Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Milos96 poslato 22 Februar, 2018, 01:55
Lako vama s vasim dizelasima koji od 500 do 5K samo i vuku i kraj a ovaj tu tek pocinje :) Umem i ja da zabodem pun gas na 3K i pustim kvacilo bez doziranja ali ide ko popisan dok se ne popne gore i zarezi :) Uostalom, kvacilo za to i sluzi, kad crkne kupim sta treba, zavrnem rukave i preslozim ga za narednih 30K :) Normalno da ne vozim tako svakodnevno nego kad mi dodje... merak mi je da popravim pa posle da kvarim il kako vec kaze cola :)
Moj dizela¹ se po gradu vrti izmeðu 6 i 10k... :D

mali_zmaj

Zato ¹to je ispo 5000 mrtav!!  he he !! 
jin-jang

Glava Dole

! No longer available

Evo i po danu :) Snimak je konstatno kristalno cist bez obzira na vibracije i drmusanje, to je bitno :) Za taj novac ja stvarno odusevljen :)

mali_zmaj

Nema ¹ta,fino snima..!!  Ok stvarèica!! 
jin-jang


Hurricane

Vrh!

Road rage by losmi  [rofl]



Vozis ko bakica neka  :P

mali_zmaj

Napu¹io ga Ho¹tapler pa sad cvika malo..!!  ;)
jin-jang

OKi

Citat: mali_zmaj poslato 23 Februar, 2018, 14:28
Napu¹io ga Ho¹tapler pa sad cvika malo..!!  ;)
Uze mi reè iz usta  ;D
Garant se setio Ho¹taplera kad je pri¹ao kamionu  :)
Ali ako, tako treba  [flashing]

Glava Dole

cccc svetu se ne moze ugoditi  [prebicute] a bez zajebancije, hostapler nema veze s tim, ne vozim nikad glavom bez obzira vec samo kad procenim da je sigurno :) To se i vidi iz tog primera... uzak put, avioni kamioni... nema mesta za provlacenje ako neko naidje, zato idem samo na sigurno :) Inace na snimku izgleda i sporije nego sto jeste, zato moram da joj smislim poziciju iza vizira, taman i da smanjim sustanje vetra a i da jakom povetarcu ne nedostaje telefonski kabl :P


misa-pei

Èuj, Milo¹e, poku¹aj da na ispred rupice gde je mic stavi¹ parèence sunðera. To bi trebalo da prigu¹i ¹u¹tanje vetra. Kao sunðerasta navlaka na reporterskim mikrofonima .
Država je najveći neprijatelj naroda

lord_oblivion

I ne jurcaj toliko  ;D

'Najbr¾i' snimak æe¹ dobiti ako zakaèi¹ cam na recimo zadnji fuzaster. ©to je kamera ni¾e postavljena, to je vo¾nja 'br¾a'.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: Milos96 poslato 22 Februar, 2018, 21:07
! No longer available

Evo i po danu :) Snimak je konstatno kristalno cist bez obzira na vibracije i drmusanje, to je bitno :) Za taj novac ja stvarno odusevljen :)
A jes' Èaèak jeziva selendra... Prljavo, ofucano, nigde drveæa... Da nema one Morave i Ovèarske klisure bio bi grði od Po¾erevca...

Hurricane

...sad bez ¹ale, èini mi se da je malo tamniji snimak, razumem da je oblaèan dan ali opet tamno ne¹to

megaidiot

mozda ima da se podesi na kameri, ustvari sigurno ima.

Citat: misa-pei poslato 23 Februar, 2018, 16:06
Kao sunðerasta navlaka na reporterskim mikrofonima .
sve probao nista ne pomaze. jedino odvojeno da se snima zvuk pa sinhronizuje.

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 23 Februar, 2018, 16:19
Citat: Milos96 poslato 22 Februar, 2018, 21:07

Evo i po danu :) Snimak je konstatno kristalno cist bez obzira na vibracije i drmusanje, to je bitno :) Za taj novac ja stvarno odusevljen :)
A jes' Èaèak jeziva selendra... Prljavo, ofucano, nigde drveæa... Da nema one Morave i Ovèarske klisure bio bi grði od Po¾erevca...

To nije Cacak nego put za kraljevo i sela oko Cacka :)

Citat: Hurricane poslato 23 Februar, 2018, 16:19
...sad bez ¹ale, èini mi se da je malo tamniji snimak, razumem da je oblaèan dan ali opet tamno ne¹to

jeste, to sam i ja primetio... al jbg:



S obzirom da kosta 10 puta manje od gopro-a sve joj je oprosteno :) jbs boje, bitno da ne izgleda ko da kamera ima epilepsiju cim zavibrira :)

megaidiot

a i ti ovo poredis sa novim gopro6 neotpakovanim.
koliko kostaju 3 ili 4 sada? ovo je negde tu izmedju sa kvalitetom (1080 30fps)

Hurricane

mora da mo¾e da se podesi, ili je mo¾da zbog kuæi¹ta onog vodonepropusnog ako ga fura¹

Glava Dole

Citat: megaidiot poslato 23 Februar, 2018, 16:33
mozda ima da se podesi na kameri, ustvari sigurno ima.

Citat: misa-pei poslato 23 Februar, 2018, 16:06
Kao sunðerasta navlaka na reporterskim mikrofonima .
sve probao nista ne pomaze. jedino odvojeno da se snima zvuk pa sinhronizuje.

Izgleda da si u pravu, exsposure opcija(od -2.0 do +2.0 a bila je na sredini) :)

Citat: megaidiot poslato 23 Februar, 2018, 16:36
a i ti ovo poredis sa novim gopro6 neotpakovanim.
koliko kostaju 3 ili 4 sada? ovo je negde tu izmedju sa kvalitetom (1080 30fps)

pa nerealno je porediti olovnu sa novom neotpakovanom, zato i jesam u istoj prodavnici uporedio nove :)

@vetre, jeste bila u kucistu mada sumnjam da je do toga, pre ce biti do podesavanja :)

Lazic

A Èaèak izgleda mnogo bolje...? :D

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 23 Februar, 2018, 16:49
A Èaèak izgleda mnogo bolje...? :D

Sta znam, skroman gradic koji pruza sve sto i velegrad sa neuporedivo manjom tenzijom :) Cega to tu ima a ovde ne sem meka? :) Hoces da se osisas? -ima. Hoces da jebes? -ima. Treba ti alat? -ima. Treba ti market? -ima. Treba pecenje? -ima. Treba rostilj? -ima i to, da biras. Pekara? -takodje. Saobracajne guzve i putovanje sat vremena do posla ili skole i zadrti ljudi i nervozni ljudi? -e jedino toga nema :)