Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

crvena


Lazic


balcan girl

provod u paraæinu na skupuuuu  ;D ;D ;D ;D ;D ;D aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ima da se kezim bar dve nedelje zbog ovog vikendaaaaaa  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zvonèica

Citat: BOKYBOY poslato 27 Jul, 2014, 22:01
@Andrej ...ja to isto radim jbt...a imam kuci troje pasa (i tri mace)...al sta cu kad je to jace od mene... [neampojma]

[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
Hold your head high and your middle finger higher

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 28 Jul, 2014, 03:39
provod u paraæinu na skupuuuu  ;D ;D ;D ;D ;D ;D aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ima da se kezim bar dve nedelje zbog ovog vikendaaaaaa  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

kad sam bio tu u jagodini seli smo u neki kafic u centru iza one fontane.....tu je naisao stariji lik sa zx9r registracija VP bila mu je razbijena plastika na levoj strani  motora on je copao i bio mu oguljen lakat......da nisi ti opila coveka ??? ;) ;) ;)

balcan girl

jok brate :D :D :D ja sam samo sebe opijalaaaaaaaaaaaa :D :D :D :D :D prosto reèeno ozdrala sam se u subotuuu :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić


eclipse4

ako ti treba pomoc gde se nalazi radujevac javi mi se,inace ga nikad neces naci ako ides preko bora,boljevca,majdanpeka,kladova i kroz zajecar ;)

OKi

Predlog > mala izmena , Ja bih isao preko Golubca :)

Che

Citat: kosta66 poslato 29 Jul, 2014, 18:38
608 km - 10 h vo¾nje, vredi li ruta?

http://s16.postimg.org/mmt66p5hx/image.jpg

Bor-Zagubica-Petrovac je krs los put, a Pozarevac-Majdanpek bih pomerio na preko Golupca ;)

Kostić

ako sam ovuda proterao motor, kad sam i¹o na zlatibor, ono je igra. cilj mi je da ga proteram tamo gde ni paprike neæe da teraju ;D mo¾da odem u èetvrtak na ðavolje stene pa za zajeèar na skup pa preko ðerdapa kuæi, al tu æe da izbije iks kilometara. tumaèmaniforfuel :(

http://s29.postimg.org/h777usnhj/image.jpg

Kostić

Citat: eclipse4 poslato 29 Jul, 2014, 19:19
ako ti treba pomoc gde se nalazi radujevac javi mi se,inace ga nikad neces naci ako ides preko bora,boljevca,majdanpeka,kladova i kroz zajecar ;)

ako tuda budem prolazio, èuæe¹ me, istrèi sa kafom i pivom da zalijemo ;D

eclipse4

ne sluzim alkohol bajkerima......kad odu od mene mogu piju sta ocu,ne zelim da me grize savest ;)

Lazic

Onda æu morati sam sebi da toèim, gde æe ti du¹a...??? :o ;D

eclipse4

ne lazicu....tocim ja alkohol ali ti imas obavezu da prihvatis terms & conditions...tj da kliknes na onu malu kocku pa accept......

a terms & conditions je da spavas kod mene :)

Kostić

Citat: eclipse4 poslato 29 Jul, 2014, 19:55
ne sluzim alkohol bajkerima......kad odu od mene mogu piju sta ocu,ne zelim da me grize savest ;)
Citat: Laziæ poslato 29 Jul, 2014, 20:25
Onda æu morati sam sebi da toèim, gde æe ti du¹a...??? :o ;D

¹inko, pa ja bolje vozim pijan, no trezan ;D laziæu, jel ti ide¹ smene il sam? ;D ako ide¹ sam da se ukrstimo negde ;D

eclipse4

to sam i ja jednom rekao za lov posle dva dana pijenja...na kraju sam se kajisem vezao gore za drvo (na ceku) i tamo docekao vece.....

Jecko

Citat: kosta66 poslato 29 Jul, 2014, 19:46
ako sam ovuda proterao motor, kad sam i¹o na zlatibor, ono je igra. cilj mi je da ga proteram tamo gde ni paprike neæe da teraju ;D mo¾da odem u èetvrtak na ðavolje stene pa za zajeèar na skup pa preko ðerdapa kuæi, al tu æe da izbije iks kilometara. tumaèmaniforfuel :(

Ja mislim da bas trebas da ides Bor-Zagubica-Petrovac....sta oni realno znaju.....

Kostić

ja sam se na drvetu rodio i odrastao, neæe da mi smeta ;D ipak je ta ruta. put je R motor je R, teorecki ima smisla, praktièno ne mo¾e da bude gore od crne kose ;D kad najðem pred ribare, èuæe se ;D

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 29 Jul, 2014, 22:18
ne lazicu....tocim ja alkohol ali ti imas obavezu da prihvatis terms & conditions...tj da kliknes na onu malu kocku pa accept......

a terms & conditions je da spavas kod mene :)
Razumem i nije mi te¹ko...;D :-*





Citat: kosta66 poslato 29 Jul, 2014, 22:23
Citat: eclipse4 poslato 29 Jul, 2014, 19:55
ne sluzim alkohol bajkerima......kad odu od mene mogu piju sta ocu,ne zelim da me grize savest ;)
Citat: Laziæ poslato 29 Jul, 2014, 20:25
Onda æu morati sam sebi da toèim, gde æe ti du¹a...??? :o ;D

¹inko, pa ja bolje vozim pijan, no trezan ;D laziæu, jel ti ide¹ smene il sam? ;D ako ide¹ sam da se ukrstimo negde ;D

Interesantno, i ja bolje vozim pijan nego trezan...;D Bar tako svi ka¾u...;D  Nemam bre pojma kad i kako æu do pomraèenja, posle 3103 dana sam od prekosutra ponovo èlan partije nezaposlenih...:o ;D Problem je ¹to æu imati vremena za sva¹ta, al' ne i para...:o [facepalm]