Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

ja se provozao do Surcina da uzmem gumu jer ova moja je gotova

Lazic


mali_zmaj

Ponovio se malko.... ;)

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

UFF


megaidiot

meni je jos gore, inace je dojaja kaciga...


na ovim testovima caberg kida

milomir22

Pljunuli finu kintu, koliko $ das, toliko zvezdica dobijes...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

kolko znam, a mozda gresim, sharp bi trebali da budu objektivni testovi. inace bi schubert sa svojom kintom imao sve zeleno, a kaberg manje, a ispada kontra.

milomir22

Gresis u tome sto firme kao schubert, shoei, arai imaju ime i tradiciju i savrseno ih zabole sta neki slepci iz sharp-a pisu o njima, pritom, bili oni objektivni ili ne, te njihove * u praksi znace djoku, jer nije uvek bolje ono sto oni kazu da je bolje.

Caberg i ostala boranija ce platiti reklamu, jer mogu imati samo koristi. Ja sam pod ovim i slicnim utiscima, posle stare schubert s1, probao neku caberg flip up i mogu reci da je sviralo oko usiju kao na Bozmanu. Ne bih poredio ove kacige, pa taman imali 50* koje samo njima nesto znace.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Caberg ima ozbiljnih kaciga...

Boban_m

Meni je Caberg Rhyno sacuvala glavu sudeci po ostecenju na kacigi, a ja udar nisam ni osjetio.

megaidiot

imao sam Kondu od caberga, to je valjda preteca duke, super je bila, ali se za dve tri godine sva rasklimatala i razjebala i svuda je sviralo na sve strane da me je posle celog dana na motoru bolela glava. e sad, to moze da bude i do toga sto ne znam da cuvam stvari, cesto mi je ispadala, a sluzila mi je i kao korpa u supermarketu.

milomir22

Citat: Laziæ poslato 05 Mart, 2019, 20:50
Caberg ima ozbiljnih kaciga...

Po mom utisku su daleko od schubert kaciga, mozda su u klasi sa airoh ili nekom slicnom markom.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Ko nije kacigu koristio kao korpu, taj se nije trave naduvao... :D

Milomire dva'es drugi, ima Caberg ozbiljnih kaciga...

UFF

calzberg je pivo o kakvim kacigama pricate?

PECA BMW

Citat: UFF poslato 05 Mart, 2019, 23:39
calzberg je pivo o kakvim kacigama pricate?

Valjda ovo :

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Castio me internet provajder sa



mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

rts 2019 je klasicna na struju

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 30 Mart, 2019, 00:17
rts 2019 je klasicna na struju

A sad razumem, ovo je model "RTS 2019" za tr¾i¹te Floride :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

taj je "CNN 2019" taj model "rts" za floridu je radjen samo kao prototip i toliko je destruktivan bio da se zastalo sa njim i radjena je ova fensi verzija,sto bi teksasani rekli "fensi girl model" u prilog ide i boja.
kako sam procitao,ukoliko stvar zapne malo dublje onda tek izbacuju model "RTS 2019" koji je kako kazu tesasani "ril gad dem madafaka" i ima jarke crvene boje,sto vec ukazuju i upozoravaju na opasnost.