Glavni meni

Magli vam vizir

Započeo jevta, 28 Februar, 2013, 14:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

Kupio sam na najlonu neku mast za mazanje protiv magljenja naoèara,stakla... Vizira.
Probao sam i dobro je
Kontak za kupovinu
061 3058863
064 9717482
063 8931955
Cena ja sam uzeo najveæu pikslu 480 dinkiæa.





Vlajko

Nekad davno sam mazao ¹ampon na zadnje staklo.. ;D

Ovo je sigurno bolje..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Zverinjak II

Od svih sredstava protiv magljenja, jedini pozitivan efekat sam imao sa preparatpm "Rain X". Bilo ga je ranije u Luisu ani na ¾alost, sada imaju neki drugi preparat.
Rain X po mazanju vizira uspeva da funkcionise 2-3 dana. Napominjem da sam svakoga dana u jesenjim i zimskim danima i¹ao na posao.Svi ostale stvari koje sam probao ili su radile do prvog semafora ili do prvog daha ....
Ko ima visi vetrobran, ni¹ta mu nije potrebno,provereno.

Kanarinac

Dok nisam imao kacigu sa pinlockom mazao sam penu za brijanje na svaka 2,3 dana. Radilo je skroz ok, posto sam vozio na ispod 10 stepeni

dr32

I ja sam radio ovo sa penom za brijanje i radilo je posao. Mada jeste malo smaranje sto mora cesto da se maze.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Silvana

Dosad koristila samo ovo. Rekla kuma¹inu da mi kupi teènost za spolja¹nju stranu, ¹to odbija kapi ki¹e, on uzeo ovo, ali radi.



Ko¹talo 5 evra, ali ako nemate kuma¹ina u Avustriji, ondak mo¾e ovo s Najlona za iste pare  :D :D :D
Sad mi jo¹ uvek nedostaje ona teènost koja odbija kapljice  :)
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

eclipse4

dok sam imao kacigu BEZ pinlocka,najbolji preparat koji mi se pokazao bio je "fingers" ili na naski prsti,vizir se NE maze fingersima,vec pomocu fingersa podizete vizir gore i mena magljenja,traje sve dok se vizir ne spusti dole.

cak i sada kad sam kupio kacigu BEZ pinlocka koristim isti preparat,i deluje savrseno ;)


salu na stranu,cuo sam da je deterdzent za posudje zajsta efikasno,ja nisam probao.
treba se naneti u sto tanjem sloju da ne bi ostao vizir flekav.

Andreja

Pa ne¹to mi se i ne sviða ideja da na dva stepena iznad nule malo od¹krinem vizir...

Nego, po¹to nemam iskustva sa pinlock vizirima, da li oni u potpunosti spreèavaju magljenje?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kanarinac


April

Citat: Vlajko poslato 28 Februar, 2013, 19:04
Nekad davno sam mazao ¹ampon na zadnje staklo.. ;D

Ovo je sigurno bolje..
[rofl]
Do you want to be right or do you want to be free?

Gaya

Mogu da preporucim i Sonax protiv magljenja. Jedan nanos traje 7 dana,

Burazer

kad zamagli, vozim sa podignutim vizirom  [slomljenzid]   [dancing]
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

KIZA73

Ja probao da ne disem ali nesto ne ide...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Burazer

kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

draganmeda84

Ja sam u Luisu kupio kacigu koja navodno ima pinlock a od prvog nosenja magli kao blesava.Zna li neko zbog cega?U pitanju je SHARK S700 [thumb_down]

Dukags

Citat: draganmeda84 poslato 15 Maj, 2013, 03:02
Ja sam u Luisu kupio kacigu koja navodno ima pinlock a od prvog nosenja magli kao blesava.Zna li neko zbog cega?U pitanju je SHARK S700 [thumb_down]

jes' skinuo onaj najlon? da vidis i kod mene se nesto slabije vidi?  [neampojma] [doh] [rofl]

draganmeda84

Citat: Dukags poslato 15 Maj, 2013, 09:43
Citat: draganmeda84 poslato 15 Maj, 2013, 03:02
Ja sam u Luisu kupio kacigu koja navodno ima pinlock a od prvog nosenja magli kao blesava.Zna li neko zbog cega?U pitanju je SHARK S700 [thumb_down]

jes' skinuo onaj najlon? da vidis i kod mene se nesto slabije vidi?  [neampojma] [doh] [rofl]

Naravno da jesam.Izgleda da je bolje da sam kupio na buvljaku neku niskobudzetnu...

Lazic

Citat: Kanarinac poslato 03 Mart, 2013, 04:23
U potpunosti

jel zna neko kako radi taj pinlock...? Neznanje me ubija u pojam...

UFF


Lazic

Aaaa, pravi duplo staklo... Pih, mislio sam da je komplikovanija sprava...:D Hvala, Marko...:D