Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 16 Septembar, 2013, 08:45

Vidim ja da ste vi stvarno pomislili ne¹to drugo :D

Mislim da bi trebalo da napravimo paradu debelih! Diskriminacija debelih mi ba¹ ide na ¾ivce. Kad ti ka¾u mo¾da negde imamo XXL, a ja se pitam ¹ta da radim sa deèijom odeæom :)

Pravda za "Pupljave" [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

marckony

Meni osmeh izmami Mister X sa svojim postovima u temi Moto GP :)

Hohštapler

Citat: marckony poslato 16 Septembar, 2013, 11:01
Meni osmeh izmami Mister X sa svojim postovima u temi Moto GP :)

sl. put stavi se link ka temi, da nemoramo da se muèimo... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

marckony

^^ ne mogu, preko telefona citam...

Bori¹a

udao sam sestru sinoc, bilo veseloooooo
posle 10h mi se pamcenje ne zna bas najbolje, video sam poruke sto sam slao devojcici, sad me sramota ;D

Uncle Bob

Otkazali mi suðenje za Novembar tzv o¹teæeni se nije pojavio. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Darko

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

MIGE

Citat: UNCLEBOB poslato 16 Septembar, 2013, 18:06
Otkazali mi suðenje za Novembar tzv o¹teæeni se nije pojavio. :D
da ga nisi opet ostetio pa nije mogao da dodje???  :D

Uncle Bob

Citat: MIGE poslato 16 Septembar, 2013, 18:35
Citat: UNCLEBOB poslato 16 Septembar, 2013, 18:06
Otkazali mi suðenje za Novembar tzv o¹teæeni se nije pojavio. :D
da ga nisi opet ostetio pa nije mogao da dodje???  :D
Nisam ne smem vi¹e da se zezam ono jeste imao je "Prijateljsku" posetu e sad nemam pojma ako se i dalje ne pojavljuje dal æe i sud da odustane???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

CBRR1

nece drugi put ako se ne pojavi,sudija ce mu zapretiti novcanom kaznom od 5oooodin kazne za ne postovanje suda i morace da se pojavi,a za tu prijateljsku posetu to ti uopste nije pametno da se razmeces po forumima,jer bilo koje UKP odeljenje ako si imao neko teze delo imaju dostupnost tvom mailu i sebe ukopavas tako,oprez nije na odmetu...a samim time sto se branis sa slobode a nisi dobio istrazno nije strasno,ali jbga pod kojim stavom te tuze je pitanje koji clan ako je 1manja zatvorska kazna clan 2 u stavu ti vuce vecu kaznu i tako,ja sudija nisam pandur ni manje ali cuo sam da je to tako...

stilgar

Citat: Bori¹a poslato 16 Septembar, 2013, 13:56
udao sam sestru sinoc, bilo veseloooooo
posle 10h mi se pamcenje ne zna bas najbolje, video sam poruke sto sam slao devojcici, sad me sramota ;D
jesi joj zapretio da ces da ga otseces ako ti ne da na sledecem susretu :) a bice joj zao jel da :)

stilgar

Citat: UNCLEBOB poslato 16 Septembar, 2013, 18:57
Citat: MIGE poslato 16 Septembar, 2013, 18:35
Citat: UNCLEBOB poslato 16 Septembar, 2013, 18:06
Otkazali mi suðenje za Novembar tzv o¹teæeni se nije pojavio. :D
da ga nisi opet ostetio pa nije mogao da dodje???  :D
Nisam ne smem vi¹e da se zezam ono jeste imao je "Prijateljsku" posetu e sad nemam pojma ako se i dalje ne pojavljuje dal æe i sud da odustane???
jel te on tuzio il te gone po sluzbenoj duznosti? ako je on svedok u njihovoj tuzbi po sluzbenoj duznosti onda moze da se predomisli i kaze da je pao niz stepenice i da se neseca niceg. a ti vidi sa nekim advokatom sta i kako dalje, a ako te on tuzio onda vidi sa njim da ispeglas stvar pa posle kad prodje opasnost od uslovne kako oces.

Uncle Bob

Citat: stilgar poslato 16 Septembar, 2013, 19:24
Citat: UNCLEBOB poslato 16 Septembar, 2013, 18:57
Citat: MIGE poslato 16 Septembar, 2013, 18:35
Citat: UNCLEBOB poslato 16 Septembar, 2013, 18:06
Otkazali mi suðenje za Novembar tzv o¹teæeni se nije pojavio. :D
da ga nisi opet ostetio pa nije mogao da dodje???  :D
Nisam ne smem vi¹e da se zezam ono jeste imao je "Prijateljsku" posetu e sad nemam pojma ako se i dalje ne pojavljuje dal æe i sud da odustane???
jel te on tuzio il te gone po sluzbenoj duznosti? ako je on svedok u njihovoj tuzbi po sluzbenoj duznosti onda moze da se predomisli i kaze da je pao niz stepenice i da se neseca niceg. a ti vidi sa nekim advokatom sta i kako dalje, a ako te on tuzio onda vidi sa njim da ispeglas stvar pa posle kad prodje opasnost od uslovne kako oces.
Oni me ne terete a poseta je stvarno bila prijateljska ni¹ta na silu a èlan 2 koliko je meni bar advokat rekao je manja kazna. [neampojma] a èak u Policiji kada sam davao izjavu èovek mi ka¾e da se èudi za¹to za pravi sud po njemu je to za Sudiju za prekr¹aje.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika

