Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

Dobra je voda jos ima u nju preko 14 stepeni :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

pro¹le godine mi antiæev zakon ladno poni¹ti karton za TNG, koji je imao va¾nost 10 godina i ako oæu da obnovim registraciju za auto, moram da se isprsim punu kesu para. ok, d¾vava dala, pa sa posrala, ona mo¾e, ja ne mogu. potom, krenem da odvezem ¾enu na tramvaj, kasnila na posao i lep doteran ker sa rejban ðozlama mi skine tablice, jer mi istekla registracija. d¾aba je bilo, nemoj bre, nem para, ¾ena ¾uri, titra vam jaja kad dovodite polupane kod nje na sto, ¹ije vas i krpi kad legnete na sto. jok. rejban ker zapeo da pi¹e. pa pi¹i, ja neæu da potpi¹em. i kurac, odem danas po tablicu - ne mo¾e. sad sam dao 200 e i ako ne platim kaznu, ne mogu da dobijem tablicu. nasmejalo me je to ¹to jedan ker sa rej ban ðozlama, mo¾e da uni¹ti slepca za dobar dan. ono ¹to mu ¾elim, neæu da napi¹em : )

u stvari oæu, to se ne odnosi na sve pandure, nego na njega. voleo bi da dospe na astal moje ¾ene.

Andreja

Ma kakva registracija, dam im kurac, navozah se od jula neregistrovan k'o budala.

Mada planiram sledeæe godine da se vozim i van granica pa æu morati da registrujem, jbg.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

jebiga, ja ne mogu nigde iz ¹ume bez tablice, a volim da vilenim kojekuda. a u ovim godinama da se ganjam sa pandurima, ne ide. nego, zaboravi antiæa i njegov zakon. njemu i sliènima ¾elim jednu pojaèu seljaèku bunu na terazijama uz debeo kanap : )

zbog njega sam prodao stari audi jer nisam imao kesu za ke¹ da ga registrujem. taj auto je bio keva, tro¹io 6 l plina. mudri su ovi na¹i, vidli da se narod vozi jeftino, pa menjaj zakon. eeee

ЯЭВОЛУТИОН

pa kad  si  atestirao plin....hoces pa neces da budes poslusan.....nikada u zivotu nisam imao u autu atestiran plin....ili dizel ili neatestiran.....i uvek sam ga sam ugradjivao jer ne verujem retardima koji se time bave.....ne znao osnovne principe SUS motora a hoce da steluje plin....
neki moj drugar izpizdeo sto mu auto trosi 12 kila plina i poveo i mene u navodni servis....
maestro je uspeo za pet minuta da nalupeta takvu kolicinu gluposti, a vrhunac je bilo da ne moze da se nasteluje jer je BRC uredjaj previse osetljiv i da nas plin ne vilo to...
Onda sam mu za pet minuta pokazao kako se staluje plinski uredjaj sa sondom u auspuhu....nema jednostavnije masine od toga....od potpritiska zavisi kolicina plina sto stelujes na plastinom srafu uvodnika plina, prednaprezanjem povratne opruge regulises CO2 a ne leru stelujes protok na iglici......stvarno nauka...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ajde ne zajebavaj, nemamo vi¹e dvadeset godina pa da im se smejemo u lice. mada sam, èini mi se, pro¹ao pored rejbana skoro. taman se spremio da iskoèi iz krivine, koja je inaæe malo zajebana, jel, jar je krivina i ne zaustavlja se u krivini iza ¾bunja gde je nepregledno i nije bezbedno i da mahne, pa kad je video motor, stao i samo gleda. a stoji na sred ulice, ba¹ me nasmejao. al po¹to nije digo ruku da me zaustavi, ja oti¹o. mislim, ne bi mu stao i da je mahnuo, ¹to je mnogo mnogo je.

Ostoja

Vratila mi se ¾ena iz bolnice, operisala krajnike, ima sliku, nema ton...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hurricane

..jel osmeh ¹to je do¹la kuæi ili zbog tona?  ;D

balcan girl

ma jok bre nego zbog prosirenog poslovnog prostora :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

