Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

lepo i jeftino
za do kafica da podjebavas sve cafe racere :D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

El Jefe

Citat: Milos96 poslato 25 Februar, 2017, 01:25
http://www.kupujemprodajem.com/Oldtajmer-Zastava-620-B-saljite-ponude-32758218-oglas.htm
Наводи да је 1963. годиште, све фабричко  а на њему је значка застава млађа од камиона бар једно 50. година.
Друштво за заштиту од животиња

Hurricane

...svejedno ja bi u njega turio neki V6 i neke brutalne felne za pozeraj

jbmti, kao klinci smo u kom¹iluku imali dva napu¹tena komada pa blejali u njima kad ki¹a pada, 6-7 godina, jedva se seæam..


misa-pei

Ba¹ sam gledajuæi razne bud¾ere iz USA razmi¹ljao o ovom modelu kamiona kao jedinom dobrom za prepravku u ne¹to nalik onim amerièkim kamionetima. Jedino ¹to bi morao da se ubaci mnogo jaèi motor, a onda ide zezanje sa homologacijom, atestom... Ali je mnogo lep. Njih je nekada bilo na svakom æo¹ku, a sada ih nema ni za lek. Samo Tamiæi, ru¾ni k'o ðavo, ali neuni¹tivi.
Država je najveći neprijatelj naroda

Andreja

Pomislio bih na isto svaki put kad bih video "japanca", roðen za hot rod kamionet :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D



bigbad86

Citat: misa-pei poslato 27 Februar, 2017, 12:36
Ba¹ sam gledajuæi razne bud¾ere iz USA razmi¹ljao o ovom modelu kamiona kao jedinom dobrom za prepravku u ne¹to nalik onim amerièkim kamionetima. Jedino ¹to bi morao da se ubaci mnogo jaèi motor, a onda ide zezanje sa homologacijom, atestom... Ali je mnogo lep. Njih je nekada bilo na svakom æo¹ku, a sada ih nema ni za lek. Samo Tamiæi, ru¾ni k'o ðavo, ali neuni¹tivi.

Bio bi dobar fazon da se unutra kokne neki japanac od 900-14000 kubika 4 cilindra. Neki kardanac tipa Diversion ili FJR tako nesto. Napravis bogohuljenje  :D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


Biker-Boy

Bas bi voleo da vidim "dokaz" da ima turbo na motoru  [rofl] [rofl] [samoubistvo]
I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

PECA BMW

Citat: lord_oblivion poslato 01 Mart, 2017, 14:22

Jes ali polovnjak je or'ginal a novica kinez.
S druge strane, i kinez radi posao...


Nije kinez Hiflofiltro vec jako ozbiljna marka , i kolkio sam primetio dosta radionica bas njih koristi .

inace OM ugradnja je MANN koji je oko 1000 din
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


VR 46

Twist of wrist!

Grof

©ta je ovo sunce ti jebem ¾arko??????  [panic]