Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: slave74 poslato 22 April, 2018, 22:31
Citat: mali_zmaj poslato 22 April, 2018, 21:47
Provozao se sa dragom,otisli do Sipova na pastrmku!!  I sve na kraju bi ok..,kupili cak i kilu svjeze pastrmke,sa sve klopom i cugom i svjezom pastrmkom 15 eura.. ali ne lezi vraze,dodjose neki braca bajkeri,i lik mi nasloni svoj zadnji kraj,tj. nosac tablice na masku,i ogreba mi motor,rekoh jebem mu sve,racunat cemo to protiv uroka!!! Al jebem ga ja,u sta je gledao..  Jos se ja sklonio da im napravim mjesta...,i ogreba me...   [doh]

Sta ti je  od ta dva dogadjaja izazvalo osmeh :) Pastrmka ili kilavi bajker?




Voznja,klopa,motor koji lijepo ide i kad su dvoje na njemu...  kilavi bajker bi trebao u kontra temu...,al sam sebi rekao da se necu nervirati...
jin-jang

grber

Posle 30 godina ponovo uzeo da vozim skejt, al sada elektricni, nesto o cemu sam kao dete samo mastao :) Zadnje dve nedelje skoro svuda s njim, max brzina iznad 30km/h, 15km prelazi sa jednim punjenjem... matori konj :D



Lone Wolf

Neki bi rekli vi¹e preðe nego KTM, ali to neki ¹to ne vole motore... ne ja.   [thumb_up]
Не може рај на земљи.

Bishke

Citat: grber poslato 23 April, 2018, 11:24
Posle 30 godina ponovo uzeo da vozim skejt, al sada elektricni, nesto o cemu sam kao dete samo mastao :) Zadnje dve nedelje skoro svuda s njim, max brzina iznad 30km/h, 15km prelazi sa jednim punjenjem... matori konj :D




15km jedno punjenje...to je ful za grad.

Odes na posao, stavis ga na punjac, opet nazad kuci ista prica...
You should do one thing every day that scares you

eclipse4


mrle


Lazic


mrle

Citat: Laziæ poslato 23 April, 2018, 23:47
Èvarci i kavurma? :D
sisaj djoku, ako od juna predjem u zgradu Fankenstjker... kako lise vec zove, biciklistickom stazom ovim skejtom samtamo za 15 minuta od bloka 45' troskovi prevoza skoro 0, slovima nula.

Lazic

Ja sutra odo' biciklom na pos'o... ;D

Na pedale... :o ;D

Andreja

Veèeras æeram skuter od Miljakovca ka Pet solitera, penjem se uz Kanarevo brdo, pretièem Seat Ibizu, slepèina dodaje gas i ne pu¹ta me da proðem (tek kad sam krenuo da ga pretièem, do tad se vukao kao slina). Kako je skuterèe 125ccm, nisam uspeo da ga preteknem na snagu, penjemo se uzbrdo paralelno, ja naravno pre¹ao liniju, nailazimo na gu¾vu, on pali migavac (veæ sam ga pretekao malo i vidim u retrovizoru), poku¹ava za mnom ali O© ÐOKU SINE, ne uspeva da se provuèe a ja odoh :D Vidim da je posle nastavio da se provlaèi, pre¹ao u kontra smer, popizdeo lik a ja odoh. Bilo sjajno natezanje sa muflonom :D

A juèeR bio na otvaranju sezone, posle se provozao sa drugarom.

Dodati na ovo nekih 50-ak km. 125ccm  ;D

Klikot na linkot za mapu  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Zato sam kupio kle, samo da ne moram da se nate¾em sa muflonima... Osim ako muflon ne vozi ne¹to ozbiljnije, onda je ista scena do prve gu¾ve... ;D Znam da mogu da se po gradu na ne mnogo dugim pravcima odbranim od svega ¹to nije vi¹e od 3.0 tdi... :o ;D Jebiga, kantasaki... ;D Dotièni poène da me sti¾e ali uleæe u gu¾vu... ;D

Andreja

Jbg, ima i ovo neke èari, 250km na 125ccm a oseæaj kao da sam pre¹ao 1500... Nisam vozio skuterèe skoro mesec dana, sad se njim bakæem. Juèe pièim od Miljakovca ka 10000000000 ru¾a, skretanje za Resnik, semafor treperi ¾uækasto... Baja sa 47icom èeka da se ukljuèi i, prethodno videv¹i me, odluèi da me iseèe. Kao vozim autobus a on govno pa nek koèi. Kako je skretao, tako sam skrenuo u njegovu traku, èeono se sretosmo i rekoh, ¹ta sad, muflonèino? On poèeo ne¹to da prdi i ja nastavim dalje. Ili æu da isprebijam nekoga ili æe neko da me isprebija, treæe nema :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


Lazic

Citat: Andreja poslato 24 April, 2018, 00:29
Jbg, ima i ovo neke èari, 250km na 125ccm a oseæaj kao da sam pre¹ao 1500... Nisam vozio skuterèe skoro mesec dana, sad se njim bakæem. Juèe pièim od Miljakovca ka 10000000000 ru¾a, skretanje za Resnik, semafor treperi ¾uækasto... Baja sa 47icom èeka da se ukljuèi i, prethodno videv¹i me, odluèi da me iseèe. Kao vozim autobus a on govno pa nek koèi. Kako je skretao, tako sam skrenuo u njegovu traku, èeono se sretosmo i rekoh, ¹ta sad, muflonèino? On poèeo ne¹to da prdi i ja nastavim dalje. Ili æu da isprebijam nekoga ili æe neko da me isprebija, treæe nema :D
Zavrne¹ gas i pozdravi¹ ga meðunarodnim MM pozdravom... Mo¾da to nije dobra ideja na 125cc... :o :D

grber

Citat: mrle poslato 23 April, 2018, 23:45
Citat: eclipse4 poslato 23 April, 2018, 19:47
Gde kupiti?
koliko para?
Ima ih svakakvih od 100 do 2000$. Ovaj moj je https://meepoboard.com... ima odlicne ocene, a i ja sam zadovoljan za sad. Narucio sam ga na Nemacku da mi ne bi carina klepala po usima, pa ga doterao odatle.

Ja svako jutro od zvezdare na NBG ~10km, tamo ga napunim pa nazad, a stignem skoro isto kao da idem kolima (motor mi je u fazi sredjivanja pa i da hocu ne mogu :D)

U odnosu na obican skejt je dobro sto ima velike tockove tako da prelazi preko kamencica kao od sale, moze da koci, generalno se lako vozi, mada sanse da se prospes su velike kao i sa obicnim skejtom  ;D


Lazic

Odakle sa Zvezdare? :D Kom¹ija... ;D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

stilgar

Evo malo u prijatnom drustvu  na kafici

RossiKA

Citat: stilgar poslato 25 April, 2018, 20:11
Evo malo u prijatnom drustvu  na kafici
Ijaoooooooo

Pa divni su nam mopedi 😍

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
🏍lady gixxer🏍