Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Alo covece, uspori !!! Da l' si realan?
Sam si pisao da ti treba motor samo za zajebanciju i istrazivanje okoline. Ako se onda odjednom pokrene put oko sveta ne vidim da je ista neobicno da se nasalim u MM stilu(da, foruma na kojem si admin a ponasas se kao da si pao s kruske :P ).
A na pojasnjenju hvala.

Andreja

Citat: Boban_m poslato 19 Mart, 2018, 17:52
Citat: lord_oblivion poslato 19 Mart, 2018, 16:36
Odlièan motor! Èestitam  [thumb_up]
Citat: lord_oblivion poslato 19 Mart, 2018, 16:36
Za svoju klasu je krme sa kompromisnim ve¹anjem i veoma izlo¾enom pumpom (vode ili ulja, ne mogu da se setim sad).
Ja sam se veoma brzo ohladio od tog motora.
:P ;D


Peða k'o Peða, mora da kenja :D Te nemoj Lazo heavy duty unutra¹nju, æe ti se greje, te ovo, te ono :D Najbolji je kad se vozimo, zna svaku moguæu vukojebinu u Srbiji :)

Citat: mali_zmaj poslato 19 Mart, 2018, 21:01
Ma kad bih imao love,naravno i vremena za eksploataciju

Odrekne¹ se velikog motora i vozi¹ samo mali :D Automatski ti dosta manje kinte ide na gorivo, potro¹ne delove i registraciju, ¹to znaèi vozi¹ se mnogo vi¹e :)

Citat: Milos96 poslato 19 Mart, 2018, 23:08
Ne vidim zasto bi obilazio svet na 250cc ako vec imas litru pored njega s kojom ces to moci brze i udobnije?

Eeeh... :)

Dopuna: (kad sam kliknuo na "PO©ALJI", iza¹ao je UFF-ov post sa kojim se sla¾em 100%, neverovatno ali istinito.)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Citat: Boban_m poslato 19 Mart, 2018, 17:52
Citat: lord_oblivion poslato 19 Mart, 2018, 16:36
Odlièan motor! Èestitam  [thumb_up]
Citat: lord_oblivion poslato 19 Mart, 2018, 16:36
Za svoju klasu je krme sa kompromisnim ve¹anjem i veoma izlo¾enom pumpom (vode ili ulja, ne mogu da se setim sad).
Ja sam se veoma brzo ohladio od tog motora.
:P ;D

I dalje stoji kako sam napisao  [cheers]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 19 Mart, 2018, 23:36
ne planiram za sad ali nikad se ne zna i evo da ti objasnim zasto se sa 250 ednuro umesto sa 1000 naked se obilazi svet:

-manje sanse za pad, skupu stetu i povredu, manje snage pa ne mozes da divljas i ako te ponese sto znaci manje sanse da padnes u tudjoj zemlji i polupas se ko picka pa ko zna ko ce da te sastavi i kad i gde ces naci deo za motor (gotova avantura) sa malim i ako padnes njemu nista a i tebi verovatno nista jer je lagan pa nece da ti sjebe nogu

-udobnost na losem terenu, kad nadijes (ne ako) na los put boli te kita imas napred 21 a pozadi 18 felne i mekano ogibljenje plus mozes sam da biras lose puteve i da istraziujes zavucene delove u prirodi (kad sam pratio lazica oko tare po rupama ja na mom nejkedu popizdeo a on na kle-u uzivao)

-rizik od pljacke, manje privlacis paznju sa manjim i jeftinijim motorom (a mogu da ti se lokalci najebu keve da ti uzmu sve ne znas ni grad ni ljude tamo gde se zateknes)

-potrosnja, najveci trosak na takvom putovanju ti je za gorivo a ovaj motor bar trosi duplo manje od druge moje honde, znaci ili cu da se vozim duplo duze ili da proputujem duplo jeftinije (trosi 3l na 100km a ide max 130kmh sto ti ne treba ako ides regionalnim putevima 80-90kmh vise nego dovoljno)

-odrzavanje tj cena delova potrosnih materijala kao i popravke ako ti se na putu desi kvar (kod ovog tesko da ce ista da se desi jer je skoro nov ima 1 cilindar i malo snage znaci i mnogo manje sanse za kvar)

-sustina putovanja nije u tome da sto pre stignes gde si krenuo (jer onda ides avionom) vec da uzivas dok ono traje, a to znaci da je pozeljno da traje sto duze. malo snage te ogranici pa gledas i dozivis oklinu kroz koju prolazis umesto da samo projuris (bio sam motorom do Rima i nazad, nista video nisam uz put, samo se smorio i potrosio gumu, bolje da sam isao avionom, nikad vise na auto put)



ovo je bilo samo sad iz glave, ako ikad odem moci cu jos razloga da ti navedem (ono sto ti ne znas je da sam pred kupovinu zemlje i zidanje kuce imao ozbiljnu dilemu da li da sednem na motor i krenem u nepoznatom pravcu dok ne potrosim sve sto imam ili da resim da ostanem i da se skucim)

inace zajebavaj se slobodno ne ljutim se, samo to treba da mi kaze neko ko je proputovao vise od mene a ne neko ko nije iz ove male drzave motorom ni izasao

jel te prosla ledja....diskus hernija, lumbago...sta god....da mi das adresu gde si se izlecio jer me nesto ove zime muce ledja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

nece proci nikad, moze da se zaleci ali ne i da se izleci a imam odlicnog kiroprakticara da ga tako nazovem sto i nije bas jer ne cima i ne pritiska nista, samo povlaci kozu i sve se vrati na svoje mesto, pomogao mi kad mi je palo stopalo a niko drugi nije mogao da resi, ako ti stvarno bude frka odvescu te kod coveka.

