Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

tebra sad kad si nacitana mozda
ti je i vokabular shiri pa oralno bolji
rad... da uzmes neki dinar tako ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

uuuuuuuuuuu....

snupi i lucija se tuku

Joker

Citat: balcan girl poslato 25 April, 2017, 03:58
æuti sad moram da ih razgazim do svadbe :D :D da ne bude posle jaoooo :D :D :D :D i da smrsam jedno deset kg :D :D :D

Ako hoces brzo da skines, keto dijeta ili ako ti vise odgovara Atkinsova dijeta... Ali su dosta slicne... 
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

Jedem jaja spanac tikvice salate belo meso :( mrzim belo meso :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

ok krakata kad se pojavish na nekom rostilju
pecem ti sta budesh izvoljevala koliko budesh
mogla da pojedesh...

masno moje :*
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Dodjem gajbi pre 10 mun ... Bojler havarija ... Prekudac ne gasi ... Osigurqci ne gase ... I dalje ima napon ... Lol ... Gazda kaze da je menjao skoro termostat ... Sam ... Dakle ionako se selim z akoji dan ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Ako ne odleti¹ u vazduh pre... :D

DebeliZmaj

kampujem dlkod mojih dva dana..u petak se vrc prebacujem... taman sad gazda se bori sa problemom
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

#15530
ono, jes da je verovatno neka po¹alica ili neka muæka ili neki jadac, al mi je izmamilo osmeh. sad zami¹ljam kako je neko dotero GSX750 iz 1980te kod mene i menjao se kljuè za kluè, a GSX fabrika ;D

pre bi dobio sedmicu na lotou




Citat: Laziæ poslato 25 April, 2017, 22:53
Ako ne odleti¹ u vazduh pre... :D

pre æe da bude nagoreli prokrvav biftek. po peesu  :o ;D

misa-pei

Te¹ko da je fabrika... Ali, vredi pogledati.
Država je najveći neprijatelj naroda

Kostić

to ko¹ta somaipo, verovatno je ovaj. ne daje mi se soma evra plus i krava za to, a i da imam pare, nemam.

https://www.kupujemprodajem.com/Suzuki-GSX-750ez-44852485-oglas.htm

https://www.polovniautomobili.com/motori/9944717/suzuki-gsx-750ez

ima ga i na BJBu

Gavrolini

Soma ipo ne vredi. 800-900 vredi. Da das kravu i soma vredi :)

Kostić


Kostić

#15535
kad budem prodao srada za soma evra, koj sam prodao za 570, a u koga je ulo¾eno, ako je i ulo¾eno 100 e, a nije, a prodaje se za soma i dvesta, kad budem prodao dominatora 96to u retkol kolor ¹emi, za soma i dvesta, a prodao sam ga dal za 550 il 600 zaboravio sam, a ulo¾eno je u njega ako je i ulo¾eno 50 e, onda æu da razmatram cene motora koje prodaju trgovci. ovaj gsx prodaje trgovac, èim je neki moto ovo ono. do tada kupujem od vlasnika ili menjam sa vlasnicima koji bi moje a ja njihovo. a za ovaj gsx ne bi doplatio ni¹ta, jer me ipak ne interesuje : ) jer koliko mi se èini, ovo je kupljeno prljavo za sitne pare, malo oprano, malo doterano, pa u oglas za ke¹ ili trampa za jeftiniji nebitno stanje... nou tenks : )

Gavrolini

Obozavam vas koji imate principe od koga kupujete motor a ne kakav je motor. Onaj kupuje da je nov kupljen u srbiji, ovaj da nije trgovac.....kako vi naprezete mozak oko ne bitnih stvari. Kosta pa kad bi tako svi razmisljali ti ne bi prodao motor nikad. Zamisli tebi kad dodje kupac i vidi te pijanog u opancim. Sta li moze da pomisli?

Kostić

ja obo¾avam ljude trgovce, koji naseru po onome ¹to ih realno zanima, vrebaju ko lisica nebili se vlasnik zajebo, pa posle okreèe stave rizlome ruèice i zavale cenu, ti kupi¹ i posle 1000 kma se stvar opet raspadne. ja vi¹e volim mog raspalog dominatora koji æe onako sjeban da sarani boga oca, nego lep i na¹minkan. ne vredi nam da se oko toga dijalogujemo. ja vilim prodavce kao ¹to je zloæko, èoek koji mi je prodao kravu, ne zato ¹to mi je dao prilièno jeftino stvar koja je malo skuplja, nego zato ¹to je èoek prodo motor da ulo¾i u pèele, a ne u sledeæi le¹ koji æe da kupi i da na¹minka.

i jo¹ ne¹to, prodo si talibanu motor koji ide ko pu¹ka, ovo ono, tjunirao si ga, ulo¾io boga oca. za¹to taj motor onako krvari za one pare, malo malo pa nema ulja? moj dominator je bio bolesan, a nije oti¹o na forumu za 600e? veruje¹ li da je taj raspali ikser toliko bolji i vredniji od mog dominatora, da moj nije vredeo ni 600 e? ja ne verujem. inaèe ni¹ta ne sporim tvoju cenu niti iksera, da ne pomisli¹ da pljujem. ne. samo uporeðujem. i nemoj te prièe da je ikser kros motor koji je lak, a dominator matora krmaèa koja jedva hoda. moj sam vozio, iksera sam probo onaj dan.

a kako ja izgledam, to kupca ne treba da zanima. i ¹ta pijem.

mo¾da sam ja zaostao u razvoju, al svakako nisam naivan i toliko opsednut sapunom i glupostima koje ljudi trpaju na svoje motore.

Lazic

Moj ima kineske grejane ruèice i cateye sa bicikla... ;D

Kostić

i ka¾e se nebitnih, nemoj da me nervira¹. :) nebitne, nebitno, nebitni. :) ili nije bitno, nisu bitni etc :)