Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

juga.v i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Steta sto nisu papirne saobracajne, da lakse obrise dupe sa njom  [ludak]
Друштво за заштиту од животиња



Joker

Sve zavisi od onoga sta ti treba i sta imas pored... Ako imas jos neku jaknu, malo ozbiljniju da nosis kada ides negde na voznju koja ne zahteva full opremu onda sacekaj i uzmi jednodelno... A ako imas samo neku tekstilnu jaknu, onda uzmi prvu soluciju jer ne nosis pantalone svaki dan. Oba izgledaju sasvim pristojno..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Radanovic

Trenutno od opreme imam samo kacigu ... al' definitivno èekam jo¹ 10-15 dana i uzimam Arlen Ness ( ako se u meðuvremenu ne proda )

srbac

Ovo bi trebalo Kengur da kupi...  [rofl] [rofl] [rofl]

srbac


mrle


monsterbnt

Pa za 350 din moze i kao inventar za gajbu...Napravis od njega stalak za gitaru :D
Smrt SVIMA!!!!

Tatica

Citat: El Jefe poslato 18 Oktobar, 2014, 15:04
Steta sto nisu papirne saobracajne, da lakse obrise dupe sa njom  [ludak]
Може то и пластичном. Шпахтла-ефекат.


Ivan1979


Gvozden

#7052
Uhhh, kakva sprava, sto je najgore i platio bi cifru da imam :D
http://www.kupujemprodajem.com/yamaha-rd-500-v-15950591-oglas.htm?filter_id=340394
to bi trebalo u fullu da izgleda ovako




rboban

Samo mu cena nije normalna, a radilica i delovi kostaju jos toliko...
Ride It Like You Stole It

Gvozden

Jbg..To si u pravu, ali ljubav je slepa....Ovo je najblize Johnsonu V6, tako da me jeza vata kako bi to mjaukalo....
Nisam siguran da li su to Jolimoto izduvi ili neki karabudz. JM su oko 1000funti.. ali majstor ima i radionicu, pitanje dal su dirani i ostali klipovi.
Ja ga ne bi dao takvog ispod 1500-2000.. Ako mogu ovi za Afrike da placaju ljubav :D.

VR 46

Twist of wrist!

BOKYBOY


Radanovic

fin motor ... al' jel morao usrati oglas pisajuæi sa velikim slovima  [slomljenzid]

srbac


Hattrick