Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Citat: Boban_m poslato 27 Januar, 2019, 03:04
Isao sin danas na prvi od dva dana za obuku/polaganje za motor. Iako je citav dan kisa nije ga pokolebalo, a kisa je i sutra. Oce i kraj.

Zato sam mu porucio kacigu.

HJC" border="0
Kaciga danas stigla. Mogu vam reci da sam prijatno iznenadjen kvalitetom i utiskom. HJC DS-X1 je ovde $180-200, izgleda da je vise muzike nego para. Ima pripremu za pinlock, i ima neki zubic na dnu vizira koji kad spustite do kraja, jos malo pritisnete i zakljuca vizir u zatvorenom polozaju. Cini mi se da je velicina adekvatna, nosimo oba L i isto mi pase kao i moja Shoei. Mislim da je dobra kupovina za one koje interesuje ovaj tip kacige.

Gavrolini


dzimika


Boban_m

Citat: Gavrolini poslato 02 Februar, 2019, 01:21
Koliko je teska?
Mislim da je 1,69 za velicine L i vece. Evo sad vidim da su u toku neke akcije, moze za vec od $157 da se nadje.

Kostić

упо прекјуче у београд на води изгубио се ко мува у завеси ал добро оно изгледа штета је што ниједан од пет милиона неће тамо да живи осим можда пар њих са којима шетате

Ivicat

Bice ih vise, sigurno. U Kg-u su u prvim redovima tih vasih protesta sami prevaranti i lopovi. A oni se uvek "snadju" i imaju...

PS: posle sto nisam sa njima...

Kostić

имаи изједу комарци за све паре

Hurricane


Lazic

Citat: Ivicat poslato 02 Februar, 2019, 09:09
Bice ih vise, sigurno. U Kg-u su u prvim redovima tih vasih protesta sami prevaranti i lopovi. A oni se uvek "snadju" i imaju...

PS: posle sto nisam sa njima...
I tako Srbi u startu sjebu sve ¹to bi moglo da bude dobro... :( Dobro je da ih bar zna¹ ko su...



@Kostiæ:
Da imam para za stan tamo, kupio bih ali u nekoj drugoj zemlji...

Flavius Valerius Aurelius

Bobane ima na rasprodaji shoei za 350.
Ja uzeo skoro GT-Air I RF1200

Boban_m

Ako, ako, za svaki motor po jednu.

ЯЭВОЛУТИОН

koje ste vi zrtve potrosackog drustva...daj nabi samo u guzicu da ima.....par godina amerike i svi ste isti....nije dolar kriv vec okruzenje....iamam nekog drugara koji dve rezi engleskog nije znao...dvanest godina kasnije zna te dve reci ....otp:danas treba da dodju iz distribushn da mi fixiraju struju na kuci....zaglavio izmedju dva jezika , dva naroda....zadnji put sam se nasalio da bi mogao da da tu njegovu novu devojku da probama, da vidimo valja li cemu (kurcu)...naljuti se covek....izgubio smisao za humor...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Nisi jedini koji je to primetio, ja to odavno primetio oko humora :)


Boban_m

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Februar, 2019, 20:40
koje ste vi zrtve potrosackog drustva...daj nabi samo u guzicu da ima.....par godina amerike i svi ste isti....nije dolar kriv vec okruzenje....iamam nekog drugara koji dve rezi engleskog nije znao...dvanest godina kasnije zna te dve reci ....otp:danas treba da dodju iz distribushn da mi fixiraju struju na kuci....zaglavio izmedju dva jezika , dva naroda....zadnji put sam se nasalio da bi mogao da da tu njegovu novu devojku da probama, da vidimo valja li cemu (kurcu)...naljuti se covek....izgubio smisao za humor...
[rofl]

Kostić

ни је не би купио ту гајбу, не зида се кућа на обали мора, ал би купио шумадију да имам пара и зидо брвнаре по природи за сваки дан по једну а у другој држави би издрко курац и дао им мале костиће да се расплоде и освоје свет

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Februar, 2019, 20:40
otp:danas treba da dodju iz distribushn da mi fixiraju struju na kuci....

libo ga racku bar ima za novu struju da mu fiksiraju na kucu  [rofl]

Hurricane

...manijaci, niko bar malo normnalan  [srce]

[cheers]

Lazic

©to bi bili normalni?

Ovi "ameri" nemaju pojma ¹ta znaèi divljanje u pola noæi po februarskoj ko¹avi... :o ;D

Nego, gde nestade malopre? Ni¹ta te nisam razumeo preko telefona od vetra...



@Kostiæ:
Ne la¾i, kupio bi gajbu u BGH2O... :P



@Boban & Aurelije:
Kapitalisti nijedni... :P ;D

Hurricane

...ti si svakako van konkurencije za iole normalnog  [rofl]

ali te obozavam  [srce]

..pricao sam na spikerfon kroz kacigu...





Lazic

Ahahahahah, nisam provalio... :D :D :D

Kakva divna kratka vo¾nja... ©to me sjeba da ne idemo okolo novim putem... :o ;D :-*