Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

bogdan


DebeliZmaj

Citat: goranvojska poslato 16 Jun, 2017, 01:21
Citat: eclipse4 poslato 16 Jun, 2017, 01:13
bice ivkova slava :)
gazda ivko se ne ljuti.

od juce covek ima najbolji razlog da se veseli ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

idanijel

Supruga i ja radili scenografiju za decju operetu,pa izasli na internet [yahoo]  mog imena nema medj scenografima    [veryangry] samo gospodjino  ;D
ima me na sliki zadnjoj  ;D 
http://www.pecinci.org/info/aktuelno.10.html?idvest=5281

Lazic

O scenografi... :-*



Nego, od èetvrtka popodne ne spada osmeh, vo¾nja, Goran i Billja, pivo, rakije, 'ladovina na Moravi, skupina ludaka... ;D ;D ;D

Ostoja

Polagali smo za plavi pojas realnog aikidoa.....
:-[ :-[

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

megaidiot

Citat: idanijel poslato 18 Jun, 2017, 00:03
mog imena nema medj scenografima
kad neko pomene, samo kazi 'ja ne potpisujem bilo sta'. ;D

juce isao nocu kroz madjarsku, nigde svetla po putu, jos razmisljam kako su mi pricali ljudi istog dana u vojski kako je sve osvetljeno, onda skapiram da sam ustvari ja to pricao ljudima, lazi i neistine, pobrljavio mi mozak, po austriji ima svetla, madjarska je u mraku. budala.  [rofl]

Lazic

I proma¹ismo se u Vojsci...

megaidiot

nisam bio dugo, morao sam nazad da prenesem alarmantno veliku kolicinu odabranih dela domace mesne industrije.

Lazic

Neka si, æeraæemo se mi jo¹... ;D :-*

mali_zmaj

Citat: Ostoja poslato 18 Jun, 2017, 21:48
Polagali smo za plavi pojas realnog aikidoa.....
:-[ :-[


Moj mali polozio za narandjasti u karateu!! 
jin-jang

Andreja

Citat: megaidiot poslato 18 Jun, 2017, 22:13
nisam bio dugo, morao sam nazad da prenesem alarmantno veliku kolicinu odabranih dela domace mesne industrije.

Vidim Fejzera, vidim nisu na¹e tablice, vidim nepoznatog lika i ne uspem da pove¾em ko si  [facepalm]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

megaidiot

sledeci put dolazim ovako da ne bude zabune:
! No longer available

Lazic

Citat: Andreja poslato 19 Jun, 2017, 02:55
Citat: megaidiot poslato 18 Jun, 2017, 22:13
nisam bio dugo, morao sam nazad da prenesem alarmantno veliku kolicinu odabranih dela domace mesne industrije.

Vidim Fejzera, vidim nisu na¹e tablice, vidim nepoznatog lika i ne uspem da pove¾em ko si  [facepalm]
Sigurno si bio trezan... ;D

Kostić

ja sanjiv si¹o sa drveta zvali me za prase, kad ono mega sedi.... samo ¹to se nisam rasplako! èoek je ipak DO©AO!  [klanjam_se] ;D

megaidiot

posle si se peo na drvo pa silazio po prase, ja sam se pojavio u zalasku gulasa, hvala jugi sto mi dade zadnjih par kutlaca (mnogo dobar gulas, rece i koliko razlicitih zivotinja je dalo zivot, al sam zaboravio). e onda si me upoznao sa svima, pa smo pricali, pa si otisao na drvo. :D

zao mi sto nisam dosao ranije i ostao ceo dan ili dva, i ovo sam jedva izveo.

viper

Stiglo, hvala Petre  :D

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić

Citat: megaidiot poslato 19 Jun, 2017, 12:22
posle si se peo na drvo pa silazio po prase, ja sam se pojavio u zalasku gulasa, hvala jugi sto mi dade zadnjih par kutlaca (mnogo dobar gulas, rece i koliko razlicitih zivotinja je dalo zivot, al sam zaboravio). e onda si me upoznao sa svima, pa smo pricali, pa si otisao na drvo. :D

zao mi sto nisam dosao ranije i ostao ceo dan ili dva, i ovo sam jedva izveo.

dva dana sam trezan gledao uragana, pa jugu, pa glena, nisam mogo da izdr¾im i napio se u subotu na sabajle ;D seæam se samo da sam upozno omladince ukija i manojla i onog treæeg i da sam tebe video ;D i da je ivan pao sa klupe sa naslonom pijan ko ruski medved i vlade koji je pao preko svega ¹to ga je napalo na putu do kuæe ;D jedino laziæ nije bio pijan ni jednom.... ðubre izdajnièko! ;D

Glava Dole

#16257
Da nije taj manojlo nekad davno imao opasno naturpijanog freeja bez maski, bilo je par klipova sa miseluka cini mi se? Ako je to taj od njega sam kupio auspuh :)

Edit: nadjoh i klip cak ali drag, ne onaj iz novog sada po krivinama al nebitno... to je taj free, i ako nije to taj meni je ovo izmamilo sad osmeh... podsetio si me i naterao da trazim klip i osvezim pamcenje, auspuh ovog najbrzeg i najludjeg sam ja terao kasnije na svom  [yahoo]

! No longer available

megaidiot

nisam pio, ali mi i nije verovati za sled dogadajaja, vidis da sam mislio da su meni ljudi pricali nesto sto sam ja pricao njima, a plus nije ni tacno.  [rofl] [rofl] [rofl]
Citat: viper poslato 19 Jun, 2017, 12:25
Stiglo, hvala Petre  :D
sta je to i kakvo je?

DebeliZmaj

Citat: viper poslato 19 Jun, 2017, 12:25
Stiglo, hvala Petre  :D

Sent from my MI MAX using Tapatalk

kad ti pita doktor ... samo jednu konzervu si popio ... :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell