Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

jevta i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Citat: mali_zmaj poslato 07 Jul, 2018, 18:43
Citat: Biker-Boy poslato 07 Jul, 2018, 15:42
Nije tu nista narocito sredjivano, sem auspuha, sve sto je doticni nabrojao je potrosni materijal, i treba da bude zamenjeno ili sacuvano da bi se smatralo da je motor ispravan i u dobrom stanju,
a to sto on misli sto ce neko da mu vrati svaki dinar koji je ulozio u motor to je druga prica... shvatice za jedno 5 godina kad mu dosadi da ga niko ne zove za oglas, pa ce da koriguje cenu ako zeli da proda motor.

I ja mislim isto kao i ti!!  Redovna odrzavanja... Niti jedan dinar mu se nece vratiti od toga... Djaba mu..

Po toj matematici i moj oldtajmer CBR vredi 2500 eura :D pa eto, ako je neko zainteresovan, rado cu ga dati za tu lovu :D
I feel the need..... the need for speed !!!


Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Biker-Boy

GSXR, nit je 600, nit je 197 konja... zna li ovaj sta vozi?? [ludak] [rofl] [rofl] [samoubistvo]
https://www.polovniautomobili.com/motori/12616247/suzuki-gsxr600
I feel the need..... the need for speed !!!

rboban

Pa SUPERMOTO vozi....
Ride It Like You Stole It

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Hohštapler

Ti æe¹ da mu ka¾e¹ da ne mo¾e? E pa ima da mo¾e!! 😃😃😃
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

'bem li ga, koliko ja znam, prvi GSXR od 600ccm je bio SRAD 1996 god.
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Bas proguglao malo... i ja sam nesto kroz maglu bio ubedjen da ima i starijih sradova od '96e... iskopah na vise mesta da se pravi od 1992-e sto i mislim da jeste tacno... i kolor seme su cak iste samo u raznim bojama:




Biker-Boy

Nisam nikad cuo za taj model, ni video ga, nije ni cudo kad je bila neka mizerno mala serija, ako je verovat sajtu, jer ni oni nisu 100% tacni, treba naci informaciju, iz vise izvora
I feel the need..... the need for speed !!!

Hurricane


Glava Dole

Bas zato i jesam okacio dva screenshota sa dva razlicita izvora... evo i treceg:



Nema sanse da su svi pogresili :D

EDIT: koja slucajnost :o pretece me hurri za dlaku :)

Biker-Boy

Treba biti selektivan, cesto sajtovi samo copy-paste-uju jedni druge
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole


Gavrolini

Ma to je teorija zavere

Boban_m

#11975
.

Bishke

You should do one thing every day that scares you


UFF

ovaj se drogira, nije realan sa cenom, zavbravio da stavi jos jednu 9ku ispred

Hattrick

Ovo veze sa vezom nema. Videla zaba da se konj potkiva. Prvo ako se dobro secam, a secam se, te 1990.-te godine M3 je bio u konfiguraciji 2.3-16v od 200 konja, pa evo 1 i evo 2 koji je imao oko 220ks. Posle toga je izasao model u konfiguraciji 2.5-16v Sport Evo 238ks, kako bi ispratio konkurenciju Mercedesa 190E 2.5-16 Evo 1 i evo 2, koji je bio bauk. Ovo sto pise na ovom oglasu motor 3.0 286 konja, je ocigledno M motor iz prve serije modela e36. Sto bi se reklo auto je sklepan, sasija jedna (e30), motor drugi (e36), sedista treca, verujem menjac/diferencijal nesto jos cetvrto. Frankenstajn. Ima neku svoju vrednost kod entuzijasta, za skupove, drift, i glancanje, ali je ta vrednost daleko ispod 20k€. A na trzistu youngtimera, na koji on puca, ne vredi ama bas nista.