Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

A jel ume kao Jelena Isinbajeva?

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić


Kostić

Citat: Hoh¹tapler poslato 22 Septembar, 2018, 20:11
©to ne trèi¹ Useine Bolte?!

синак, ај са гавром и волем да се зезам, он зна како изгледа гипсано корито, ал с атебе ми није интересантно, ти млого гуглаш :-*

Grof

Citat: Hoh¹tapler poslato 23 Septembar, 2018, 11:12
...a jel ume kao Jenna Jameson?
dodjavola zar ti ni¹ta nije sveto.....

Gavrolini

Gipsano korito, gipsani rukav, kragna, nogavica....jbt bas volem da se oblavim u taj gips.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 23 Septembar, 2018, 11:40
мад макс је копија правог филма

https://www.dailymotion.com/video/x3bngr3
a da probas sa nekim normalnim drogama...i nemoj da poredis mad maxa sa ovim djubretom....ko da su deca snimala.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Citat: kosta66 poslato 23 Septembar, 2018, 11:41
синак, ај са гавром и волем да се зезам, он зна како изгледа гипсано корито, ал с атебе ми није интересантно, ти млого гуглаш :-*

Ahahaha!
Si se to uèlanio u SNP? Bog spinovanja ti idol?! Ispadne¹ ¹upak bez argumenata pa onda kao gips i korito su merilo (mudrosti? hrabrosti? hard core bajkera?).
A nemamo se ra¹ta meriti, bolji si u svemu,  ja svakako nisam bajker, ja vozim ko pièka, ja sam ljubitelj motora ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Dobar si ti momak samo da kupis pravi motor :)

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 23 Septembar, 2018, 11:51
Gipsano korito, gipsani rukav, kragna, nogavica....jbt bas volem da se oblavim u taj gips.
:o :o :o

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 23 Septembar, 2018, 14:09
Citat: Gavrolini poslato 23 Septembar, 2018, 11:51
Gipsano korito, gipsani rukav, kragna, nogavica....jbt bas volem da se oblavim u taj gips.
:o :o :o
Greska u kucanju. Treba da pise OBLÈIM, da ne bude da volim da blajvam gips :)

Lazic


Hohštapler

#18914
Citat: Gavrolini poslato 23 Septembar, 2018, 14:09
Dobar si ti momak samo da kupis pravi motor :)

😁

Nego pre koji dan sam ba¹ razmi¹ljao, ¹ta posle njega.. i nemam odgovor.... ali ima jedna klasa koja mi se svidja:
Z1000sx
GSX1000f
Tako to na tu temu...
el vozo neko?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Grof

Znam èoveka sa povoljnim Fazerom 1000 ... èak bi i neke rate karate mogli dogovoriti ;)

Kostić

ja sam ljubitelj pièke i sisa


alja aj ne seri, stoun je film na kome je zasnovan maks al u futurizmu

Kostić

jo¹ jednom mi spomeni politku i to tvoje ¹tajegod da sam ja prijaviæu te uredniku. ja tebe ne vreðam

Lazic


Kostić

#18919
niskim. samo nismo mi na prs u dupe da me jedan golobradi naziva snp ovcom. i naravno da ne mo¾emo niuèemu da se merimo. nisam ja na tom intelektualnom nivou kao ti ;)