a bas zato sam i kupio hondu sa 21 felnom napred, mekanim ogibljenjem i malo kg :)
ako ledja budu ok ostavim je i vozim deceniju dve (nije da cu puno da izigubim na njoj u tom slucaju) a ako ne prodam i uzmem neku zaradu ;)

mali_zmaj

Citat: Andreja poslato 20 Mart, 2018, 00:15
Citat: Boban_m poslato 19 Mart, 2018, 17:52
Citat: lord_oblivion poslato 19 Mart, 2018, 16:36
Odlièan motor! Èestitam  [thumb_up]
Citat: lord_oblivion poslato 19 Mart, 2018, 16:36
Za svoju klasu je krme sa kompromisnim ve¹anjem i veoma izlo¾enom pumpom (vode ili ulja, ne mogu da se setim sad).
Ja sam se veoma brzo ohladio od tog motora.


:P ;D




Peða k'o Peða, mora da kenja :D Te nemoj Lazo heavy duty unutra¹nju, æe ti se greje, te ovo, te ono :D Najbolji je kad se vozimo, zna svaku moguæu vukojebinu u Srbiji :)

Citat: mali_zmaj poslato 19 Mart, 2018, 21:01
Ma kad bih imao love,naravno i vremena za eksploataciju

Odrekne¹ se velikog motora i vozi¹ samo mali :D Automatski ti dosta manje kinte ide na gorivo, potro¹ne delove i registraciju, ¹to znaèi vozi¹ se mnogo vi¹e :)

Citat: Milos96 poslato 19 Mart, 2018, 23:08
Ne vidim zasto bi obilazio svet na 250cc ako vec imas litru pored njega s kojom ces to moci brze i udobnije?

Eeeh... :)

Dopuna: (kad sam kliknuo na "PO©ALJI", iza¹ao je UFF-ov post sa kojim se sla¾em 100%, neverovatno ali istinito.)

Cuj da prodam veliki motor,Andreja sinko ne ide to tako,mala kita ,veliki motor!!!     :P   ;)    ;D
jin-jang

Glava Dole

Citat: mali_zmaj poslato 20 Mart, 2018, 20:35
Cuj da prodam veliki motor,Andreja sinko ne ide to tako,mala kita ,veliki motor!!!     :P   ;)    ;D

Prodaje neko povoljno neki pocketbike? Treba mi :)

mrle

Citat: Milos96 poslato 20 Mart, 2018, 21:02
Citat: mali_zmaj poslato 20 Mart, 2018, 20:35
Cuj da prodam veliki motor,Andreja sinko ne ide to tako,mala kita ,veliki motor!!!     :P   ;)    ;D

Prodaje neko povoljno neki pocketbike? Treba mi :)
nije ti dugacak ali je zato tanak.

Glava Dole


Hohštapler

Citat: mrle poslato 20 Mart, 2018, 23:06
Citat: Milos96 poslato 20 Mart, 2018, 21:02
Citat: mali_zmaj poslato 20 Mart, 2018, 20:35
Cuj da prodam veliki motor,Andreja sinko ne ide to tako,mala kita ,veliki motor!!!     :P   ;)    ;D

Prodaje neko povoljno neki pocketbike? Treba mi :)
nije ti dugacak ali je zato tanak.

Prièa se i mekan.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Jeste mali al smrdi k'o veliki!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

jin-jang

eclipse4

Citat: Milos96 poslato 20 Mart, 2018, 21:02
Citat: mali_zmaj poslato 20 Mart, 2018, 20:35
Cuj da prodam veliki motor,Andreja sinko ne ide to tako,mala kita ,veliki motor!!!     :P   ;)    ;D

Prodaje neko povoljno neki pocketbike? Treba mi :)

ako se ne snadjes imam ja :)


Andreja

Sve u svemu, pa i daje ta (a nije), mnogo.
Svakako je bajs brutalno mator, prednja koènica ide kroz blatobran i naslanja se na gumu prilikom koèenja.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

El Jefe

То је бре Партизан из Суботице, они су на значкама имали годину оснивања предузећа 1888. Овај је из 60тих година и може да се купи на бувљаку када налети за 1000 до 2000 динара.
Друштво за заштиту од животиња

misa-pei

Citat: El Jefe poslato 23 Mart, 2018, 19:19
То је бре Партизан из Суботице, они су на значкама имали годину оснивања предузећа 1888. Овај је из 60тих година и може да се купи на бувљаку када налети за 1000 до 2000 динара.


Uze mi tekst iz tastature :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

monsterbnt

al glupom hipsteru bez pardona zavaljas za 100 eu...
tezak ko tuc, ide ko govno, delova nigde, al izgleda bas kul na njemu sa svojom drvoseca bradoim i cvikama bez dioptrije...
Smrt SVIMA!!!!

misa-pei

Gde da ih naðem? Imam gomile stvari za koje bi se ubili, samo mi fale takve ovce da se obogatim.
Država je najveći neprijatelj naroda

monsterbnt

limundo, kp, ima ih.
Smrt SVIMA!!!!