Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mareskin poslato 22 Oktobar, 2014, 22:03

Bila jedna moja drugarica u muslimanskom mestu i tako krenemo neku prièu i ja je pitam ima li kakvih momaka i tako to. Pomene mi da je upoznala nekog momka muslimana, ali mi ka¾e ne bi ja nikad bila sa muslimanom. Nemam ni¹ta protiv njih, samo nije to za mene ja volim na¹e srbe brðane. Ja ka¾em pa mo¾da ti smeta ¹to su obrezani, a ona meni ka¾e ovaj nije...



Poenta je predpostavljam neka skroz gej...:o ;D

clutch&brake

Citat: pittatore poslato 25 Oktobar, 2014, 18:27
Jel ima neki hangar kao taj za iznajmljivanje? :)

ima... 500m2 alarm... teretni lift... 3 eura po kvadratu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pittatore

Lokacija? Jel deljivo? Ne treba nam bas toliko

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pittatore


clutch&brake

Vidi to je 3 sprat sa teretnim liftom... auto ne moze da se ugura gore...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pittatore

e jbg, a treba kadilak da od 6 i nesto metara da se radi ;D

Tatica



Lazic

I popeli ga na poslednji sprat empajer stej bildinga i sklopili i parkirali na terasu za slikanje...:o ;D

50 godina po¹to su to veæ radili sa originalom...;D

http://www.blogcdn.com/slideshows/images/slides/254/215/1/S2542151/slug/l/ford-marks-50th-anniversary-of-companys-mustang-by-revealing-2015-model-on-empire-state-building-1.jpg

CBRR1

A zar im nije bilo jednostavnije sa teretnim helikopterom da su ga podigli gore....debiliiii...

Lazic

jak vetar mnogo...:-* a i ovo ra¹rafe i za¹rafe vorkeri za satnicu, mnogo jeftinije od èorbe za helikopter...;D

Radanovic


UFF


idanijel


Hurricane


penzos

 Ponovo radi bioskop! [vatromet] a Honda danas registrovana i dobila tablicu! Napokon ne mora da zazirem od plavaca iza mene! A da, i 30000 puta im ga majke nateram. Izvinite na prostakluku, ali tako je kako je...
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

eclipse4

forum,forum,forum i pored foruma svi oni koji su na njemu :)

balcan girl

kafana posle sto godina i zakljuèak muski ne znaju da pijuuuuuuuuuuuuuu :D :D :D veseloooooooooo :D priznajem trebalo mi 10 minuta da otkucam poruku a da ne budem njanja :D :D :D :D hocuuuu opet u kafanuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D :D :D :D pevaljke su zakooooooooooooooon :D :D ponovo radi bioskooooop :D forum radi moralo je da se proslaviiiiiii :D :D moram opet da dodjem u bg al da me vodite u kafanuuuuuuu :D ponasacu se majkeeee miiiiiii :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

Slucajno sam u kafani 3,4 dana nedeljno i mogu ti samo reci ...kafana?  Fuuuj ...pevaljke?  Fuuuuuj