Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Kad se setim kad sam bio mali pa imao neku repliku mercedesa, pa sasiju sam mu skidao i namestao 100 puta... pa krao caletu srafove i kobajagi stavljao nove... rasturim ga do rama, skinem plastiku skroz, vratim pa se kurcim kako sam ga popravio [rofl] Pa terao caleta da mi pravi sajlu za vucu, on uzme kanap i dva eksera, savije kao kuke pa ja mercedesom vucem po kuci neki plasticni motorcic [rofl] Ehhh ne secam se sta sam juce jeo a decackih dana se secam ko da je juce bilo :)

Kostić

mercedes? opa, ima se mo¾e se. mi gurali moskvièa. ene ga jedan kod dejana u auto birou. kredenac zeleni. do¹lo mi da mu ga otmem ;D

Glava Dole

Jos je negde na tavanu, ima ga cuvam da jednog dana, zdravlje boze, pokazujem deci sta je njihov tata vozio ;D

Lazic

Prvo Jugoviæ kez od uva do uva, pa onda Glen(malo manji osmeh, ne¹to je bio raspolo¾en da troluje), pa onda moj motor, tj vilju¹ka koja radi kako treba, pa onda Coe i Filip, Taliban, Dragan i njegow bmw, Ostoja, dete i njegova gospod®a mega car, ©umi i njegov osetljivi nos, nagoreli Fantom, prepeèeni mUff i pomalo fat Dragon koji je bljuvao vatru na ro¹tilj... :o

balcan girl

pa ja ne znam ko je ovde lud :D gosti od prosle nedelje sa svadbe danas tek otisli kuci, svaki dan gledam iste ljude koji su bili na svadbi :D i kaze danas svastika ajde sutra svi da idemo familijarno na krupajsko vrelo da se druzimo :D rekoh jel si luda leba ti ocu da crknem od nespavanja vise, kaze sta fali evo javili se i ostali biæe nas dvadesetak taman da se okupimo i druzimo, rekoh jebote nismo se ni razdvajali danimaaaaaaa :D i tako ja sad dodjoh iz grada pa da ustanem u pola osam ujutru da idem na taj porodièni izlet :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Zajebali ste Ivkovu slavu!!  he he
jin-jang

balcan girl

odemo familijarno na kupanje na krupajsko vrelo i tamo sretnem kanarinca :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] Penzioneri... ;D


Ontopic:
Dedaaaaaa... ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

! No longer available

0:48 - "ponekad je glavu potrebno skinuti samo radi toga da se ocisti cadja i izgorelo ulje" (iliti... glava dole)...

3:10 - "jedan od zahtevnijih i vaznijih postupaka je svakako proces varenja glave motora u situaciji kada je glavu nagrizla (tecna) kompresija"

[rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


DebeliZmaj

aj se uvek setim ‚‚kapetana na belu ladju‚‚
aka ‚‚meduza‚‚ kad krene ova
pesma ... she is a pirate :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Isao da jurim sisice za vakumetre... i na kruznom putu nadjem u telefonu lokaciju nekog auto-gas servisa van grada, i da se okrenem na prometnom putu... stalno neko nailazi, i malo dalje kolona a kamiondzija vidi i staje i pokazuje mi da krenem... u drugoj traci sledeci auto, ja stajem, staje i auto i pokazuje mi i on da prodjem, zaustavio kolonu :) A nije morao, ja stajao i cekao prvu priliku da se provucem :) Naravno, sirena i mahanje, stvarno mi je drago da jos ima tako dobrih ljudi koji ne gledaju na motoriste kao na odmetnike :)

A sisice nisam nasao... meni treba ja mislim M5, ovaj otvori puuunu fioku novih sisica, znaci ako nema jedno 300 komada bar jbs mi mater... cak i za razna creva, ima i kao porucenih za moje, al sve do jedne su M6... jedan milimetar razlike... al to sto malo fali to devojci srecu kvari... bem ti baksuza :) A video sam ih, kao stvorene znaci za ovo... razmisljao sam da uzmem pa prerezem, al tanke zidove imaju bem mu mater, bojim se da ne ostane prvise tanko posle pa pukne i ostane u prirubnici pa da se drkam i s tim itd... naci cu neke bakarne cevcice na kraju i odnesem do metalostrugara da mi to samo prereze za 5min i kraj :)

Poljanac92

Sto ne potrazis negde na pijaci te sisice kod ovih sto drze te metalne stvarcice :D msm bar u Kvu na pijaci mozes svasta da nadjes od toga, da sam kuci svratio bih da vidim da li ima i da ti pustim postom to :D
Preticao sam i kad nisam morao :D


megaidiot

e to je ono sto smo pricali kako mogu da prave CNCDCN kacige za 1200 din.

Glava Dole

Citat: Ukii poslato 27 Jun, 2017, 16:37
Sto ne potrazis negde na pijaci te sisice kod ovih sto drze te metalne stvarcice :D msm bar u Kvu na pijaci mozes svasta da nadjes od toga, da sam kuci svratio bih da vidim da li ima i da ti pustim postom to :D

Nikad nisam iskreno primetio to po pijacama a nije da ih nisam obilazio ranije po pancevu kad je bilo usput... a i u SDu imamo  jednom mesecno... a i treba mi 4 komada... sumnjam da bih nasao bas to sto mi treba... strugar lepo i kraj :) Nista i nije hitno uostalom, palo mi na pamet da potrazim jer ceo cacak bio bez struje danas neko vreme... ali bukvalno, periferija, sva naselja, centar, sve... semafori mrtvi, ko da je nastupila apoklipsa jbte :o Pa isao da se provozam i potrazim to da ubijem vreme dok ne stigne... resicu vec nesto, najbolje cevcice i strugar i ne lupam glavu, napravim bas ono sto mi treba :) Ili, na kraju krajeva, crevo direktno i pistolj na lepak, doteram to, ocistim, vratim cepice i gotovo... Skarabudzicu vec nesto kad budem doterao ventile... ako uopste onda i bude bilo potrebe kad se kompresija izjednaci :)

dzimika

Citat: MIGE poslato 24 Jun, 2017, 11:22


[yahoo] [yahoo] [yahoo]
ovaj motobike iz Novog sada,vrhunski profesionalci..juce narucio deo i cimao momka dobrih 15 min dok mi nije nasao sta mi treba...juce poslali,danas stigao deo ..1000 din..u pgs mi trazili 3967 din za istu stvar..grafitni prsten  :o [ludak]
Jesu vala a I postarina je povoljnija jer izgleda imaju dobar dogovor za AKS-om
Odlicna stvar na sajtu im je imaju odborjavanje do slanja I odmah znas da li ce biti poslato danas ili sutra, a I ja sam ih gnjavio za dihtung proletos :D

DebeliZmaj

Danas dobih informaciju koja mi ulepsala dan....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Pa podeli sa nama debeli trolu... ;D