Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 17 Novembar, 2018, 02:57
Picko
Uvek... ;D Kad sam veæ nekako uspeo da u mladosti ne robijam nikoga (a nije mi jasno kako), ¹to bih sad poèinjao i to sa polufabrikatima od ljudi... ;D

Gavrolini

A jeste eno puni zatvori ljudi sto su naboli nekog pesnicom. Ne kenjaj

Kostić

to su te novoroðene ljucke sise bez istorije koje ne znaju da su gu¾vi ljudi pu¹taju jedan odande jedan odvde i da se to u nepostojeæoj istoriji zvalo vozaèka solidarnost. al bitno je da u televizoru jede proliv govna o kacige i juraèi. al kad krene to da pièkara koske æe izlomi i slièno, okrene¹ se i ode¹. neæe da potrèi za tobom i greota da ga tiltuje¹ nejaè je to

®or¾

Laziæu,naravno da je ok ¹to nisi olupo govnara,problem je vi¹e du¹evne boli,jbg takva prilika se retko pru¾a dva puta ;D  [bejzbolka]

El Jefe

Да си истуко ту будалу што се представља као председник Комитета за безбедност у саобраћају, ја би ти слао цигаре и суви врат на робију.
Друштво за заштиту од животиња

bucko

Citat: Laziæ poslato 17 Novembar, 2018, 03:08
Citat: Gavrolini poslato 17 Novembar, 2018, 02:57
Picko
Uvek... ;D Kad sam veæ nekako uspeo da u mladosti ne robijam nikoga (a nije mi jasno kako), ¹to bih sad poèinjao i to sa polufabrikatima od ljudi... ;D
! No longer available

Hattrick

Kad metroseksualci glume huligane. Ne mora Lazic da reaguje, pasce na minu danas ili sutra, svakako.

Gavrolini

Danas uzeo jos jendu rndalicu. U principu nisam voleo nesto preterano ovaj model ali ovakvo stanje nisam mogao da prepustim nekom drugom. Motor je bukvalno fabrika. Xt600 2kf. Planiram da ga zadrzim i malo prilagodim svom ukusu.








aæimo

Jel je prilagoðava¹ kao teneru?  ;D

Gavrolini

Ako neko dodje sa ozbiljnom ponudom i parama u dzepu onda da, kao i teneru. Ako ne onda se vozamo.

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 17 Novembar, 2018, 04:52
A jeste eno puni zatvori ljudi sto su naboli nekog pesnicom. Ne kenjaj
Problem je ¹to se kad mi padne klapna te¹ko zadr¾im na nadadanju u glavu... :D ®urio kuæi, trebalo gosti da doðu, veæ kolaps na putu... Bilo koji drugi scenario i bar ne bi stigao kuæi na vreme... Pièka... :D






Citat: ®or¾ poslato 17 Novembar, 2018, 08:26
Laziæu,naravno da je ok ¹to nisi olupo govnara,problem je vi¹e du¹evne boli,jbg takva prilika se retko pru¾a dva puta ;D  [bejzbolka]
Da je on mene ne¹to iscimao pa i da se nerviram, budala je samo sebe iscimao, ja se smejeo k'o lud sve vreme... :D

Neæu nikad pre¾aliti ¹to sam 2004-te propustio priliku da nas spasem bede, kad mi se av namestio na penal... Al' jbg tad nisam bio mnogo kivan na njega...







Citat: El Jefe poslato 17 Novembar, 2018, 09:55
Да си истуко ту будалу што се представља као председник Комитета за безбедност у саобраћају, ја би ти слао цигаре и суви врат на робију.
[rofl] [rofl] [rofl] Sad mi ka¾e¹...




Ontopic:
Danas mi(nam) izmamio osmeh mator èovek koji 'oæe da plaèe od sreæe zbog jednog prozorèeta... :o ;D

K0le

Gavro, je l' BP reg? Deluje mi poznato

Gavrolini


Kostić

некад у пет ујутро поп већ био у цркви пијан ко смук, ови данашњи ич не пију а и касне. опево нам попа колач изљубисмо се и разлаз. пискави дао 120 динара толко имали капитала, тек да није џабе.

CBRR1

Citat: Kostiæ poslato 21 Novembar, 2018, 07:35
некад у пет ујутро поп већ био у цркви пијан ко смук, ови данашњи ич не пију а и касне. опево нам попа колач изљубисмо се и разлаз. пискави дао 120 динара толко имали капитала, тек да није џабе.


koliko se ima toliko se daje, nista strasno...

Lazic


Hattrick

A najbolja je fora kad ti kazu, daj koliko mozes, ali ljudi obicno daju (i onda lupi neku cifru tipa pun rezervoar na Q7).  :)
Ma da sigurno toliko svaki od njih obicno daje.  [rofl]

dzimika

Kako kod muslimaa, pokazes prstom na gore i to je to, kraj svake rasprave :P Alah ce obezbediti :P

Hattrick

Pa ono jes.  :) Cudi me da se okrecu ovozemaljskim sredstvima raskusurivanja.  :) Da li oni to sumnjaju u svog poslodavca ?  :)

Kostić

ljudi, umalo izgiba sinoæ od bas drajvera. jebo mi kevu i æaleta a ja nijedan kurton u auto ko u baksuz, da mu dam da se ne zarazi s nekroseks.  sad se skrivam metar dana da ne naletim na njega oæe dubije :) jebem ti vaki ¾ivot, em se skrivam od murije, em od ludih nekrofila, em od besnih ¾ena, karateovaca, tetka ¾ivke s pijace, nisam joj platio beli luk, od foruma, kom¹ije, onog ludog psa ¹to stalo oæe dugrize,. jo¹ od sebe da se skrijem i eeeeeeeeeeeeeeeeeee  ;D

'bro jutro pijanci i ludaci, ko pre¾ivi dan - winner! :)