Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2018, 00:05
Citat: Laziæ poslato 18 Septembar, 2018, 21:07
Muèeni Dominik (soul mate Petra635) me prijavio za komentar u njegovom predstavljanju, prijava stigla meni... :o [rofl] Naravno ja sam se automatski samobanovao na 24h jo¹ sinoæ, tako da je sve u redu... :D


ovo?


http://i.postimg.cc/KjRtcnC3/Screenshot_2.jpg
Aha :)

eclipse4

Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2018, 00:05
Citat: Laziæ poslato 18 Septembar, 2018, 21:07
Muèeni Dominik (soul mate Petra635) me prijavio za komentar u njegovom predstavljanju, prijava stigla meni... :o [rofl] Naravno ja sam se automatski samobanovao na 24h jo¹ sinoæ, tako da je sve u redu... :D


ovo?


http://i.postimg.cc/KjRtcnC3/Screenshot_2.jpg

ono kad ti kum da ime Dominik   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

i jos mastas o pickoustom  [rofl] [rofl] [rofl]

Gavrolini

Lozi se na vin dizela i vucica...lebtejebo

CBRR1


Lazic

Nema Dominika da se javi... Mogu misliti hladnog tu¹a kad sam mu odgovorio na ¾albu... ;D ;D ;D Ali banovao sam se na 24h, dru¾ba je dru¾ba, al' slu¾ba je slu¾ba... :o ;D

mali_zmaj

jin-jang

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 20 Septembar, 2018, 20:10
Nema Dominika da se javi... Mogu misliti hladnog tu¹a kad sam mu odgovorio na ¾albu... ;D ;D ;D Ali banovao sam se na 24h, dru¾ba je dru¾ba, al' slu¾ba je slu¾ba... :o ;D

pa pokazi nam kako si mu odgovorio :)

Boban_m

Dobar deal za laptop (bar mislim ;D). Thinkpad I7, 8 GB RAM, 500GB SSD, 14" touch screen HD za $400.

Lazic

Jes' vala... :D







@Pomraèenje:
Nisam saèuvao poruku prilikom slanja tako da ne mogu, ali sve u svemu rekao sam mu da mi je ¾ao ¹to sam ga napu¹io zbog Petrovog botovanja i da nije bilo drugarski sa moje strane... :D

Kostić

stisla me neka nema¹tina, onih poslednjih 100 jevreja sam potro¹io pre petnes godina i sad il didem na reli u vrnjaèku banju il na roðendan... oba nejde. i sad mozgarim, dal didem da rukobludim il da idem na roðendan da se gavri digne kosa na glavi :) evo lud sam celo jutro ne znam ¹ta da radim :)

Lazic


Gavrolini

Dodji na rodjendan i ne brini sisam se na celavo

ЯЭВОЛУТИОН

gavro...ne masi rukama, preladice se deda kole....stara je to kajla
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini


ЯЭВОЛУТИОН

mases rukama....ostalo je posledica....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Kostić



ne smem didem na ro¾enden mlogo su mi brze felne na raspalom pe¾ovu da nekog ne oduva vetar :)

ЯЭВОЛУТИОН

jesi li pitao date, dal' ce da ti da auto za vikend.....ako se spremio za neku zensku kurac ces dobijes, a ne auto
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ako ne da doæu motorem ako ne motorem doæu pe¹ke!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.