Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

bez tamo..


plan je bio da idemo lagano , bez nekih izleta van pametno planirane rute

ali avaj, trajalo je dva gasa

Lazic

Ti mene zajebava¹? :D Koliko gasova treba od Karaburme do mene? :D

Hurricane

...realno  ;D

ja se nakruzih kroz 8 delova grada, cak sam i kostu trazio po kosu

Lazic


Kostić

ја пошо сиђем доле и лупи ме кап. неко омашио контејнер са кофом фарбе и проспе по паркингу мотору и два аута. цела задња гума и пола мотора офарбано. цео дан прао ауто и мотор...

VR 46

Јел бар нека лепа боја Коле?
Twist of wrist!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Na motoru mislim da ne bi niko primetio... :o :D

Kostić

неће да склоне контејнер пет метара лево ем узо паркинг ем новосађани и остала србадија не уме да га користи... ово из нове зграде раде неки локал волим што није оставио трагове за собом... ;D




Boban_m

Brate sto ne investiras u ceradu? Stiti od pogleda, stiti od farbe?   

®or¾

Doæi æe zli Novosaðani i ostala Srbadija,zadiæi ciradu i politi farbom Koletov motor.Protv nas cirada ne poma¾e [rofl]

Kostić

нем паре скупе цераде а оне папирне и маркета не вреде дуне ветар и поцепа

против новосађана не помаже ништа, осим тејзера по јајима уз ћао комшо што ми бацаш ђубре на приватан посед, а и то није сигурно... свилене руке не смеју да се прљају а контејнер је цигањска пошаст... бар код мене у селу  [neampojma]

а једва пола метра тротоара испред контејнера је државно кусур приватно власништво уцртано у земљишне књиге и кад дођабајла крене да се курчи само мотка помаже лепа реч не важи

eclipse4

motor ti crven a i na kontenjeru ima crvene nalepnice...pogresio covek,podigo ti poklopac zadnjeg sedista i probo da ubaci kantu unutra :)

Che


ЯЭВОЛУТИОН

bilo zao coveku da zaprlja kontejner kad je nov.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: Che poslato 05 Februar, 2019, 13:06
Kontejner je manje olupan  [panic]
Definitivno... Ali da ga Kostiæ vozi... :o :D

El Jefe

Коста је слободан човек.  Нај гори су они којима су играчке из детињства још увек целе, плоче неогребане, а моторе држе у дневној соби.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Kostiæ se ba¹ navozao motorom dok ga je doveo u onakvo stanje... :o Bolje da ga je dr¾ao u sobi... Kupio ga u salonskom stanju i transformisao u cigomobil za 6 meseci... :o

milomir22

Citat: El Jefe poslato 05 Februar, 2019, 19:18
Коста је слободан човек.  Нај гори су они којима су играчке из детињства још увек целе, плоче неогребане, а моторе држе у дневној соби.

Ides iz krajnosti u krajnost, gde nestade zlatna sredina?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: El Jefe poslato 05 Februar, 2019, 19:18
Коста је слободан човек.  Нај гори су они којима су играчке из детињства још увек целе, плоче неогребане, а моторе држе у дневној соби.
sta fali MOTORIMA u dnevnoj sobi....



samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11