Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

bogdan

#19680
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Februar, 2019, 11:47
Citat: El Jefe poslato 05 Februar, 2019, 19:18
Коста је слободан човек.  Нај гори су они којима су играчке из детињства још увек целе, плоче неогребане, а моторе држе у дневној соби.
sta fali MOTORIMA u dnevnoj sobi....
VENTLACIJA  kad se pali , drzao sam preko zime

Biker-Boy

Kome ne cure karburatori i slavina, ne mora ni da se ventilira :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lone Wolf

Базди на чеп.

А зрело размишљам да отворим сезону, наспем горива и вратим акумулатор. То је то, саће, ево већ за викенд.
Не може рај на земљи.

Boban_m

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 02 Februar, 2019, 19:12
Bobane ima na rasprodaji shoei za 350.
Ja uzeo skoro GT-Air I RF1200
Ako ti treba nesto od opreme, da ti preporucim 2wheel.com. Tu sam kupio gume a uzeh i kratke cizme za mene i sina. Vrlo su povoljni sa cijenama+na pokazanu cijenu skoro uvijek ima dodani popust. Kad otvoris account daju ti $10.

Kostić

#19684
после скоро десет година ратовања са контејнером померисмо га незаконито метар у страну и добисмо паркинг место...

цигомобил? рече један од пет милиона кој држи мигавце са штипаљкама и хвали се са спаљеним ауспухом на дружењу :)

косту боли пиша за материју кад је има користи је кад је нема ћути у мраку коста воли само голе рибе не будите као коста :)

Kostić

најглупља интелектуална мудролија је подела људи на моторциклисте кавезаре и шта још има јер кад неко подели тако људе па лети вози мотор а зими ауто тај сам себи скаче у уста ал да ли је опро ноге... :)

да ли су људи који јашу коње - коњушари? :)

Lazic

Naravno da je k'o cigomobil... U odnosu na tvoj, moj motor je u salonskom stanju... Da si mi ¾iv i zdrav, izduv promenjen pre tri godine, migavce nikad nisu ni dr¾ale ¹tipaljke nego izolir traka i vezice...

milomir22

safe image upload

Skroz spontana casica razgovora sa drugarom na zedu. Nismo se videli od jesenas i bez dogovora se druzismo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

у јее па ок супер је то кад ти је мотор у салонском стању ал мој није ни близу цогомобила. мој је фабрички.

CBRR1

Citat: Kostiæ poslato 10 Februar, 2019, 23:55
у јее па ок супер је то кад ти је мотор у салонском стању ал мој није ни близу цогомобила. мој је фабрички.

To je mozda sto se netrudi namerno da ga unisti..

Lazic

Kostiæu ne pravi se blesav, klepetalo vozim jo¹ malo 10 godina... !!! :o Kad si be¹e kupio Kawu? Kako su pro¹la 2 Suzukija pre nje? Znam te 4 i po godine, Suzuki, Suzuki, Honda, Suzuki, Kawasaki... I ti æe¹ ne¹to da mi ka¾e¹ kakav je moj motor... Samo kanarinca nisi sa'ranio... :o [facepalm] Brate, sere¹ k'o grlica... Alfu ne pominjem...

Gavrolini

Kad dostignes vrhunac ludila...kad uspes da iznerviras ili uvredis Lazica. Upoznao sam vecinu ljudi sa foruma. Neke bas volim, neke manje, neke uopste ne. Ali Lazic je covek jedan u 100 miliona. Ako sa njim uspes da se zavadis onda si stvarno kreten.

Lazic

 [srce] [srce] [srce] :-* [andjeo] :-[ [ljubav] Hvala ¹to postoji¹ i ¹to to misli¹ za mene... Ne zaslu¾ujem al' mi ipak jako lepo da èujem.. :D

Ma bre taman posla da me iznervirao ili da smo se zavadili, to je Kostiæ bre, veliki èovek zarobljen u telu (u stvari mozgu) trogodi¹njaka... Zamisli ga da je Mocart koji stalno ima 4 godine... :D

Kostić

#19693
лазићу мој кавасаки је фабрички мотор који је преживео удес а не цигимобил. цигомобил је рукосклеп од свега и свачега и ако се не варам иван сарић је имао циговион. ал ајд сад није до тебе до утицаја пропаганде је. :)


е људи сви ви који имате трактор и ако на њему и даље имате предње гуме маде ин рекорд несврстани проверите да их није коста правио и ако јесте бацајте то иначе ће да вас погоди шес дана несреће ко аљу кад га види  :o :) ;D

Lazic

Tvoj Kawasaki je bio isti i pre nego ¹to ga je onaj pregazio... :o Cigomobil nije doslovno nego u prenesenom znaèenju, LIÈI na cigomobil... :D


ontopic:
Zvuèi neverovatno, ali debeli zmaj...

Gavrolini

ontopic
Ne znam da li je za ovu temu ili onu kontra... Juce sam na treningu posle mnogoooo godina prvi put dobio bas kvalitetne batine. Osecanja pomesana, jebeno kad poletis i umislis da nesto znas i onda dodje neko i spusti te brzo na zemlju. Pa sto onda kacim u ovu temu? Pa zato sto upravo motam bandazere i idem po jos :) ubijaju noge od low kickova, bubnja glava od udaraca, otekle podlaktice od blokova a ja se ipak jebeno smejem i to me cini srecnim :)

UFF

evo ja cu drugarski da te usrecim batinama na sledecoj voznji/druzenju
ali da obecas da neces da uzvracas  [rofl]

Gavrolini


Gavrolini

Ali mogu poneti dva para rukavica. Ima ovde mnogo svadjanje preko tastature. Posle sparinga ce svi biti najbolji drugari. Evo lazic vs kostic prvi meè :)

PECA BMW

Ja o batine ne znam nista ali zato navijam za sve pare , pominjem od sudije do staramjke sve , pa mogu eto i ja da se pridruzim .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !