Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Смрт за удаваче.
Друштво за заштиту од животиња

Bori¹a


mrle


savke

Svirena zato sto se u nju svira a ne sira  [rofl] [doh]

Hohštapler

El moguæe da su ljudi postali tolko nepismeni?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86


megaidiot

odes u opstinu i izjasnis se kao ozbiljan kubac, overis to u tri primerka i platis taksu, spremis pare u kesu i nemas problema.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Bori¹a

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11404253/audi-a8-25-tdi-quattro

Auto u voznom stanju potpuno ispravan. Unjemu se nalazi motor 2.5 inace se vodi kao 1.9 po papirima a izbacen je benzin motor 4.2 koji se i dalje vodi u saobracajnoj. Ulozeno 3 hiljade eura u prepavke. Od tada nije registrovan.

ako moze neko da mi objasni sta je pod haubom a sta u saobracajnoj [rofl]

bigbad86

Ko zna koliko banaka je sa njim opljackano :D

UFF

izvadili originalnog benzinca 4.2 i ubacili dizelasa 2.5 ali im to i dalje bilo skupo za reg pa su mu uradili papire na 1.9 ali je i dalje skupo ili nemoguce za registrovati  [rofl]

megaidiot

Citat: Bori¹a poslato 05 Decembar, 2017, 17:51
izbacen je benzin motor 4.2
4.2 benzin, jebote kako to ide i kako to trosi.

Andjelo

Registrirovan skupo a vozis  se jeftino ....to bi u Nemackoj tako mogao da vozis ali kod nas nikako

stalker92

Citat: UFF poslato 05 Decembar, 2017, 18:33
izvadili originalnog benzinca 4.2 i ubacili dizelasa 2.5 ali im to i dalje bilo skupo za reg pa su mu uradili papire na 1.9 ali je i dalje skupo ili nemoguce za registrovati  [rofl]

Pre bih rekao da je ovo drugo, po¹to sad za takve operacije treba ona saglasnost od proizvoðaèa da to mo¾e da ide u njega, a ono ba¹ Audi zabole patka za neku matoru rbinu u Srbiji bilo ¹ta da garantuje :D

Ja sam hteo da pakujem u Ford Taunus iz 1981. koji sreðujem drugi motor, i poprilièno sam odustao od te prièe, ostaæe mu fabrièki 1.6 i vozi. Fora je ¹to bi se mogao naæi 2.0 iz Ford Sierre ili Scorpia u finom stanju za razumne pare. Isti taj motor je zapravo i i¹ao u Taunusa, ali jebiga, agencija za bezbednost ka¾e da nemere to bez kabla, po broju motora to nije motor za Taunusa... a to ¹to je fizièki upravo ti taj 2.0 i¹ao u njega to nema veze, ¹ta bre znaju ti katalozi i in¾enjeri :D

bigbad86

Ne znaju nista, Srbi rulz.

Bori¹a

ne znam sto pisu bilo sta... napravi papire na 1.9 a ostavi 4.2 i boli te kurac... ne trosi vise od 15 litara plina sigurno a to je 10e na 100km

megaidiot


Hattrick

Citat: Bori¹a poslato 05 Decembar, 2017, 19:47
ne znam sto pisu bilo sta... napravi papire na 1.9 a ostavi 4.2 i boli te kurac... ne trosi vise od 15 litara plina sigurno a to je 10e na 100km

Ne trosi vise od 15 plina, trosi MNOGO vise od 15 plina. :D
Bez 25 plina ne pomisljaj.

(Edit: i to sam prilicno "stegao potrosnju" gpl-a, toliko je kumu trosio benzina)

milomir22

15 litra plina trosi 2.0 kad je umeren potrosac i pri normalnoj voznji.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Grof

Meni je S8 te generacije kroz Beograd sa ne¾nom nogom na gasu (ja plaæao gorivo :) ) tro¹io od 25-30 benzina po bord-u ... na autoputu ka NS ga nisam uspeo spustiti ispod 12.... sva sreæa pa je tih godina bio popularan auto kod svih kriminalaca u poku¹aju pa sam ga prodao u tri dana... i vidim ga posle par dana u Novusu ugraðuje gas.... reko: "Ne¹ se ti sine od kriminala leba najesti kada u S8 ugraðuje¹ gas" :D