativna mekoæa prednje vilju¹ke lako se re¹ila gu¹æim uljem.


idanijel


megaidiot

Citat: UFF poslato 26 April, 2017, 23:18
ali zato sa druge strane npr vreme privikavanja na nov motor je bukvalno nula i na koju god sednes osecas se kao da je vozis vec godinama
[thumb_up]