Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.


juga

A sto je montiras kad nema exere?

Dukags

Citat: BOKYBOY poslato 26 Novembar, 2015, 00:17
...otpakovao gumu i opet mi izmamila osmeh...sutra montiranje...auuu al je mekana... [balavi]


Èuj kad je i meni izmamila osmeh a neæe tebi  [balavi] :D

Kalesin

Roðendanski popust od 40% u Laguni...weeeeeeeeeee.....
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

goranvojska

 [cheers] [cheers]i ja castim .aj na pivo.....

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: BOKYBOY poslato 26 Novembar, 2015, 00:17
...otpakovao gumu i opet mi izmamila osmeh...sutra montiranje...auuu al je mekana... [balavi]


Znaèi jedan od najlep¹ih oseæaja na svetu - nove gume na motoru...
Ko kad si hronièni pu¹aè pa otpakuje¹ sve¾u paklicu samo 1000x bolje! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Ja moju prednju kada sam montirao mislio da vozim po sinama i da kocim sa kocnicama od panigalea :D


slave74


Darko


OKi


slave74


balcan girl

gledam neke klipove na youtubu i kao najludji odgovori u nekom kvizu i kaze recite neku zivotinju koja ima ime na tri slova (cat, dog itd.) jedan kaze zaba a drugi aligator posle toga traze marke goriva (tipa shell, omv,) jedan kaze regular drugi kaze etil, i na kraju kazite sta dolazi sa letnjom olujom ovaj kaze sneg znaèi suze mi posle koliko se smejem :D i najbolje sta ne zeli da nadje u kuci ni jedan pljaèkas odgovor je golu babu :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo

Sme li da se pretpostavi iz koje zemlje je kviz?! ;D

ЯЭВОЛУТИОН

iz bilo koje...najveca ptica ORO sa fakultetskom diplomom....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

znaèi ima milion klipova ne mogu da prestanem da se smejem :D :D :D :D :D kaze u kom mesecu se kod zena u trudnoci poznaje stomak odgovor je u septembru :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

makinjo

Pa stavi klip da se i mi smejemo :D

balcan girl

! No longer available
evo jedan ostale mozete da gledate na youtubu da ne vadim jedan po jedan :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Otkad nisam vozio po snegu :D


Nego cime da namazem vizir da sto manje magli i da otpadaju sneg i kisa sa njega? Kad ga spustim ne vidim nista a kad ga podignem boli i na 20 na sat kako bode sneg po faci pa vozim bukvalno napamet :D A otkinula mi se zica od sirene, vozaci automobila... ko da ne postojim, 3-4 puta sam ga turirao skoro do blokade dok sam doso od faxa do kuce da ih upozorim na 5m da stanu kad krenu na mene :D sve se dimi oko motora, gusta para izlazi iz njega od snega i kise koji se hvataju po motoru, hladnjaku i granama :D A rukama lepo i toplo i po snegu, obrisem rukavicama sediste pre nego sto sednem i dok sam dosao do kuce donji deo suv, moram da ih smanjim bukvalno koliko bude neprijatno vrelo kad se lepo ugreju :D