Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Che

Citat: kosta66 poslato 22 Decembar, 2014, 10:31
razjeba ga a daleko je bolji od ovog ¹to sam uzeo od njega. bezveze

Sta li si ti tek uzeo ako je ONO bolje?
Matori les od Ra sa izbijenom klipnjacom koji je pr toga bio kod Bubija?!?
Vredi koliko i papir za njega .... ili ti po qrca ladne vode.

UFF


bigbad86



goranvojska

Citat: bigbad86 poslato 22 Decembar, 2014, 23:06
A ko je taj Bubi?
bivsi predsednik MAS-a,iz smedereva,mislim da radi po malo mehaniku na motorima itd.....

Kostić

#7265
pre te izbijene klipnjaèe je odrobijao koliko muke. to ¹to je agregat otreso, ne znaèi da je sve ostalo kurac. i to ¹to ga je bubi masirao pre mene ne znaèi da je sve ostalo kurac. nije motor samo agregat. a ovaj ¹to sam uzeo je ceo kurac, al kotlja, ¹tamebolikurac, meni dobro kad nem za bolje :)


nisam ga d¾aba nazvao smrdokiselina. ja, kad ovako ko proseèna ¾ena, sednem na motor koji je ceo kurac, po¾elim da uz bradu nabacim i par dobrih najlon sisa i jurim ulicama grada ¹ireæi smrad pokvarenih jaja. brate, ko ¹imale :)

Hurricane

..koliko bre ti nisi u vinklu Kole, znas li?

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt

haha
tockovi od freze?

UFF


BOKYBOY


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

con3

Ovaj oglas trenutno gleda 92 osobe :)

dzimika

Citat: mkt poslato 22 Decembar, 2014, 11:16
http://www.kupujemprodajem.com/Gusenice-za-motore-Timbersled-17554420-oglas.htm?filter_id=23025117#photoBig
ekstra stvar samo mnogo skupo

previse skupo sobzirom da u USA ceo sistem kosta oko 2000$ nov, a verujem da polovan moze da se nadje za oko 1000$ pa da platis carinu i pdv opet ti se isplati odande da uzmes nego ovom liku ovde da platis 4000e

Kostić

pa jel mora da se bude u vinklu po nekom difoltu ili mo¾e da se bude i malo van vinkla? mislim, ne ¹kodi a remeti dosadu :)

Darko

Kole , ti to skroz pogresno tumacis stvari...

trebalo bi ovako - to sto je izdrzao jednu sezonu , jbg , skoro pa prosecne voznje ne znaci da je bio dobar


to moze svaki R , pa , verovao ili ne , cak i kantasaki...

a ti to ides malo obrnuto ?  izdrzao je svasta i zato je dobar... logika ti je malo uvrnuta ...

Kostić

#7276
jok bre, meni je moje oduvek bilo najbolje, jer je moje, kao ¹to je svakome njegovo najbolje jer je njegovo. ne tumaèim ja ni¹ta pogre¹no, al brate, jel ko na svetu gore pljuje po motorima, od samih motorista? te ovaj je kr¹, te ovaj je le¹, kad se kupuje, a kad se prodaje, svi cakum pakum. ma kurac bre. dobar je samo nov u izlogu. nego, do¹la zima, a? :)

zaboravi da te pitam, da¹ mi tvoj motor na metar dana proseène vo¾nje, da vidim oæe li da izdr¾i makar iljadu u crvenom :)

grota da stoji na ladnom, neæe posle da upali kad otopli :)

Darko

ne bi izdrzao...to moze samo y750 da izdrzi   [klanjam_se]

Kostić


Darko

nego , ni ja u onoj temi "kako sam ga sredio" ,na eno skoro 50 strana , ne videh ni jedan klip preko 2 glave , ni jedno crveno , sem onog jednog loseg fotosopa gde je pisalo 333  ...

:-*