Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Ostoja

Samo gang-bang
Ne mogu njih dvojica sami da u¾ivaju
:P [yahoo]
Svi na pivoooo....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

pijete kod mene?
sledeci vikend recimo?
mozemo i neki rostilj ili jugin gulas da organizujemo :)

Lazic

Ko je rekao da æemo sami da pijemo? ;D

DraganPavlicevic

Ja sam za sledeæi vikend kod Uff-a. Pro¹lo je dosta a da se nismo sastajali pa ko velim ideja je ok.

Glava Dole

Iiiii 5000-ti post :)

EDIT: Evo i da se sad zvanicno ovekoveci ;D




Lazic

Izgleda ipak neæe ki¹a za vikend... :D

Glava Dole

Taxista koji je prepoznao motor kad me dovezao danas do stana, kaze aaa to si ti, vidjao sam te i po kisi i po minusu, slatko se ispricasmo, vozio i on motore u mladosti pa me zato i upamtio, cak se i rukovao sa mnom na kraju, car :)

Lazic

I ne bi ki¹e... ;D

Osmeh oko glave od jo¹ jednog udisanja dvotaktola na adi Huji, tek sad uspeo malo da se zagrejem... :D

Kostić

(: ɐɯıʇ¹ ǝu nʇ oʇ¹ǝu ÿıʇsɐןʌ ɐɾuǝ¹nɹ po ǝʞɹʇ ı ǝuǝ¾ ǝʌp ǝɾıuʇıq ns næızɐן ÿǝènɾ po ǝs ɯǝɾǝɯs oʌǝ 'ɹɐqɐè n oupɹd ǝɾ oʞǝu ןɐ 'ǝʌɐ¾ɹp ǝɾuɐæɐɹʌ ouɐæǝqo ɐz ɯnʇɐp uɐʇuɐsǝɹǝʇuı ÿʇǝsǝp ɯɐpǝs ɐןnu ɐʌp ɐןnu ʇǝsǝp ɯɐpǝs

Kostić

al kompleksi su èudo. èime se zaludan bavi. po treæi put nam skida èinove. nikad vitez od nas boranije. evo smejem se 10 minuta [pomazi_me] [pobednik]

Lazic

Citat: kosta66 poslato 08 Oktobar, 2017, 03:36
(: ɐɯıʇ¹ ǝu nʇ oʇ¹ǝu ÿıʇsɐןʌ ɐɾuǝ¹nɹ po ǝʞɹʇ ı ǝuǝ¾ ǝʌp ǝɾıuʇıq ns næızɐן ÿǝènɾ po ǝs ɯǝɾǝɯs oʌǝ 'ɹɐqɐè n oupɹd ǝɾ oʞǝu ןɐ 'ǝʌɐ¾ɹp ǝɾuɐæɐɹʌ ouɐæǝqo ɐz ɯnʇɐp uɐʇuɐsǝɹǝʇuı ÿʇǝsǝp ɯɐpǝs ɐןnu ɐʌp ɐןnu ʇǝsǝp ɯɐpǝs
[facepalm] Jesu mi bitnije æerka i kao druga æerka i trka od ru¹enja vlasti... Nisam èuo da je noæas neko poku¹ao puè... [facepalm]

Hurricane

..on topic

Saradjujem sa nekim turcinom u zadnje vreme, i danas mu objasnjavam da postoji neki problem na carini koji nisam siguran da mogu da mu objasnim jer nije logicna stvar, a on mi mrtav ladan u prepisci odgovara na srpskom:
Oh jebiga  ;D

Sta ce covek, prvo sto je naucio kod nas je jebiga aproach [rofl]

mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Ontopic:

I na fb povremeno ima dobrih stvari... :D


"Motivaciona za predstojeæe jutro..

Koliko god da vam se ranom zorom, ne svidja va¹e zgu¾vano lice...
Pomislite, kakav tek problem ima Nada Macura... Dodje joj da nikada ni ne spava."


:) :) :)

mi¹ko_kolo

Citat: idanijel poslato 29 Avgust, 2017, 23:59
Malo voznje i seæanje na momaèke dane... Inaèe kad sam se rodio   imala je 3 godine staza na yu putevima.[I

[url=https://postimg.org/image/jf0w32stx/]


Citat: mi¹ko_kolo poslato 30 Avgust, 2017, 14:55
Moram da slikam kom¹ijinu Bubu, od fabrike nije menjala vlasnike, kupio je æale pre èet'res' i kusur godina i veæ du¾e vreme je vozi njegov sin. Mo¾e da se vidi ispred voskarske radnje u Maksima Gorkog, prekoputa Èuburskog parka.

Slikao sinoæ.








Hurricane


mi¹ko_kolo

Mislim da jeste. Ne razumem se ja previ¹e u Bube.

edit.
Sad videh - jeste. Malo je mutno.

Hurricane

..ima ispupèenu ¹oferku i normalnu instrument tablu, ne onu gadnu limenu ploèu, ali ne vidim na slici

moj æalac imao 1303 sa 1600cm3


Hurricane