Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

zvuk koji se provozao do jagodine i proveo dan sa mnom :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Balsa Wrx

40 000km od septembra proslog do sad..Masala
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.


Darko

Koji je to materijal ? I sta s kisom , smeta li mu ?

UFF

mislim da se zove inno floor, nesto izmedju gume i plastike tako da mozes i da ga potopis u vodu ako hoces, ispod njega sam za svaki slucaj premazao hidro stop

mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 29 Avgust, 2016, 09:51
Nije ba¹ danas, ali jo¹ ne silazi osmeh... ;D

U subotu, ðavo i ja bili u akva parku u Aranðelovcu, spustili se 35 puta sa plavog tobogana(18m), jedino on radi ceo dan, i jedino na njemu nikad nije gu¾va jer se narod pla¹i visine... :o ;D Popeli se ukupno 231 sprat za 4 sata, koleno ozdravilo na silu... ;D Olupali se od glave do pete... ;D Naravno kretenima to nije bilo dovoljno, pa smo juèe opeglali, Bgd, Mionica, Valjevo, Ljubovija(preko Pecke), Bajina ba¹ta, Peruæac, okupali se slatko, nazad preko debelog brda, Valjeva(o¾drali se kao prasiæi), Uba i Obrenovca, pored ade vozili trotoarom da se ne bi gurali kroz Beograðane koji se vraæaju iz zavièaja, skoro 500km... ;D

Da li da pomenem da su me sinoæ skinuli sa motora i odneli u krevet... :o ;D Kao kamion da me udario... ;D






















Boga ti, koliko je porastao! :o

Lazic

A da zna¹ ¹to voli da spava, pola puta je prespavao, sve sam bio u grèu da æe da spadne, i zamalo jeste, par puta se budio malo sa strane, pa se ukenjao od straha... :o ;D

UFF

ako mu dok spava stavis cevap pod nos da li ce ga i sad pojesti u snu? :D tj da li deluje i dalje?

Lazic

Mislim da da, al' sad je veæi, probudi se da jede... ;D Prvo dete koje je raslo sa grupom ludaka na motorima... ;D Da ja znam... ;D

Andreja

Radim posao koji volim (na probnom sam radu, drugi kandidat je ¹efici neki rod a ja sam se pokazao do jaja, videæemo), 6 sati radno vreme, zanimljivo... Ni ne osetim da proðe smena, nekad posle smene ostanem jo¹ koji sat, èisto onako... Danas za dva minuta posla koji nisam naplatio dobio Milku, za sledeæa dva Jaffu i Coca Colu... :D Kupio Givi Wingrack sa tri kofera i original kaèenjima za XT600 2KF... Juèe do¹ao Mawaheb, vozikali se, malo BG, malo Avala... Na¹li se sa drugarima pa zapalili do Kosmaja... ®ivot je lep :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

a koji je to posao koji volis?

restauiras peglice?

perlx


Lazic

Citat: Andreja poslato 30 Avgust, 2016, 00:27
Radim posao koji volim (na probnom sam radu, drugi kandidat je ¹efici neki rod a ja sam se pokazao do jaja, videæemo), 6 sati radno vreme, zanimljivo... Ni ne osetim da proðe smena, nekad posle smene ostanem jo¹ koji sat, èisto onako... Danas za dva minuta posla koji nisam naplatio dobio Milku, za sledeæa dva Jaffu i Coca Colu... :D Kupio Givi Wingrack sa tri kofera i original kaèenjima za XT600 2KF... Juèe do¹ao Mawaheb, vozikali se, malo BG, malo Avala... Na¹li se sa drugarima pa zapalili do Kosmaja... ®ivot je lep :D
E a zVuk posle 6 meseci oti¹ao sa Kosmaja... ;D

penzos

Seo sa drugarom u servisu, kad ulazi stariji gospodin, pozdravlja se i seda. Ima muku. Slupao se sa R1, uni¹tio je i sada oæe da kupi nov motor. Ali nov. Ima, hoæe mo¾e! Listali kataloge i ubedim ga za novi Fireblade. Ba¹ mi je bilo drago da upoznam nekog takvog!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hohštapler

Citat: penzos poslato 31 Avgust, 2016, 14:12
Seo sa drugarom u servisu, kad ulazi stariji gospodin, pozdravlja se i seda. Ima muku. Slupao se sa R1, uni¹tio je i sada oæe da kupi nov motor. Ali nov. Ima, hoæe mo¾e! Listali kataloge i ubedim ga za novi Fireblade. Ba¹ mi je bilo drago da upoznam nekog takvog!

1. Stariji gospodin
2. Slupao R1

=>

ti mu preporuèi¹ novu CBR1000?
------------------------------------------------

pa kako iz gore dva zakljuèi¹ ovo treæe? :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Kad te Dragan Pavliæeviæ bude èuo... :o ;D

penzos

 [rofl]  [rofl]  [rofl] Ma nije se on slupao ¹to je blenta, jbg desilo se. Koliko sam shvatio uleteo u depresiju puta, odvojio se zadnji toèak, nalegao, proklizao, on klizao oko 200m (toliko je i vozio, oko 200). Èovek dugo vozi, mnogo ok lik. Imao je i pre te R1 prethodni model. Ove nove mu se ne sviðaju. Ja mu poka¾em Hondu i on se odu¹evi. A tu je negde godina kao i Dragan, jbg, stariji je od mene  ;D  a ba¹ sam njega i njegovu makinu pominjao! Pa to je pravi penzionerski motor! Ako ima u nekom salonu nov prethodni model Fireblade da stoji - javite.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion