Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

idanijel


Gavrolini


DebeliZmaj

neko uzeo pa kao da napravi
pa odustao ? i sad prodaje ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

idanijel

Il preprodaje

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Gavrolini

Mislim da se trazila tako neka cena. Ako su malo skinuli+ prodali izduve eto racunice


VR 46

Више вреде она два џака поред него ова канта.
Twist of wrist!

bigbad86

Pa dobro Ram i jos sto sta vrv moze da se spasi, nije mnogo 30 000 ako ti trebaju delovi za R1

Glava Dole

Ma ni ram nije od R1, cist FZRkin, isti kao moj... viljuske i rep(samo plastika) jedino da, i rezervoar je cak FZRkin... a nema papire... ne vredi ni toliko, posebno sto je rasturen tako da ne mozes ni da ga upalis da cujes da li je bar agregat ok...

perlx


Glava Dole

Jes bre znaci ni to nije od R1... mada fzr nema one kurcice gore za stelovanje nego samo cep pa verovatno nisu fabricke, drugaciji je i ovaj gornji trougao ali nisu ni od R1... prekidaci, satovi, sve je od FZR-a... zadnja nije fabricka cim je sira felna al dal je od R1 pojma nemam... bitno da ovaj uglavnom lupa ko otvoren prozor na promaji... al najjaci za brembo kocnice sa plutajucim plovcima [rofl]

mi¹ko_kolo

Samo da javim, moja drugarica polo¾ila pre neki dan. Ista ona koju je Jasminko odgovarao od motora, a u stvari hteo njenog Horneta za male pare.

UFF


joka

Sad jasminku, danzing vili, onaj opu¹teni- visuæi!

mi¹ko_kolo

Pa veæ je dobila SMS od njega kako ga je "lepo" ocrnila. A mi to, kao, nismo pre nje znali.


UFF

ne pratim cene pogotovo ne za rr ali ovo je dzabe  :wtf:

Glava Dole

Citat: mi¹ko_kolo poslato 29 Oktobar, 2016, 23:29
Pa veæ je dobila SMS od njega kako ga je "lepo" ocrnila. A mi to, kao, nismo pre nje znali.

Prate oni nas forum budno, kad sam ja ono napisao u roku od odma obrisana oba naloga [rofl]

mali_zmaj

jin-jang

UFF

Citat: Milos96 poslato 30 Oktobar, 2016, 00:52
Citat: mi¹ko_kolo poslato 29 Oktobar, 2016, 23:29
Pa veæ je dobila SMS od njega kako ga je "lepo" ocrnila. A mi to, kao, nismo pre nje znali.

Prate oni nas forum budno, kad sam ja ono napisao u roku od odma obrisana oba naloga [rofl]

nadam se da im je bar lepo dok prate i da drkaju  ;D