Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Citat: mi¹ko_kolo poslato 29 Maj, 2017, 11:04
Citat: Major poslato 29 Maj, 2017, 09:39
Citat: Ukii poslato 29 Maj, 2017, 00:31
https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10158628/ferrari-599-gtb

Sta ce ovo nekome u Srbiji?


Realno, ¹ta æe to ikome u svetu?! Koliko vlasnika tog automobila u ¾ivotu kroèi na stazu? Na kraju, najveæi broj zavr¹i kao ona dva Maðara-Slovaka na auto-putu u (be¹e li) Galjardu ili nekom drugom Lambu. Ili onaj sa Vejronom u jezeru. Nije kiselo gro¾ðe veæ poku¹aj realnog sagledavanja stvari. Da li bi ti kupio M1 za ulicu?
Tacno. Al ajde recimo zivis negde preko gde su putevi dobri i gde mozes da ga vozis i da koliko toliko uzivas plus imas kinte za bacanje ok uzmes :)
Ali kupovina kod nas je smesna jer nemas ama bas nigde da ga vozis, a da ne sjebes bubrege i poremetis sve unutrasnje organe i naravno jedno 10ak iljada evrica na servise kad ga provozas :D

DebeliZmaj

zato bi... realno
na 99% mesta da ode
je skuplji nego ostali svi
zajedno na parkingu ...
:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Mislim da je Ferari za mnoge i statusni simbol. Mu¹ki kozmetièki preparat. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Rado bi ga provozao da mi posude :)
Ali ne bi ga nikad pazario ovde u srbiji jer i dalje ne vidim smisao imati takav auto kod nas. Ako vec hoce da se kurce imaju bolje automobile za nase puteve koji kostaju brdo hiljada eurica, a pri tome mogu i stvarno da ih voze i uzivaju u voznji ovde na Srpskim putevima :D


Hohštapler

...zato sto razmisljate kao ljudi koji nemaju para za to. Ljudi koji imaju para za to na to gledaju kao i na sve drugo - kao na sitnicu, a kad je sitnica, daj da probam...

Ja da sam toliko bogat ja bi ih menjao ko gaæe, samo da muriji zavaram trag (kad idem kod avog omiljenog dilera po kokain - jer bogati znaju zasto ;) )
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Ja ga vala nebi kupovao sve da serem pare jer je ruzan ko qrac, ima gomila lepsih auta, mada, auti me ne zanimaju bas toliko, radije bi za iste pare sagradio neku halu (u koju bi se preselio) sa malom kuhinjom, kaucem i kupatilom u jednom cosku i naravno ostatak hale bi napunio motorima, za pocetak jedno 20 komada :)
Bio bi ko Dzej Leno, samo sa motorima  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

bobangsxr

Jedan nas seoski gastarbajter i firmas kupio sinu za 18 rodjendan huracana, ima opciju podizanja i da vidis kako ga tera po seoskim putevima, brze ide nego neki za dzipovima  ;D

Hurricane

...ne kapiram, ja bih i zadnji dinar dao za bilo koji Ferrari, morao bi samo da bude crveni..

Bez ljutnje ali ne umem da objasnim..  [neampojma]

Glava Dole

I tata bi sine... da ima sta :)

Ivicat


Hattrick


Major

Velika hala puna motora i automobila  [balavi]

mali_zmaj

Kuæa na moru,recimo,èak ne mora biti ni velika,za auto me zabole,samo da je ispravan i da nije iz prahistorije,motor dobar,ispravan i barem ne starili od deset godina!!
jin-jang

Boban_m


UFF

300$ za njega svakog meseca da dajes?
pa moze samo ako putujes sa njim na posao svaki dan kako bi izbegao guzve u saobracaju :D

Major

Ili mu se samo moze :D

idanijel


stilgar

Citat: mali_zmaj poslato 30 Maj, 2017, 14:47
Kuæa na moru,recimo,èak ne mora biti ni velika,za auto me zabole,samo da je ispravan i da nije iz prahistorije,motor dobar,ispravan i barem ne starili od deset godina!!
sta na moru u moru pravi kucu :)




misa-pei

Zeznuto da se uðe u gara¾u :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

DebeliZmaj

au toi vlaga velika ..
pa povuce promaja ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell