Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Ima i ljep¹ih prerada K75-ice i K100-tke...  Ima neki lik u Americi ili Kanadi,radi ih ajd zdrao... Ne mogu se sjetiti kako se zove...
jin-jang

Lazic

Popali me Mihajlo da odem do Juge, u povrtku naravno gasiranje po ¹picu, penjem se uz Gospodara Vuèiæa kolona gore kolona dole, u jednom trenutku neki lik krene da se popne na trotoar, klinac iza njega cimne desno, ovaj cimne levo i ja ko klin izmeðu njega i nekog u kontra smeru... A 20 minuta pre toga serem kako se nisam olupao 3 godine... :o  :D

U svakom sluèaju, po¹to lik koji je i¹ao nizbrdo nije bio ni¹ta kriv naslonio sam se na Korsu, kukuuuu, od zadnjeg do prednjeg krila plus retrovizor... :o Ostadoh na toèkovima... Klinac se izvinjava, lomi ruke, ja mu ozbiljno rek'o da pazi ubuduæe i gas... :D Ispao desni migavac, vratio ga... :D Posle vidim da sam se na ne¹to ogrebao... :D



El Jefe

Јел ти то џемпер што ти старамајка иштрикала?
Друштво за заштиту од животиња

pittatore


milomir22

Citat: Laziæ poslato 17 Oktobar, 2018, 21:59

A 20 minuta pre toga serem kako se nisam olupao 3 godine... :o  :D


Sam si prizvao sranje.

Ja se juce zamalo olupam zbog lika koji je na zeleno na semaforu zaboo kocnicu iz cista mira. Ide corsa ispred octavije, a ja za octavijom, corsa skrece desno i pusta pesake, ali octavija ima sasvim dovoljno prostora da prodje, medjutim, lik iz nekog razloga naglo zabada kocnicu i ja se vec vidim u njegovom gepeku. Instinktivno nabadam prednju iz sve snage, hladne gume i asfalt i naravno, prednja guma kliza, uvio sam ledja kako sam refleksno cimnuo da ne padnem. Epilog, nisam pao i nisam se zakucao u gepek, ali me cvilji nesto uz kicmu, istegao sam neki ledjni misic.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lone Wolf

А у овој теми сте јер је то вама изазвало осмех?
Не може рај на земљи.

Kostić

 [ljubav] :o ;D [panic] nasloniæe¹ se ti laziæu na kostu a ne na korsu :) ovo ti je dobro do¹lo ko ve¾bica :)

Lazic

Citat: Lone Wolf poslato 18 Oktobar, 2018, 08:08
А у овој теми сте јер је то вама изазвало осмех?
Daaaa, oko glave... ;D

Razbio sam maler, ostao na nogama, klinac æe da se pu¹i kod limara, mo¾da je ne¹to nauèio... Jutros video da sam otkinuo suvozaèki nogostup, jebi ga vi¹e mu nema spasa
(posle 5 lomljenja) al' mi nije ¾ao...



@Kostiæ:
Ne, hvala... ;D

Major

Citat: Lone Wolf poslato 18 Oktobar, 2018, 08:08
А у овој теми сте јер је то вама изазвало осмех?

[rofl]

Kostić

nego u kojoj temi da nam izmamljuje osmeh nego u ovoj :)

æizla gade taman sam nao¹trio zube ;D

milomir22

Citat: Lone Wolf poslato 18 Oktobar, 2018, 08:08
А у овој теми сте јер је то вама изазвало осмех?

! No longer available

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mali_zmaj

Odradio klincima krevete,napokon!! Sad rastu,razvijaju se,krajnje vrijeme bilo da im se kupe novi du¹eci i rje¹e kreveti!! Dodu¹e moja bolja polovina kupila najskuplje du¹eke...,ali ja samo ¹utim..,da ne bi dobio po pièci!!    ;)

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic


Boban_m

Podne u mom omiljenom bajk cafeu 27. Pivo se narucuje na kofe (da, metalna kofa u kojoj je led i 5 piva). Mislim moze i po 1 al ovako ispadne jeftinije, a i ne moras da zoves konobaricu svaki cas. Svaki put straaaaasna svirka. Sviraju ovi amerikanci 😁. E sad, jedina koska je da je prosjek podsjetila 55g. Oni voze motore, piju, duvaju I slusaju rokenrol. Ovi mladji vjerovatno cepaju neku hemiju i slusaju hip-hop i ostala sranja.

20181020-141534" border="0
20181020-141530" border="0
20181020-141526" border="0
 

Uglavnom zakljucio sam da je GS opasan motor. Tako effortlessly krstari 140-160 kmh da se neiskusnom bajkeru sasvim lako moze uciniti da ne ide brzo, a onda naidje krivina...

Kostić

i  onda bunbar u krivini ka¾e zu zu zuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :)

megaidiot

ma jok, neukusan ne zna ni da pali i gasi migavce pa se i ne zalece prvih meseci

Lazic

A Florida je poznata po krivinama... :)

Boban_m

Nekad mi se cini da si ti na Floridi a ja u Bg 😁

Citat: megaidiot poslato 20 Oktobar, 2018, 23:00
ma jok, neukusan ne zna ni da pali i gasi migavce pa se i ne zalece prvih meseci

Jel bilo neobicno prvo vrijeme? ;D

El Jefe

Ја се данас провозао на Восходу 175. Дакле ко то вози њему се године живота рачунају дупло.
Друштво за заштиту од животиња

Hattrick

Citat: Boban_m poslato 20 Oktobar, 2018, 22:46
E sad, jedina koska je da je prosjek podsjetila 55g. Oni voze motore, piju, duvaju I slusaju rokenrol. Ovi mladji vjerovatno cepaju neku hemiju i slusaju hip-hop i ostala sranja.

Oni izlaze i provode se na Fejsbuku. :D