Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

cika zuba

Ja sam moj R1 '99 2007 godine jedva prodao za 3.400e.... Posle pola godine oglasavanja,tako da mislim da je cena skroz realna...
[/

gane

Citat: Kengur poslato 09 Januar, 2011, 02:25
I to mu je full cena...
ma jeste full cena ali ljudi tra¾e mnogo kada prodaju....

Panta Zemunac

Citat: cika zuba poslato 09 Januar, 2011, 05:45
Ja sam moj R1 '99 2007 godine jedva prodao za 3.400e.... Posle pola godine oglasavanja,tako da mislim da je cena skroz realna...

Za te pare mo¾e¹ uzeti Afriku iz '97g.  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Tek uporeðenjem se vidi koliko su ovde naduvane cene nekih modela.
Bilo je poku¹aja ubeðivanja, kako su cene tih, naduvanih, preko zaista visoke ali prc...pro¹etao sam se vi¹e puta netom po Evropi i gle, u onim zemljama gde su svi bajkovi skuplji, tamo je i Afrika 3-4K evra a u ostalim, neka normala.

Normalno, ponuda potra¾nja, pogotovo ¹to stariji silaze sa eRina, pa  prelaze na kruzere, ST ili putne enduraèe!

pit


     Ja ne znam sto se pojedinci uzbudjuju sto su cene afrike naduvane.Ko hoce da je kupi platice je ko nece ne mora i tu j kraj price.

UFF


Havarisan

a lanac samo sto se nije vezao u cvor!

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 09 Januar, 2011, 20:10
sve je to qrac, evo ga najbolji oglas
http://www.mojauto.rs/polovni-auto/638064

Ovo nemozes ni po dvoristu da vozis a kamoli po gradu. Divcibare,,,,,

Gašpar

Skolski primer divcibarca  ;D

Mogli su bar tablicu da maznu  ;D

Havarisan

ta tablica sigurno nije ona prava koja je bila nekada na motoru, fals tabla!

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

evo povoljno yamaha r1 2008

ima dva komada po istoj ceni, 2000 evrica...

http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=82030&trazi=1&ur=1&model=0&godina=2008&tip=r1&m=Yamaha-R1

i

http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=83098&trazi=1&ur=1&model=0&godina=2008&tip=r1&m=Yamaha-R1


jedan je cak i trajno registrovan tako da ne morate da se mucite sa registracijom
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Panta Zemunac

Citat: pit poslato 09 Januar, 2011, 17:42

     Ja ne znam sto se pojedinci uzbudjuju sto su cene afrike naduvane.Ko hoce da je kupi platice je ko nece ne mora i tu j kraj price.

Zato ¹to bi, mo¾da ti isti, ¾eleli da pazare takav motor ali samo po razumnoj ceni...a ne mogu jer su vlasnici poludeli, ¾eleæi da se obogate preko noæi, prodajuæi motor star 15tak godina po straubalnoj ceni!

pit


         Ma ok ali to je sindrom golfa 2 i mene to stvarno ne pogadja a i ne vidim sto bi ostale....eventualno moz da zabrine kupce afrike i nikog vise.A sad ako i jedan kupac bude platio tu cenu ona je znaci realna svidelo se to nekome ili ne.Druga stvar je poredjene cene afrike sa motorima te klase i godista i nase subjektivno misljenje vredi li ili ne.

Panta Zemunac

V Strom...iz, dve i neke i 'frika iz devedeset i neke...samo decenija razlike a cene iste!!

GSX 750 f  2000g = 2000e...frika iz 2000g = 4000...pa to nije ne realno, to je suludo!

Super Tenera, sliènh perfomansi a jo¹ br¾a i ...jeftinija, iha haj!!


Zapravo, da se ne la¾emo, ova fama sa Afrikama je krenula oko 2006 ili kada je veæ dotièni gospodin, na jednom, drugom forumu citirao reklamni tekst, praveæi od nje legendu.

Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Milo¹*

Utripovao lik da mu je D¾amaha skuter pa ima kai¹ umesto lanca  ;D  [rofl]
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

pit

Citat: Panta Zemunac poslato 10 Januar, 2011, 01:10
V Strom...iz, dve i neke i 'frika iz devedeset i neke...samo decenija razlike a cene iste!!

GSX 750 f  2000g = 2000e...frika iz 2000g = 4000...pa to nije ne realno, to je suludo!

Super Tenera, sliènh perfomansi a jo¹ br¾a i ...jeftinija, iha haj!!


Zapravo, da se ne la¾emo, ova fama sa Afrikama je krenula oko 2006 ili kada je veæ dotièni gospodin, na jednom, drugom forumu citirao reklamni tekst, praveæi od nje legendu.



                  Zemunac jer ti znas da na tom forumu ima sad vec sigurno oko 500 strana hvalospeva africi u temi afrika vs ST.Ogromnoj vecini je afrika prva ljubav a zna se da prva lljubav zaborava nema.Ako ti ljudi do sada nisu ukapirali da postoje i drugi motori sem afrike to je njihov hendikep ne nas.Sto se mene tice nek se voze Jager ,Gosa i afrika kompani jos 100 godina na africi i neka misle da voze motor od 5000 evra.
                E sad ako neko misli da moize da proda svoj motor za 5000 evra a on realno vredi 2000 pa neka ga neka ga prodaje za 5000.Kad ukapira tuznu istinu sam ce pocene da spusta i zali za realnim ponudama koje je dobio. 

               

Panta Zemunac

Ma i oni bi svi promenili 'frike za BMW, samo da mogu!

Svi osim Go¹e koji je, ali zaista, promenio masu bajkova, prona¹ao sebe u odreðenom stilu vo¾nje i samo tera...Dobro, on je svoju i doveo do neprepoznatljivosti, 40l tank, drugi kra¹ barovi, zadnje ogibljenje...ma ne znam ¹ta je sve na njoj uradio.

Kengur

Ne lozite se za ove oglase za R1... To su oglasi da sprdas nekog...

Kao klinci smo davali oglase tipa za koze, ovce, prasice i ostavljali brojeve od drugara... :D Samo da vidite te face kad ih neko nazove na mob i pita za prasice.. ;D ;D ;D
Decija posla.. ;D