Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Lijepo,autom,avionom,busom? Koliko ti treba autom od Bg?
jin-jang

Ostoja

Auuuu, kakva dva opasna frajera na slici....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mi¹ko_kolo

Citat: mali_zmaj poslato 14 Avgust, 2017, 22:32
Lijepo,autom,avionom,busom? Koliko ti treba autom od Bg?
Samo kolima. Busa mi je dosta za tri ¾ivota. ;D Stignem za nekih 9 sati ukupno (700 km), s tim da vozim prvi dan do Dojrana, tamo prespavam, pa nastavim do odredi¹ta. Ove godine smo u Nea Flogiti, to je par kilometara pre ulaza na Kasandru (prvi "prst" Halkidikija). Solo vo¾nja, oko 110 kmh.

Citat: Ostoja poslato 14 Avgust, 2017, 22:53
Auuuu, kakva dva opasna frajera na slici....


Kako oni ka¾u, oni su "nind¾a ronioci"!

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hurricane

Citat: UFF poslato 11 Avgust, 2017, 00:39
jebi ga
preduhitrio me boban



a vec krenuo da pisem slicno pa hadje onda da editujem u ontopic

nas momtomanijak iz majamija mi izmamio osmeh (a izmamice ga i lazicu i huricane-u)

http://s27.postimg.org/xef0egfzn/20170808_232310.jpg

Vrhunski!!

Nemam adekvatan fond da opisem

Blagodarim,

Ziveo!!
[klanjam_se]

Boban_m

Drago mi je da vam se dopada. Spalim 6-7 svaki dan.

mi¹ko_kolo


Boban_m


mi¹ko_kolo

Ne mislim na to  ;D , nego jedna traje bar 35-40 minuta, puta 6-7 komada, ispadne da ti provede¹ treæinu dana sa cigarom.  :o

Boban_m

Nisu tompusi nego cigarilosi, duplo tanji i drugaciji je duvan. Ja ih pusim kao cigarete. I sad mi cigarete smrde, kad neko od gostiju navari 10 ak cigareta tacno mi kuca smrdi.

mi¹ko_kolo

Ovako, na slici, mi izgledaju kao tompusi. Onda je ok.

Kostić

sve komercijalne cigarete su ko govna, smrde ko govna i imaju ukus povraæke. ja jednu kad zapalim tri dana podrigujem na septièku jamu. meni odgovaraju samo one cigare od 100 evra po komadu  ;D skoro mi je ortak dao neke talijanske ruèno motane al nisu ne¹to. no kuba - no cigar ;D

misa-pei

Citat: Boban_m poslato 15 Avgust, 2017, 20:44
Nisu tompusi nego cigarilosi, duplo tanji i drugaciji je duvan. Ja ih pusim kao cigarete. I sad mi cigarete smrde, kad neko od gostiju navari 10 ak cigareta tacno mi kuca smrdi.

To k'o Klint Istvud? A i lièite :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

UFF

Citat: mi¹ko_kolo poslato 15 Avgust, 2017, 20:39
Ne mislim na to  ;D , nego jedna traje bar 35-40 minuta, puta 6-7 komada, ispadne da ti provede¹ treæinu dana sa cigarom.  :o

5-10min max
zavisi da li u njoj uzivas na terasi kao ja na kraju dana pred spavanje ili si na nekom sastanku/razgovoru posle klope npr gde tvoji sagovorinici puse cigarete

mi¹ko_kolo

Na slici mi se uèinilo da su tompusi.

Kostić


Kostić


megaidiot

dobio dozvolu. sad se treba navici da sam legalan, da stalno ne izbegavam policiju. bas lep osecaj. :D

Glava Dole

I ti do sad bio nelegalan? Samo ocigledno veci strucnjak za izbegavanje od mene :)

stilgar

Proseto se danas sa zenom preko Zlatibora, Zlatarskog jezera do Nove Varosi. Sutra bih do Uvca. Neki predlog kako da dodjem do pesacke staze ili do kampa pa na camce. Sta da ukucam u navigaciju kao tacku cilja 😀