Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Pa brate moj mili,,uðe¹ sa prljavim toèkovima,znaèi nema guranja bicikla kroz stan,no na ramena,u ruke pa ulazna vrata,pa vrata od hodnika,pa vrata od spavaæe,pa od balkona,pa za ne¹to mora¹ zapeti!! ©ta æu kad imam zajebanu ¾enu,pa ne smijem zijan iza sebe ostaviti!!  Da izginem sve te ne jeblo!! A i mene lièno isfuravalo...
jin-jang

Lazic

Ono jes'... ;D Ja imam mali stan... :)

Lone Wolf

Још ако мрвиш док једеш... Или остане мокро купатило (укључујући каду која иначе мора бити мокра ако се тушираш,  [ludak] !? )
Обавезно си крив.
Чуј тера точак кроз стан...
Не може рај на земљи.

mali_zmaj

Ja¹ta..! ©ta kada mokra!! Jes lood!!  Mrve..,kakve mrve,pa mrvila bi mi èetiri godine zbog toga!!  Eeee Laziæu...  ja i Hju Hefner smo tu negdje sa kvadraturom..  !!  ;)  Nikad manjeg stana nikad vi¹e vrata!! 
jin-jang

Lazic

'oæu da ga nosim, zabole me ba¹... :D

Ima 15 godina kako smo proterali tepihe iz kuæe, pored kuèeta i maèeta i nas 4, pod je uvek prljaviji nego gume na bajsu... :o ;D

bucko

Kad vide kakvi su zidovi neokreceni oduzece vam kera :)

Lazic


K0le



Kava udovica i dva tipièna primera manijaka

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Lazic

Pa to da odlepi¹ od miline... :D

Mrzim pubertete, bili su tako divni kao mali... :)

CBRR1


Major


idanijel

Pitam ¾enu ¹ta ima... Na poslu je 😂 inaèe imali kros u ¹koli deca, æerka prvi razred.

mali_zmaj

Izgleda cu u Umag,sve su prilike!!  Pada mi slobodna subota!!  He he ,oj jadranska magistralo,stizem galopom!!!
jin-jang

PECA BMW

Ja izboksovao da petak i subotu ne radim (gazda ide na trku) pa slatko ima da se provozam . Da skoknem do Sid-a na skup a usput svud redom ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Kad se rodila smejao sam se pomisli da æe za 7 godina da krene u ¹kolu... :o Od tada proðe 18... :o ;D

! No longer available

mali_zmaj

Rastu ko gljive poslije ki¹e..,ili mi starimo kao Yugo pored mora!!
jin-jang

Lazic

Proðe ¾ivot za 5 minuta... :o ;D

mrle

Citat: Laziæ poslato 17 Maj, 2018, 09:53
Kad se rodila smejao sam se pomisli da æe za 7 godina da krene u ¹kolu... :o Od tada proðe 18... :o ;D


gde je ¾urka?

bobangsxr

Bio da pogledam jednu vfr 1200 x i bas fino motorce... zanimljivo da ima predjenih 82 900 km a toliko je sacuvan da moze ladno da prodje kao da ima ispod 10 000 km