perlx

Komentar na - http://motovesti.com/zloglasne-grupe-bajkera-u-srbiji/

"Vi ka¾ete kriminalac - a ja ka¾em Èovek
Vi ka¾ete banda - a ja ka¾em dru¾ina
Vi ka¾ete olo¹ - kad se zadnji put pomogli nekom a da niste videli svoju korist u tome, kad ste zadnji put otpozdravili nekog ko deli strast prema necemu kao Vi,
kada ste se bez zavisti se divili nekom ¹to ¾ivi svoj san ¾ivi kako on ¾eli ne kako mu drugi ka¾u.
Kada ste zadnji put se setili nekog u nevolji ? Oni jesu svakodnevno...
Skupovi, donacije krvi, pomoc drugima na putu kome je potrebna...
Sve to je deo njihove svakodnevnice na motoru, a sta je deo vase?
Guranje po autobusima, psovanje automobila koji ispred vas ide previ¹e sporo, ne prolazi na trepcuce zuto ili crveno, pesaka koji bas sad prelazi ulicu?
Vi ka¾ete opasnos - a ja ka¾em avantura, strast, sloboda, ¾ivot.
Da, jeste opanso, treba mnogo iskustva i ve¹tine pa opet nikad nije dovoljno.
Ali opet na kraju dana navuèe¹ opremu upali¹ motor i ode¹. A gde? E to je veæ individualno pitanje.
Neko æe otiæi u glinaru da se valja po blatu sa svojim motorom neko æe otiæi na Adu huju da vozi stazu i obara svoje rekord neko, neko æe se jednostavno provozati po gradu.
A opet neki æe mo¾da otiæi do Bele crkve ili Tre¹nje i u¾ivati u prirodi. Ali sve njih spaja jedna stvar, strast prema vo¾nji. Nije vi¹e bitno gde i nije bitno koliko brzo veæ kakve uspomene ostaju na to putovanje.
Sutra oni neæe svojoj deci prièati kako su se opijali po splavovima i tukli sa obezbedjenjem, isto tako nece pricati kako su unosili baklje marihuanu no¾eve ili pi¹tolje na tribine.
Ne jedan bajker æe prièati sutra svom detetu kako je ispao ÈOVEK toliko puta u ¾ivotu kako je bio toliko puta blizu smrti. Danas mi je postalo sme¹no kad god ispadne¹ fin i kulturan prema nekome a taj te gleda kao da si lud.
Ljudi su navikli da su drèni jedni prema drugima, pu¹taju da im ispiraju mozak. Postoji jedna stara poslovica koja kaze "La¾ izgovorena 1000 puta postaje istina" e pa dragi moji sugradjani dobro razmislite ¹ta èitate i kome verujete.
Svi koji misle da su bajkeri ubice i kriminalci nek dodje u sremcicu poslednjeg vikenda u decembru i nek se sam uveri u suprotno.
Za sam kraj samo zelim da naglasim da u svakom ¾itu ima kukolja, nadam se da æe bar 1 osoba ovo proèitati do kraja."

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hurricane

Citat: balcan girl poslato 21 Novembar, 2014, 18:02
ma jok bre nego zbog prosirenog poslovnog prostora :D :D :D :P

koja si ti meni kraljica...  :-*

bilo je i to u prvoj verziji mog posta ali izmenio da se mo¾da ne naljuti gospoða..

balcan girl

jes sta ima gospodja da se ljuti kad je gospodin odusevljen :D :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

kad je za tu rabotu prosirenje bila dobra vest.....suzenje poslovnog prostora bi bila dobra vest.....i posle hoce da kazu kako je necemu sto je porecnog preseka u obliku slova O mesto u porecnom preseku slova I a ne slova O.....

a od malena
http://i00.i.aliimg.com/img/pb/853/757/494/494757853_585.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Citat: balcan girl poslato 21 Novembar, 2014, 18:02
ma jok bre nego zbog prosirenog poslovnog prostora :D :D :D :P
©ta ti je iskusno ¾ensko, odmah pogodi poentu...     :-*  :D
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

A ne, neæe da se ljuti, jer ko se ljuti....
Revolution, ti si ba¹ zaludan danas, bilo hladno u radionici, hahahaha....   [kralj] [klanjam_se]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Kostić

ove godine stefan ubo dobru sveæu na pijaci. pravu vo¹tanu. gorela je skoro do popodne. za razliku od pro¹logodi¹nje skupe crkvene. slava protekla tipièno, sveæa kolaè i prazan astal. i tablica na dan slave. neko mrsi seljaèke slave, neko ceo dan odgovara na pitanja, a jel vam nije ladno da se vozite na motoru. a kom¹ija marko i ja provesmo slavu uz jedno 70 kma, jurcajuæi tamo-vamo, nebili re¹ili moj nemar. sreæa pa se sve zavr¹ilo kako treba. predveèe, tablica montirana, na astalu èa¹a vina, sreæa rados - rados sreæa.

Tatica

Citat: kosta66 poslato 22 Novembar, 2014, 03:14
ove godine stefan ubo dobru sveæu na pijaci. pravu vo¹tanu. gorela je skoro do popodne. za razliku od pro¹logodi¹nje skupe crkvene. slava protekla tipièno, sveæa kolaè i prazan astal. i tablica na dan slave. neko mrsi seljaèke slave, neko ceo dan odgovara na pitanja, a jel vam nije ladno da se vozite na motoru. a kom¹ija marko i ja provesmo slavu uz jedno 70 kma, jurcajuæi tamo-vamo, nebili re¹ili moj nemar. sreæa pa se sve zavr¹ilo kako treba. predveèe, tablica montirana, na astalu èa¹a vina, sreæa rados - rados sreæa.

Слава и јесте, у материјалном смислу, само свећа, колач, жито и вино. Свети Аранђел је био заповедник небеске војске, па си ти, у ствари, пролетевши пар кругова мотором, адекватно поздравио свог Свеца.



Kostić

mi nemamo ¾ito zbog verovanja da je aranðel bio ¾ivi svetac. zanimljivo je da u crkvu dolaze ljudi pola pola. neki nose, neki ne. ponekad pop ume da zadrigne ko da je jeo zidarsku salamu na one koji ne nose ¾ito, al uglavnom bude pijan, pa mu se ne zamera. a to za prazan astal, to je kod nas ukuæi tradicija koja se obièajno ispo¹tuje. èak je i pokojni deda pravio skromnu slavu iako je imao za seljaèku. no, sto ljudi sto mi¹ljenja i svako treba da se ispo¹tuje. [cheers]

nova tablica stigla u vrbas, pa ide dalje da vidi malo ¹ta se zbiva naokolo  [yahoo]

*zeka*

Zito se na postavlja zbog svetaca koje slavimo vec zbog pokojnih predaka od kojih je slava preuzeta.