Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

upozno sam èoeka, obièan najobièniji èoek kakvog mo¾e da se vidi na ulici i èoek je uop¹teno veseo i pomalo ima nekog sarkazma i satire u sebi onako vidi se ima intelekta i posle mi kom¹ija kazo da je èoek zaklo nekog lika i zvadio mu du¹nik onako mrtav ladan i odu¾io se dr¾avi i sad razmi¹ljam koliko takvih ljudi ima na ulicama pa vi sad psujte ljude po ulicama ;D

®or¾

Dva gancija iz èistoæe,ki¹a plju¹ti oni seli dole na kapiju pu¹e i prièaju o novogodi¹njim paketiæima,ka¾e jedan" ma tebra ode¹ kod D¾ud¾e da te pi¹e za paketièe,D¾ud¾a ti to zavr¹i odma jo¹ se ogrebe¹ i za fuka" ovaj drugi odgovara," ma D¾ud¾a me zajebala za polutku preko sindikata" Dalje nisam slu¹ao i¹o po leba  ;D predpostavljam da je Ðuða sindikalni predstavnik i da po ceo dan ¹tuca ;D

Lazic

Kostiæu ne bi verovao koliko ima ubica oko nas... ©to odslu¾enih, ¹to neuhvaæenih...

Flavius Valerius Aurelius


Lazic

Kakva je klima kod vas? Mislim, dokle mo¾e da se vozi...? :)

ЯЭВОЛУТИОН

sve sto nije kalifornija i robovlasnicke drzave je kurac....ako nije ladno neki uragani....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Boban_m

Ma svud sranje. Kalifornija pozari, zemljotresi...

El Jefe

Citat: Kostiæ poslato 04 Decembar, 2018, 09:35
upozno sam èoeka, obièan najobièniji èoek kakvog mo¾e da se vidi na ulici i èoek je uop¹teno veseo i pomalo ima nekog sarkazma i satire u sebi onako vidi se ima intelekta i posle mi kom¹ija kazo da je èoek zaklo nekog lika i zvadio mu du¹nik onako mrtav ladan i odu¾io se dr¾avi i sad razmi¹ljam koliko takvih ljudi ima na ulicama pa vi sad psujte ljude po ulicama ;D
Oткако се кум вратио са робије и изјавио да су затвори пуни невиних, отада кад год идем на мото сусрет МЦ Срем у Митровицу, ја се обавезно јављам онима што раде на затворској економији и онима у главној згради.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: Boban_m poslato 06 Decembar, 2018, 20:16
Ma svud sranje. Kalifornija pozari, zemljotresi...
Njima se ba¹ gomila... Godinama na jugu nije pala ki¹a a muljaèina sa vodom veæ 120 godina...

Jecko


Lazic


®or¾


mareskin

Citat: Laziæ poslato 11 Decembar, 2018, 09:45
Bravo

Evo Laziæu dokaz da botovi iz Srbije mogu mnogo da promene i na internacionalnom planu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bucko


®or¾ GTI


Lone Wolf

Немој на мотор без јакне, децембар је.
Не може рај на земљи.

Gavrolini

Nadam se da ti tankpad ide do cepa

Jecko


®or¾

Meni uop¹te nije sme¹no,mala bitanga koja se zavaljala za kesu kikirikija i mo¾e da ga duæka! [povracanje]

Lazic

Citat: mareskin poslato 11 Decembar, 2018, 10:40
Citat: Laziæ poslato 11 Decembar, 2018, 09:45
Bravo

Evo Laziæu dokaz da botovi iz Srbije mogu mnogo da promene i na internacionalnom planu :D
Da jbt... ;D