Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

eken (valjda h9r) sam kupio pre par godina za potrebe lova,kamera je fenomenalna pogotovu kad se snima u 60 frejma.....ja sam je tad platio oko 25e sa komplet opremom i za tepare je mama svih majki sveta :)

Lazic

Citat: Milos96 poslato 23 Februar, 2018, 16:56
Citat: Laziæ poslato 23 Februar, 2018, 16:49
A Èaèak izgleda mnogo bolje...? :D

Sta znam, skroman gradic koji pruza sve sto i velegrad sa neuporedivo manjom tenzijom :) Cega to tu ima a ovde ne sem meka? :) Hoces da se osisas? -ima. Hoces da jebes? -ima. Treba ti alat? -ima. Treba ti market? -ima. Treba pecenje? -ima. Treba rostilj? -ima i to, da biras. Pekara? -takodje. Saobracajne guzve i putovanje sat vremena do posla ili skole i zadrti ljudi i nervozni ljudi? -e jedino toga nema :)
To je sve taèno, ali sve je nekako saèuvaj bo¾e vizuelno...

friziderdzija

Citat: Laziæ poslato 23 Februar, 2018, 16:19
Citat: Milos96 poslato 22 Februar, 2018, 21:07
! No longer available

Evo i po danu :) Snimak je konstatno kristalno cist bez obzira na vibracije i drmusanje, to je bitno :) Za taj novac ja stvarno odusevljen :)
A jes' Èaèak jeziva selendra... Prljavo, ofucano, nigde drveæa... Da nema one Morave i Ovèarske klisure bio bi grði od Po¾erevca...
laziæu ne seri....lo¹mi, kao ¹to znamo, je u ''krvnièkom'' srodstvu sa saobraæajnom policijom, pa se vozikao putem od èuvene atenice , koja je u vreme '90-tih bila ne¹to kao va¹ zemun, poznata po krimosma i ostalim poluljudima, a sada ih svi zezaju....starim putem prema kraljevu...tamo nema policije ili ih ima vrlo retko....ista je slika kada se iz beograda krene prema borèi, ovèi itd.  ili kada krene¹ ibarskom pa prolazi¹ pored auto otpada i ciganskih naselja...tako da...ne komentari¹i ne¹to za ¹ta nisi merodavan.

Andreja

Au Laziæuuuuu, ¹ta ti rekao za Borèu i Ovèu...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

friziderdzija

da si ti neki...kao ¹to nisi, pa da kad otopli popne¹ se na bedeviju i doðe¹ do èaèka, da ti poka¾em ¹ta ovde sve ima, poèev od gradskog kupali¹ta i mc manèula kafea, kafana, peèenjara (a svidelo ti se prase ¹to sam doneo na mm okupljanje, jel te...) jelice, ovèara, vujna...ravne gore za off...

edit: ovo va¾i za sve manijake...ili bar za one koji misle da su.....

megaidiot

u ovo doba godine i dana je svuda ovako, a te pecenjare, vidis, to zvuci odlicno :D

ali cacak nikada nece imati most izmedju borce i zemuna.

friziderdzija

jes...ali na mostu ne mo¾e¹ poruèiti kilo prasetine i po kila piva

Andreja

Al' mo¾e¹ da vozi¹ 300 i da tra¾i¹ jo¹, ja prob'o  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BANE BROTHERHOOD

Eeee jes aj sad 500 sto😜😜😜😜
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Andreja

283 i mogao je jo¹, samo mene poèeo da boli vrat, nisam navikao na taj aero polo¾aj  :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BANE BROTHERHOOD

Ako nije bilo na zadnjem onda se ne racuna😉
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Andreja

Taman posla, pa nisam ja manijak! I na dva sam krajnje nesiguran...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BANE BROTHERHOOD

🤣🤣🤣👹💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic

Citat: friziderdzija poslato 23 Februar, 2018, 20:32
laziæu ne seri....lo¹mi, kao ¹to znamo, je u ''krvnièkom'' srodstvu sa saobraæajnom policijom, pa se vozikao putem od èuvene atenice , koja je u vreme '90-tih bila ne¹to kao va¹ zemun, poznata po krimosma i ostalim poluljudima, a sada ih svi zezaju....starim putem prema kraljevu...tamo nema policije ili ih ima vrlo retko....ista je slika kada se iz beograda krene prema borèi, ovèi itd.  ili kada krene¹ ibarskom pa prolazi¹ pored auto otpada i ciganskih naselja...tako da...ne komentari¹i ne¹to za ¹ta nisi merodavan.
Èuj nisam merodavan posle milion kilometara po Srbiji... :P Mislim da je jedino mesto gde nisam bio ono Pomraèenjevo seoce na Dunavu... ;D
Ali to je to, Krnjaèa, Borèa, Ovèa ili sever Afrike ili to ka Kraljevu ili Po¾arevac i okolina... Fuuj bre... :) Na tu stranu ne prelazim Dunav, previ¹e ru¾nooo... :D

BANE BROTHERHOOD

Eee jeste ajd sad MILION😜😜😜
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mrle

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 23 Februar, 2018, 21:46
Ako nije bilo na zadnjem onda se ne racuna😉
gde je Kosta da se javi?


i jos ga isekli dva puta, a lanac spojio heftalicom pre voznje.


P.S. Kosta care, izvini. Imas pivo kad se sretnemo.

Lazic

Koste nema na forumu mesec dana... [neampojma]


@Brang:
Pa tu negde, +/- 50.000... :o ;D 23 godine za volanom... :D


BANE BROTHERHOOD



    DORUCAK ZA MALOG BRANG BAJKERA😉
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mareskin

Citat: Laziæ poslato 23 Februar, 2018, 22:32
Citat: friziderdzija poslato 23 Februar, 2018, 20:32
laziæu ne seri....lo¹mi, kao ¹to znamo, je u ''krvnièkom'' srodstvu sa saobraæajnom policijom, pa se vozikao putem od èuvene atenice , koja je u vreme '90-tih bila ne¹to kao va¹ zemun, poznata po krimosma i ostalim poluljudima, a sada ih svi zezaju....starim putem prema kraljevu...tamo nema policije ili ih ima vrlo retko....ista je slika kada se iz beograda krene prema borèi, ovèi itd.  ili kada krene¹ ibarskom pa prolazi¹ pored auto otpada i ciganskih naselja...tako da...ne komentari¹i ne¹to za ¹ta nisi merodavan.
Èuj nisam merodavan posle milion kilometara po Srbiji... :P Mislim da je jedino mesto gde nisam bio ono Pomraèenjevo seoce na Dunavu... ;D
Ali to je to, Krnjaèa, Borèa, Ovèa ili sever Afrike ili to ka Kraljevu ili Po¾arevac i okolina... Fuuj bre... :) Na tu stranu ne prelazim Dunav, previ¹e ru¾nooo... :D

Prièao mi roðak inspektor policije devedesetih u Èaèku kako su dobili dopis iz Italije gde ih pitaju koliko je veliko mesto Atenica, po¹to svako koga uhapse ka¾e da je iz Atenice :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu