Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Zakon se ne bavi sitnicama, za to sluze podzakonski akti, recimo pravilnik o polaganju ispita za upravljanje motorima, ako i to. Mene su ovde "ucili" da se spusta desna noga. To ionako traje dok ne polozis, posle radis kako ti smatras da treba.

Gavrolini

Nisam pominjao MM. Nego sam udario na ego belih medveda. Neki od glavesina ili njihovih prijatelja je oglasio vfr750 staru milion godina u shatro perfektnom stanju sa nekom cenom 2000+ evra. Tu sam vec poceo da im idem na zivce komentarima. Onda su se pojavili jos neki nebulozni oglasi sa nenormalnim cenama. Onda ja oglasim svoj u to vreme ktm lc4 sm. Stavim cenu koliko se secam nesto oko 500pe i da moze zamena za afriku ili vfr uz doplatu od 4500e. Tako nesto je bilo. Vrlo brzo mi je obrisan oglas a ja dozivotno banovan. Mada realno cekali su razlog jer ih jebem godinama kao konje ali bukvalno godinama.

slave74

Kad sam ja polagao za A kategoriju, receno mi je da na polaganju nikako ne spustim desnu nogu kad stajem na semaforu znaku itd jer je na desnoj strani nozna kocnica. Zato je motor trebao uvek biti prebacen u prvu da bi se lakse krenulo.Mada nije problem ko zna krenuti ni iz druge,  ili ako je ler brzo ubaciti u brzinu na balans i krenuti. Al su panduri zbog desne noge dole, obarali..  To je samo da bi se polozilo..  Meni recimo pri polaganju voznje jos onda pandur kaze skini kacigu-sta ce ti?
Mislio sam da ce me zeznuti ,al skinem kacigu i tako polozim. Taj dan svi polozili-pandur dobio potomstvo. Inace taj je obarao samo tako..

Za gore pomenuto pravilo sam cuo, da su ga pre desetak godina  ukinuli...

bullet

Citat: DUKE Vuk poslato 18 Oktobar, 2016, 18:56
Citat: bullet poslato 18 Oktobar, 2016, 17:01
Kad smo kod Jasminka, poslao sam devojku kod njega na obuku i polaganje za A prosle godine. Osrednje sam zadovoljan, daleko od izvikane price. Non stop ju je mracio kako nije motor za nju, uopste je nije spremio za polaganje i izasao iz okvira nezainteresovanog instruktora u okvire kolege motoriste. Npr. nije joj rekao da sme da spusti samo levu nogu kada staje i sl., kamoli neke "naprednije" stvari. Pandur joj je to objasnio na polaganju kada ju je video da to radi, i polozi na kraju iz prve :). Pre svega zahvaljujuci svojoj sposobnosti mislim, ne auto skoli Vir. Potegao sam to jednom i na bj forumu, sam se prepoznao iako ga nisam imenovao bio,  zakljucana je tema ekspresno.

Jebiga opet ja u off, ali povuku me za jezik.
Sjeæam se ovog genija.
I tamo se ¾alio ¹to mu je djevojka polo¾ila iz prve. Interesantan sluèaj.
Problem je ¹to instruktori nisu bili nje¾ni prema njoj.
Nemoj brate da ti bajkeri budu nje¾ni sa curom. Bje¾i bolan.

Uzgred ni tamo tema nije obrisana . Kome je do smijanja neka je potra¾i.

I bataliæu se offa u ovoj ljepoj temi o zanimljivim oglasima. Odooo
Mnogo mi se ti nesto dobro secas... Ponovicu, sustina je u tome sto je u doticnu auto skolu otisla na moju preporuku i da sam ja mislio da ce tamo dobiti barem malo bolju obuku od proseka i da ce joj neko pokazati kako se pravilno koci, sedi na motoru, reci joj nesto o kontra upravljanju... i mozda barem malo izaci iz okvira jadnih obuka za voznju motora koje su kod nas u svim auto skolama. Dobila je na kraju osrednju sablonsku obuku poluzainteresovanog instruktora koji ju je mracio sve vreme i nije joj ukazao na cake zbog kojih se pada na polaganju. I to je sve ok, dokle god me neko ne ubedjuje u drugacije. Devojka je polozila iz prve zahvaljujuci pre svega svojoj sposobnosti a ne autoskoli, i to potpisujem.

mrle

Citat: bullet poslato 19 Oktobar, 2016, 10:36
reci joj nesto o kontra upravljanju....

hahaahhhhhaaa, nasmeja me.

A gde to inaèe ima?

bullet

Da sam samo (los) primer, ne treba se hvatati za par reci i izvlaciti ih iz konteksta. Nema nigde, to i jeste problem. Ne bih vise razglabao o ovome, rekao sam sta sam imao, prilicno jasno mislim. Dosta off-a od mene.

Hurricane

..iz prilo¾enog se vidi da ovaj off deo teme vrlo interesantan, pa bi skroz realno bilo da neko sve ovo prebaci u novu temu tipa:

"Motor za Jasminka BJB"

ili


"Auto ¹kola VIR - obuka za A - ¾ene - Va¹a iskustva "

mrle

moja svastika polo¾ila za B kod njih, Igor joj bio instruktor bez neke muke. Sve ok.

Hurricane

...problem je A kategorija ne B, Mrle, ne prati¹, ajd dva kruga po Slaviji   [rofl]

mali_zmaj

He,he kakvi ste vi meni kraljevi,ja do¹ao u autu ¹kolu,i èovjek ni pet ni ¹est ka¾e,mi ne uèimo kandidate da voze motor,valjda raèuna da sam ja valjda prije toga vozio na crno par godina,ili ne¹to...!? I ajd ja lagano niz jednu malu ulièicu,gore,dole,prva,druga,treæa...,pa kad sam to savladao,ajd na poligon,pokazali mi osmicu i ono drugo,neko koèenje...,i oti¹li,a ja sam malo vje¾buckanja,i poslije,malo u saobraæaj i æao...,oni obuèavaju za "b" kako treba,al za "a" valjda raèunaju da smo svi vozili motore na crnjaka...,ima nas finijeh djeèaka koji po¹tuju zakon!!  ;)

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang


Biker-Boy

Citat: Ivicat poslato 21 Oktobar, 2016, 22:35
https://www.kupujemprodajem.com/HITNO-Ford-Taunus-Cabrio-Ghia-33684473-oglas.htm
hehe, pisi propalo, nista od atesta, zato i prodaje  ;D
A kako i da dobije atest, pa to ako se prevrne, zbogom zivote, nikakav rol bar, nista....
I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini

Ma realno i da ima atest to godiste taunusa ne lici ninasta. Da je stariji pa da se i razmisli o upustanju u tu pustolovinu.

K0le


Biker-Boy

Najebali su mu se keve  [povracanje]
I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Пали на гурблу и на акомулатор, па ма шта то било.
Друштво за заштиту од животиња


makinjo

Hahaha. Ovo garant Kosta prodaje  ;D  ;D

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!