Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Laki-zr poslato 14 Novembar, 2018, 20:45




ti kupio?

ne ide mi nikako uz onaj sabanski roze iveko i rr od 30 leta

Laki-zr

Citat: UFF poslato 15 Novembar, 2018, 00:13
Citat: Laki-zr poslato 14 Novembar, 2018, 20:45




ti kupio?

ne ide mi nikako uz onaj sabanski roze iveko i rr od 30 leta
Nisam kupio, u toj auto kuæi sam tovario kola. Za¹to je moj kamion “¹abanski”? I rr je daleko od 30 leta (ljubav ne zna za godine)

Gavrolini

Citat: sremac poslato 14 Novembar, 2018, 23:51
Citat: Gavrolini poslato 14 Novembar, 2018, 19:41
A ne mogu 15 tema godisnje da otvaram

mogao bi jednu, i poène¹ od onoga ¹ta si vozio, pa sve do sada sa sve utiscima i slikama, pa sve do sada, i kako kupi¹ samo nov post
Krenuo sam jednom to da pisem a onda skontao da sigurno od 80% motora nemam slike. Neke pogubljene, neke slikane starim aparatima. Pa onda skontam da ne mogu ni svakog motora da se setim kako je bas islo po redu. Mozda jednog dana kad budem bas bas imao vremena. Nego bre ljudi nadjite mi yamahu tt600e izginuh da je nadjem da kupim.

UFF


®or¾

 [rofl] ©ta fali ako je ovako dobar.Garantovano lak¹e prelazi granice od sivog,crvene boje. ;D

Lazic

Citat: Hoh¹tapler poslato 14 Novembar, 2018, 20:14
Pa nemoj menjati motore :D
[rofl] [rofl] [rofl]








Citat: Gavrolini poslato 15 Novembar, 2018, 00:32
Nego bre ljudi nadjite mi yamahu tt600e izginuh da je nadjem da kupim.
Eeeeeeee... ;D

Laki-zr

Citat: UFF poslato 15 Novembar, 2018, 08:37
pa roze kamion jbt
Jbg brate sredstvo za rad, meni boja nebitna, cena bila dobra, kamion perfektan, ¹to da ne 😉


Lazic



Lazic

Zamalo se kod Bipa potukao sa Damirom Okanoviæem... :D Taèno sam znao da je pajser na kub...

MIGE

Citat: Laziæ poslato 16 Novembar, 2018, 19:00
Zamalo se kod Bipa potukao sa Damirom Okanoviæem... :D Taèno sam znao da je pajser na kub...
ispao si cmar...sto nisi zvao da ga odlomimo kao uvelu granu?

sremac

Citat: Gavrolini poslato 15 Novembar, 2018, 00:32
Citat: sremac poslato 14 Novembar, 2018, 23:51
Citat: Gavrolini poslato 14 Novembar, 2018, 19:41
Krenuo sam jednom to da pisem a onda skontao da sigurno od 80% motora nemam slike. Neke pogubljene, neke slikane starim aparatima. Pa onda skontam da ne mogu ni svakog motora da se setim kako je bas islo po redu. Mozda jednog dana kad budem bas bas imao vremena. Nego bre ljudi nadjite mi yamahu tt600e izginuh da je nadjem da kupim.

Kreni ti post po post, mo¾e i u rikverc, pa kad ti proradi inspiracija, ili najde¹ neku od slika na starim uradjajima, cap post, s obzirom na broj motora koje si promenio i posedovao, verujem da mo¾e da bude interesantna i kvalitetna tema.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 16 Novembar, 2018, 19:00
Zamalo se kod Bipa potukao sa Damirom Okanoviæem... :D Taèno sam znao da je pajser na kub...
Ko je to?

Boban_m

Ma glumio u Selo gori a baba se sminka

Kostić

Citat: Laziæ poslato 16 Novembar, 2018, 19:00
Zamalo se kod Bipa potukao sa Damirom Okanoviæem... :D Taèno sam znao da je pajser na kub...

to onaj moderni golobradi ¹to se trsi u saobraæaj ko da je uvatio boga za æelav kurac i sve zna pa soli pamet istoriji. kakav peh naiæi na takvog jebote.... jo¹ ako ti je odr¾o predavanje taèno da se rokne¹ :)

Gavrolini

Citat: Boban_m poslato 16 Novembar, 2018, 23:09
Ma glumio u Selo gori a baba se sminka
Zar to nije nenad okanovic? I on mi ne deluje uopste kao drkos, naprotiv.

Boban_m

Propade mi fora naskroz ;D. Nenad je zivio u stanu iznad mog i tad smo se druzili.

Lazic

Bobane lolo jedna... ;D :-*





Citat: MIGE poslato 16 Novembar, 2018, 22:11
ispao si cmar...sto nisi zvao da ga odlomimo kao uvelu granu?
Jesi lud pa da odgovaramo kao za ljudsko biæe... A i veruj mi sam bih ga odlomio k'o uvelu granu da nisam ¾urio i iz razloga da ne bude sutra po novinama kako je bahati vozaè prebio jadnog struènjaka za na¹u bezbednost... Pogledao mu profil na fb, 'ladno imamo 15 zajednièkih prijatelja, a statusi su mu za povraæanje...







Citat: Gavrolini poslato 16 Novembar, 2018, 23:05
Ko je to?
https://www.facebook.com/cvrcprc

Pizdurina






Citat: Kostiæ poslato 16 Novembar, 2018, 23:40
to onaj moderni golobradi ¹to se trsi u saobraæaj ko da je uvatio boga za æelav kurac i sve zna pa soli pamet istoriji. kakav peh naiæi na takvog jebote.... jo¹ ako ti je odr¾o predavanje taèno da se rokne¹ :)
Predavanje je zvuèalo doslovno, Dru¾e nemoj to da radi¹, nemoj da se smeje¹, izubijaæu te, glavu æu ti otkinuti... Naravno da sam umro od smeha i da u onoj gu¾vi u pola 6 mi na kraj pameti nije bilo da zatvaram jo¹ jednu traku na auto putu zbog kretena... Inaèe ukljuèivao sam se na autoput od BIP-a a on odozdo od sajma. Ja sam imao trougao ali po¹to smo svi mileli i ulazili jedan po jedan na¹ao sam se ispred njega, tj za dve treæine auta, a magarac re¹io da me izgura kroz bankinu da ne bi saèekao metar ili on morao da uðe nepropisno. Po¹to je ne¹to mlatarao pustio sam ga da doðe pored da ga èujem... Onda je nastavio da se gura ali i tu je popu¹io jer ja vi¹e nisam hteo da ga pustim... A na suvozaèkom mestu neka ¾enska kukumavèi, æuti, nemoj, pusti ga... Posle se sreli na autokomandi pre Ustanièke i tu se zaglavio u koloni, dok sam prolazio ne¹to me mrko gledao... Jeb'o te, 20 kretena dnevno pustim da se uvale, on fizièki nije mogao da proðe od auta ispred njega, pa sam mu ja bio kriv... I takav æe da mi prièa o bilo èemu a ne o bezbednosti u saobraæaju... Jebem ti ova vremena kad vi¹e ni budalu ne mo¾e¹ da olupa¹ k'o èovek... Mogu misliti ¹ta bi na sudu prièao... Vozi stari srebrni ili beli Auris... Peder garant...

Da ne gre¹im du¹u danima me neko nije tako slatko nasmejao... ;D