Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

bogdan

¾ali bo¾e  honde
     
        [facepalm]

idanijel

prevarant neki preko 50 naloga otvori pa ga blokiraju i tako vec godinu dana kolko ja znam,uvek led tv ,neka klima nova za 15000din i tako. Lozio ga ja da dodjem po 10kom il da posalje,moze slanje novci unapred,a uzivo nece da proda.zajebe nekog garant

Major

Neka da 10 komada i ovde :D


idanijel

prevarant je  iz Maèvanske Mitrovice zove se Aleksiæ Ljubi¹a.

UFF

saznas ime kurira za post expres odatle pa da mu platimo nesto pouzecem i odemo sa kurirom na isporuku

mada mozda je mnogo lakse preko belih strana za onog ko ima vremena, volje i motivacije da se drka sa glupostima i prevarantima

idanijel

Nije me prevario,nema ¹ta da prièamo kad nece licno da razmeni robu.

ninja66

Afrika sa oglasa, upao mi u oci lav na ogradi. :)



Major


Lazic


Hattrick

Citat: ninja66 poslato 06 Septembar, 2017, 13:15
Afrika sa oglasa, upao mi u oci lav na ogradi. :)




Jace od Lavova, Tigrova, Orlova i najstrasnijih Gargojla. Ovaj je presao igricu, poslednji level gastarbajterizma. Godlike. :D

megaidiot

daj koji je to oglas, da pitam gde je radio tita, koji majstor ima kalup, ocu i ja da stavim na kapiju [rofl]

Major


Biker-Boy

http://www.kupujemprodajem.com/kaciga-agv-50779736-oglas.htm

Leb te jebo za sta covek trazi 3000 dinara, a kaciga antikvitet razjebani, al sta ja znam, mozda je Stiv Mek Kvin nosio pa zato tolko vredi  [rofl] [samoubistvo]
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

To ne bi stavio na glavu ni da mi plati 1000e...

bigbad86

Jebote bar da je oprao...

OKi


Bori¹a

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10211961/suzuki-sx4

obicno kazu pise 150k a presao 200, kod ovoga pise vise nego sto je presao [rofl]

Biker-Boy

Citat: bigbad86 poslato 22 Septembar, 2017, 09:44
Jebote bar da je oprao...

Kontam da nije smeo da je opere jer bi se dezintegrisala, prljavstina je (kao malter) drzi da se ne raspadne  [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

slave74

Davne 89-90 ta agv kaciga se prodavala u RK Fontana na NBg.  Odavno nema vise ni robne kuce, al kaciga jos ziva. Sta ti je talijanski kvalitet.