Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

gixxer

Vozim ja Z1000SX,i samo reci hvale imam za njega,a uskoro cu imati i jedan odlican primerak  2011 god.na prodaju,ali o tom potom

Hohštapler

Citat: kosta66 poslato 24 Septembar, 2018, 13:47
niskim. samo nismo mi na prs u dupe da me jedan golobradi naziva snp ovcom. i naravno da ne mo¾emo niuèemu da se merimo. nisam ja na tom intelektualnom nivou kao ti ;)

[rofl] [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick

Ne ljuti se stara kajlo, sprdaju te deca.  :)

Kostić

ja reko saæe da se isprepada on kurac - ni¹ta ;D

®or¾


UFF


Lazic

Prvo Gavra ¹to je nervozan, a onda Bo¾o, Kostiæ, Deki i Marko... ;D ;D ;D ;D

Che


Lazic

Vidi¹ da sam izmeðu 10 i 12 bio na terenu... ;D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

®or¾

 ;D jel' si se ti to ponovio,medvediæem ili motorom :-[

Hohštapler

Motor sam dobio da se vozam - Grofov, a medviæa sam spasao lièno i personalno iz kante (tu¾na ljubavna prièa u preduzeæu - neuzvraæena ljubav jedne mlade dame jednom mladom gospodinu a meda je bio ¾rtva)...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major


stilgar


®or¾

 
Citat: Hoh¹tapler poslato 25 Septembar, 2018, 16:22
Motor sam dobio da se vozam - Grofov, a medviæa sam spasao lièno i personalno iz kante (tu¾na ljubavna prièa u preduzeæu - neuzvraæena ljubav jedne mlade dame jednom mladom gospodinu a meda je bio ¾rtva)...
Jebi ga sad ne mogu ni da kenjam,juèe si se o¾enio,a veæ spasava¹ tuðe medvediæe,ti si jedan mnogo fini deèak.Elem kako ide Grofov motor? [thumb_up]

ЯЭВОЛУТИОН

jebo spasavanje medvedica...jesi ti utesio tu koleginicu sa posla.....ja sam kao mladji voleo da tesim...sad me smara duzina tuzne price....a da bi je utesio moras da odslusas do kraja...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Jo¹ si o¾enjen 100 posto,èim te smara du¾ina prièe dok te¹i¹

Hattrick

Zato joj tutnes 5-6 votki da skrlja, pa mozes da prekines tuznu pricu u svakom momentu, i sutra se i ne seca dobro, da li je ispricala do kraja ili ne.  :)

®or¾

Ma jok istrpi¹ tu¾nu prièu i sa sokiæima,bude¹ fini i vodi¹ gde hoæe¹

®or¾

Revolucionar  odlièno razume ali izgleda nema dovoljno dugaèak fitilj,za varenje