Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

#16860
opako kostursko jebaèko zajebana grupa motora za grad. ako neko pogleda u gume... :) da nemaju gume neko bi pomislio da su neki zajebani trkaèi u pitanju :) a tablice posakrivali pod rep, kad ih pojuri murija da ih ne vidi a i dejluje jebozovno. ima klinke da se naprime  [klanjam_se] ;D

Lazic

Konaèno na kantasakiju (ako ka¾em motoru Gavri æe odma' d'izrastu oènjaci), posle tri nedelje, seo, upalio, oti¹ao... Do prvog kompresora... ;D Prednja 0.5, zadnja 0.9... :)

UFF

Citat: Hurricane poslato 28 Avgust, 2017, 20:40
..suzana izmislila lepotu za ove nakaze od motora..

uzmes dobru ribu odseces jos ruku i nogu i ugradis joj drugu sa nekog baje ili ostavis tako amputiranu i onda si od bakute napravio totalno modernu cupi  [rofl]

kad vidim takav bajk vlasik je ili previse bogat pa zeli da bude totalno moderan ili je jednostavno gay

ko se lozi na to uopste? pa kod nas ribe ni ne razlikuju prozvodjace a ne modele, sa tim mozes samo decka da nadjes :D

mali_zmaj

Sutra lagano ujutro gasssssss za Pulu!!!  Sve napakovano..,ima da me Honda Slr ubije do Pule,ali ako su ljudi na Tomosima isli na more..,pa zasto ne bih i ja sa ovom sklopocijom!! He he...
jin-jang

clutch&brake

Citat: UFF poslato 29 Avgust, 2017, 01:45
Citat: Hurricane poslato 28 Avgust, 2017, 20:40
..suzana izmislila lepotu za ove nakaze od motora..

uzmes dobru ribu odseces jos ruku i nogu i ugradis joj drugu sa nekog baje ili ostavis tako amputiranu i onda si od bakute napravio totalno modernu cupi  [rofl]

kad vidim takav bajk vlasik je ili previse bogat pa zeli da bude totalno moderan ili je jednostavno gay

ko se lozi na to uopste? pa kod nas ribe ni ne razlikuju prozvodjace a ne modele, sa tim mozes samo decka da nadjes :D

Meni dosao neki lik sa slicnom takvom pricom... ja mu reko vrata su tamo
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

idanijel

#16865
Malo voznje i seæanje na momaèke dane... Inaèe kad sam se rodio   imala je 3 godine staza na yu putevima.[I

[url=https://postimg.org/image/jf0w32stx/]


Lazic


mi¹ko_kolo

Moram da slikam kom¹ijinu Bubu, od fabrike nije menjala vlasnike, kupio je æale pre èet'res' i kusur godina i veæ du¾e vreme je vozi njegov sin. Mo¾e da se vidi ispred voskarske radnje u Maksima Gorkog, prekoputa Èuburskog parka.

idanijel

takodje tata kupio ovu novu 1973g i tu je uz nas i dalje . ja sam dosao 3 godine kasnije  ;D

mali_zmaj

malo sa puta....Kupa...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 30 Avgust, 2017, 14:55
Moram da slikam kom¹ijinu Bubu, od fabrike nije menjala vlasnike, kupio je æale pre èet'res' i kusur godina i veæ du¾e vreme je vozi njegov sin. Mo¾e da se vidi ispred voskarske radnje u Maksima Gorkog, prekoputa Èuburskog parka.
Muèenu æaletovu bubu sam poèeo da vozim kad je napunila 25 godina i 950.000 kilometara... :o ;D Tome ima skoro 23 godine... :o Al' sam matoooor...

@Mi¹ko:
I od mog æaleta je imala samo 2 vlasnika, njega i mene, mada nikad se nije vodila na mene... '78-me imali udes, bila skraæena za metar... Posle sam je ja pomalo skraæivao... ;D

Dragana friz

Napokon civilizacija,veliki lepi najlepsi grad na svetu  [srce]
Vratih se iz zlatnog zatvora,jebem ti i more i posao i ko mi kaze blago tebi  [zena]
Eto osmeh mi sto posle sto god otvorih forum  [srce]

Hurricane

..blago tebi  [rofl]


:-* [srce]


A zamisli kako je tek onima sto rade u Norveskoj..

goranvojska

Citat: Hurricane poslato 31 Avgust, 2017, 10:10
..blago tebi  [rofl]


:-* [srce]


A zamisli kako je tek onima sto rade u Norveskoj..
pa nesto se ne javljaju da im je lose.

Hohštapler

Citat: Dragana friz poslato 31 Avgust, 2017, 08:49
Napokon civilizacija,veliki lepi najlepsi grad na svetu  [srce]
Vratih se iz zlatnog zatvora,jebem ti i more i posao i ko mi kaze blago tebi  [zena]
Eto osmeh mi sto posle sto god otvorih forum  [srce]

Mani ti to, kako mi je motor?! ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

@deka
Èoveèe, ta honda extra izgleda, ¹ta kuka¹ ko pièka? :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

megaidiot

Citat: Ho¹tapler poslato 31 Avgust, 2017, 11:44
Èoveèe, ta honda extra izgleda, ¹ta kuka¹ ko pièka? :D
slr je dojaja, osim za putovanja koja podrazumevaju bilo koju vrstu puta. ;D

a onda , da se vrnemo temu osmeha, u 3 ujutro, relativno pjan, guglas nesto bezveze i vidis da se youtube seca tebe bolje nego sto se sam secas sebe kad si bio mlad (moja je gitara, aranzman i tekst koji je stalno cenzurisan jer sam bio mracan ;D ) :
! No longer available
! No longer available

jebiga bili smo bend devedesetih koje jr murija peglala jednako kao one zaostale hipike, :D

Dragana friz


mkt

godisnji odmor  [thumb_up]
odo na sitoniju  [flashing]

Hurricane