Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

izleteo ¹aht u vis, poplavila ulica i baja sa autom, gas kroz baru. ¹iroke gume, ¹uspleh vs levodesnolevo oop ,zamalo. kakva inteligencija, vrh.

p0peye

+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Jefta

Ima i harp antena u Rakovici dole kod kruznog toka na kruznom putu :) eno je maskirana u jelku.

UFF


balcan girl

pakovanje i veèeras pa pa odoooh na moreeee :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

juce videh devojku vozi pravog harlija, beli, onako izgleda prilicno nov, ona plava, sise aaaaaaa [balavi] nemam sliku ali cu je naci taman je puk'o skuterom da joj uzmem broj haha ;D

Jecko

Ona samo ceka da je neko kao ti "pukne" skuterom da bi mu dala broj.... headbang

mareskin

Citat: Jecko poslato 05 Avgust, 2014, 18:37
Ona samo ceka da je neko kao ti "pukne" skuterom da bi mu dala broj.... headbang

Jecko, ti nisi mu¹ko i ne razume¹ kako ¾enski mozak radi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivan1979


Bori¹a

ono, uvidjaj, pa da njima broj, pa ja u saradnji sa njima dodjem do broja.. ;)
p.s
naravno, serem, ali eto potencijalnog nacina ;D

Ruza-Bandit

Citat: Bori¹a poslato 05 Avgust, 2014, 17:17
juce videh devojku vozi pravog harlija, beli, onako izgleda prilicno nov, ona plava, sise aaaaaaa [balavi] nemam sliku ali cu je naci taman je puk'o skuterom da joj uzmem broj haha ;D

Ova?


stilgar

#5572
daj boze da nije, dobice Borisa batine ako je dzaba skidala gacice :)

Hohštapler

#5573
...nije danas, juèe je, provozao sam kolima deonicu Pula - Koper, ono je kolima proæi u¾ivanje, i svo vreme sam zami¹ljao  kako bi bilo opeglati tuda motor.
Moja preporuka svima koji se naðu u blizini. Uostalom, u Hrvatskoj uop¹te ne manjka dobriih puteva za peglanje..




ps. jel imamo temu "Najbolje deonice za peglanje"? Znam da imamo "u Srbiji" al ne znam dal imamo inostrane....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Bori¹a

ruzo mislim da nije ta, ova mi je izgledala mladja.. barem koliko sam video u retrovizoru..
a i nije imala kacigu

Silvana

Izmamilo mi osmeh ovo:



Pomislila sam na Njanju  :D Ali sad ka¾u da se zaljubio, nema vi¹e nama poruka.

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Kostić


Kostić

Citat: Jefta poslato 31 Jul, 2014, 17:02
Ima i harp antena u Rakovici dole kod kruznog toka na kruznom putu :) eno je maskirana u jelku.
[rofl]

Kostić