Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: Hattrick poslato 24 Jul, 2018, 01:53
Ovo veze sa vezom nema. Videla zaba da se konj potkiva. Prvo ako se dobro secam, a secam se, te 1990.-te godine M3 je bio u konfiguraciji 2.3-16v od 200 konja, pa evo 1 i evo 2 koji je imao oko 220ks. Posle toga je izasao model u konfiguraciji 2.5-16v Sport Evo 238ks, kako bi ispratio konkurenciju Mercedesa 190E 2.5-16 Evo 1 i evo 2, koji je bio bauk. Ovo sto pise na ovom oglasu motor 3.0 286 konja, je ocigledno M motor iz prve serije modela e36. Sto bi se reklo auto je sklepan, sasija jedna (e30), motor drugi (e36), sedista treca, verujem menjac/diferencijal nesto jos cetvrto. Frankenstajn. Ima neku svoju vrednost kod entuzijasta, za skupove, drift, i glancanje, ali je ta vrednost daleko ispod 20k€. A na trzistu youngtimera, na koji on puca, ne vredi ama bas nista.
upravo tako..ako me secanje dobro sluzi,pravi M  ima kontra menjac....prva dole  [thumb_up]

idanijel

Ne drogira se drugar moj😁 ni pivo nepije
Ful je bmw ulozio je preko 20000e mislim.ima vi¹e komada neznam taèno

Hurricane

...20.000 eur?

Reci drugaru da je budala...  [thumb_up]  


Bolje da se ko covek drogirao, mogao je kilo koke da nadje za te pare..

UFF


idanijel

Citat: Hurricane poslato 24 Jul, 2018, 11:55...20.000 eur?

Reci drugaru da je budala...  [thumb_up]  


Bolje da se ko covek drogirao, mogao je kilo koke da nadje za te pare..
Prodao vec 5-6 komada preko Italija,Nemaĉka. Verovatno je u plusu ,a da je budala nije radi ,zivi troje dece... jedino ti uzivo da mu ka¾e¹😎
Ovaj 740 je prodao pre 4 dana.
I lep 635

idanijel

Par detalja i slika od restauracije

El Jefe

То није рестаурација. Рестаурација је враћање у оригинално фабричко стање, оригиналним деловима и оригиналним поступцима који су се у време производње користиле.
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

pa da je to radio onda bi ga izasao ovoliko koliko trazi, jer ti delovi kostaju papreno

idanijel

27000e ga ko¹ta ,dobijao 55000e od Italijana,sad mi kaze farbar auta.nije ga dao Blesav.

Hurricane

...ma i tako je mnogo


evo npr ¹ta mo¾e da se kupi ispod 90.000 EUR u svetu negde preko

https://www.artcurial.com/en/node/1097792



u stanju i sa istorijom kakva se samo po¾eleti mo¾e


mo¾da nije budala, ali da se gaða budalastim ciframa, to je sigurno



cene koje pominje su za budale, za nekoga ko iole ima pojma o tome, gubljenje vremena

stefanalcatraz

samo sedi¹ta vrede 4000€,motor 5000€..felne..itd treba imati po¹tovanje za ovakav projekat u zemlji Srbadiji a ne odma pljuvati i podcenjivati...veæina ljubitelja iz Nemaèke stavlja veæi motor,dal 3.6 ,3.8 iz M5 e34,ili iz e36 3.0 ili 3.2 i niko ih ne pljuje...èovek je napravio sebi ¹to niko od nas ne mo¾e,auto svojih snova,mo¾e da tra¾i koliko hoæe

mkt


Biker-Boy

Sta se ovo desava jbt?? Afrike pojeftinile na 5000e, pa kontam morali su jer ko bi kupovao onu novu, kad moze za iste pare da ima staru :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Hurricane

Citat: stefanalcatraz poslato 24 Jul, 2018, 14:42
samo sedi¹ta vrede 4000€,motor 5000€..felne..itd treba imati po¹tovanje za ovakav projekat u zemlji Srbadiji a ne odma pljuvati i podcenjivati...veæina ljubitelja iz Nemaèke stavlja veæi motor,dal 3.6 ,3.8 iz M5 e34,ili iz e36 3.0 ili 3.2 i niko ih ne pljuje...èovek je napravio sebi ¹to niko od nas ne mo¾e,auto svojih snova,mo¾e da tra¾i koliko hoæe


aman bre niko ga niti pljuje niti podcenjuje njegov rad, svaka èast, da se razumemo, bembara je brutalna,

kao ¹to i on mo¾e da tra¾i koliko hoæe, mogu i ja da komentari¹em koliko hoæu ove nebuloze od cena...


a evo, neæu vi¹e...



sad mi je ova trafika interesantnija, a za mnogo manje ke¹a

mkt

Best buy must have

mali_zmaj

5000 eura za zilion godina star motor...,joooj dobro se nasmijah... ma da ju je moj æaæa pravio ne bih dao toliko para....

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

mkt

Ma vi ste samo ljubomorni
Ko vam je kriv kad ste kupovali te tarabe pa sad ne moz da ih prodate za iste pare

Hattrick

Citat: Biker-Boy poslato 24 Jul, 2018, 14:48
Sta se ovo desava jbt?? Afrike pojeftinile na 5000e, pa kontam morali su jer ko bi kupovao onu novu, kad moze za iste pare da ima staru :D

Ma to je neko spinovanje, cuj Afrika za 5.000€, to ti k'o da si rekao pale cigare na 50 dinara kutija. To i da vidim ne verujem.  :)

Biker-Boy

Ma sto posto, stara Afrika je bolja od nove :D  to je ko vino, starije-bolje :)

I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

https://www.polovniautomobili.com/motori/12788309/jawa-cz175
Уњега је мајка знала дасе он дрогира.......
Друштво за заштиту од животиња