Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

sinoc na zurci blejim ja i dolazi moj prijatelj kaze da te pitam nesto, rekoh reci, sta je to gotièarka, jel to neko zanimanje? rekoh ne bre to je riba koja slusha goth metal, oblaèi se u crno, ¹minka isto tako a sto pitas? kaze on onda sam napravio sranje prisao sam nekoj ribi i ona kaze ja sam sneza ja sam gotièarka ja rekoh ja sam priba ja sam elektrièar :D :D :D :D :D :D :D znaèi vristala sam od smeha....posle krecemo ja i brat u kafanu kad on staje na kapiji prilazi mu riba (jedna od mnogih ovaj vikend) on skida kacigu ja rekoh sad ce da caskaju nesto kad riba ladno njemu jezik u grkljan a ja pozadi na motoru kao trinaesto prase, kad riba kreæe da me tap¹e po ledjima u sred zvaljavljenja s njim, htedoh da padnem sa motora od smeha :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

A ako ja dodjem u Jagodinu i stavim te nazad na motor hoce i meni tako jezik u grkljan  i ono ostalo...aaa....tebi ce kompenzujemo cetrnaestim prasetom :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Maj, 2015, 17:38
A ako ja dodjem u Jagodinu i stavim te nazad na motor hoce i meni tako jezik u grkljan  i ono ostalo...aaa....tebi ce kompenzujemo cetrnaestim prasetom :)
bojim se da ces ti imati duboko grlo
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt

tri dana na selu  [farmer] [farmer] [farmer]  uzivanje

MIGE

Citat: hurricane poslato 23 Maj, 2015, 23:02
ontopic

..neki fantom sa nekim zutim trkaèkim autom divljao po Brdu i okolini malopre u trajanju od pola sata...

bez izduva, a mozda i bez grane... 4 u etar
[zvizdi]

Lazic

Citat: makinjo poslato 21 Maj, 2015, 15:03
Kako ces se sada snaci kada samo plasticnu znas da vozis? :P
Opu¹teno skroz, juèe dok sam i¹ao ka Tari na spustu sa debelog brda sam ga na jednoj serpentini spu¹tao, spu¹tao, spu¹atao i spustio... :o ;D

epilog, rupica na rukavu jakne i malo boli kuk desni kuk, motoru ni¹ta... ;D

Ah da, veeeeliki osmeh mi je izmamila uspe¹na trka protiv ki¹e, 450km a ukupno 30 po blagoj ki¹ici koje sam preleteo za 15 minuta...;D

Kostić

laziæu, ni¹ta nam novo nisi isprièo. osim da si bio na tari :)

Lazic

Kako nije novo, pa umem i sa neplastiènom gumom da ljosnem... ;D

Citat: kosta66 poslato 24 Maj, 2015, 23:43
laziæu, ni¹ta nam novo nisi isprièo. osim da si bio na tari :)

Mator konj, a nepismen... :P ;D :-*

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Nisam pao, legao na pod, polako i ne¾no... Skoro ne¾no... ;D

Kostić

novost bi bila da si se spustio a da nisi pao. onda bismo se svi zabrinuli dal je stebe sve u redu. ovako znamo da si dobro ;D

Andreja

Citat: Laziæ poslato 24 Maj, 2015, 23:17
epilog, rupica na rukavu jakne i malo boli kuk desni kuk, motoru ni¹ta... ;D

Leb te jeb'o ra¾ani, koliko boli kad ne legne¹ ne¾no?  [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

ma zamisli da sam pismen, kud bi ovaj forum oti¹o. ukurac. sve bi bajte izeo. ovako pone¹to i progutam pa se u¹tedi :)

jebote nepismen konj, konju jedan :)

goranvojska


Lazic

Citat: Andreja poslato 24 Maj, 2015, 23:48
Citat: Laziæ poslato 24 Maj, 2015, 23:17
epilog, rupica na rukavu jakne i malo boli kuk desni kuk, motoru ni¹ta... ;D

Leb te jeb'o ra¾ani, koliko boli kad ne legne¹ ne¾no?  [rofl]
Boli vi¹e... ;D

@Kostiæ:
:P :-* [srce] ;D

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

VR 46

Twist of wrist!

penzos

Kad smo kod pismenosti i ostaloga, ali kako je ma¹inski in¾enjer uspeo nekoliko puta za redom? Uop¹te nije lako izgovoriti VAZDUPLOHOV  [rofl]  [rofl]  [rofl]


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Balsa Wrx

#8539
Upalio motor,radiii  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.