Citat: Laziæ poslato 01 Septembar, 2013, 02:14
Jel ti ona pernata ¾ivina dostavila materijal...? [rofl] Dete mi se penje na grbaèu, hoæe da se igra...:o :D

nije jos doneo a i kad donese to presnimavanje ce potrajati malo posto ima 28 kaseta od po sat vremena :D pa onda posle toga montaza materijala iz 15 kaseta koje su vec odradjene
a kad na sve to dodamo da sam poceo dodatni posao da radim i to nocu od pola 1 do 5 onda dolazimo do cinjenice da to nece biti skoro zavrseno tj taman dok ne odem na maltu verovatno :D

inace graficka dobro gura igrice :D preksinoc instalirao far cry 3 ali mi se ne svidja igrica kao prvi deo, malo smara sto stalno imas nesto da obavljas a ne da pucas ko covek :D

Kanarinac

Pa ti si se vratio sa moreta :D Ja sam jos uvek na poslu, evo 12ti sat otkucava :) Donosim ovih dana, pa Lazis vise ne moze da me proziva

CBRR1

ujace sve zavisi od clana...stav taj i taj....

Darko

u krivicnom postupku , clan 1 je kad je ugrozeno jedno lice , a clan 2 kad je ugrozeno vise lica... clan 2 je tezi i kaznjava se strozije od clana 1 ...naravno ovo se odnosi na tucu,precenje , ugrozavanje zivota i sigurnosti itd itd...
bitna stavka u celoj prici je ta , da kad prekrsis uslovnu , treba to neko dobro da rastumaci..."prekrsavanje uslovne" se odnosi ako u navedenom roku napravis ISTI i samo ISTI prekrsaj za koji ti je uslovna...npr, pretis nekome nozem , navataju te , osude te na 3 meseca zatvora ,uslovno na 1 god, u toj godini napravis tucu , sabracajni prekrsaj itd itd , sudice ti se po novom , nisi prekrsio uslovnu... a ako u toj godini ponovo pretis nekome nozem prekrsio si uslovnu... ovo je malo karikiranje da bi shvatio poentu ... naravno sve zavisi za sta ti je tacno bila uslovna , moze da se desi da ga sroce tako da je prekrsis sa vise dela.. jako je bitno da ove stvari radi advokat....jbg,skuplje je ali i lakse...

pitaj bre pravu osobu , ja bio u svim dnevnim novinama ;)

CBRR1

prvo uslovna se brise  po isteku ne otvara ti trajni dosije,drugo clan ti je delo koje si napravio npr clan 355,stav taj i taj nema veze o broju osoba nego o tezini dela,drugo ako imas uslov u delu o nosenju vatrenog oruzja uz pomoc dobrog advokata i prvog dela u zivotu,krsenje te uslovne je ako opet napravis isto delo,,ako nekome pretis nozem to je ugrozavanje bezbednosti i popijes uslov,sutra preti pistoljem uslov ti se sroci u kaznu zatvora...tako da ako neko mesa clan sa stavom taj sudiju krivicnog dela u zivotu nije video,ali ipak na ovom forumu svi su sve i tako...2,3,5,9 STVAR DARE IZVINI BRATE ALI LUPAS,JER AKO IMA UJAK USLOV ZA DELO PRECENJA NOZEM DAJEM KAO PRIMER,I TAJ USLOV MU JE NASTUPIO NA SNAZI PRE 6 MESECI NA 3 GODINE,A SADA JE NAPRAVIO SASVIM DESETU STVAR KOJI SE KOSI SA TIM USLOVOM TJ NEMA VEZE NIJE ISTA STVAR I UJAK SL MESECA POPIJE DRUGI USLOV ZA TO DELO,DVA USLOVA SE PREINACE U ZATVORSKO IZDRZAVANJE DELA KAZNE,TAKO DA MOZES JEDAN USLOV DA IMAS ALI DVA NE BEZ OBZIRA NA DELO...

Hohštapler

bote, sve advokati i prestupnici povratnici...
s kim se ja druzhim.. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Citat: CBRR1 poslato 16 Septembar, 2013, 22:37
prvo uslovna se brise  po isteku ne otvara ti trajni dosije,drugo clan ti je delo koje si napravio npr clan 355,stav taj i taj nema veze o broju osoba nego o tezini dela,drugo ako imas uslov u delu o nosenju vatrenog oruzja uz pomoc dobrog advokata i prvog dela u zivotu,krsenje te uslovne je ako opet napravis isto delo,,ako nekome pretis nozem to je ugrozavanje bezbednosti i popijes uslov,sutra preti pistoljem uslov ti se sroci u kaznu zatvora...tako da ako neko mesa clan sa stavom taj sudiju krivicnog dela u zivotu nije video,ali ipak na ovom forumu svi su sve i tako...2,3,5,9 STVAR DARE IZVINI BRATE ALI LUPAS,JER AKO IMA UJAK USLOV ZA DELO PRECENJA NOZEM DAJEM KAO PRIMER,I TAJ USLOV MU JE NASTUPIO NA SNAZI PRE 6 MESECI NA 3 GODINE,A SADA JE NAPRAVIO SASVIM DESETU STVAR KOJI SE KOSI SA TIM USLOVOM TJ NEMA VEZE NIJE ISTA STVAR I UJAK SL MESECA POPIJE DRUGI USLOV ZA TO DELO,DVA USLOVA SE PREINACE U ZATVORSKO IZDRZAVANJE DELA KAZNE,TAKO DA MOZES JEDAN USLOV DA IMAS ALI DVA NE BEZ OBZIRA NA DELO...

brate moj , ne lupam , nego sam pisao napamet , jer niti sam pratio sta se desilo sa covekom , niti znam za sta ga terete , i odmah sam rekao da karikiram da bi lakse shvatio kako stoje stvari , da zna bar eto nesto osnovno...
druga stvar , ne pricam o stvari koja je rekla-kazala , nego iz iskustva koje se deilo LICNO meni ... nisam siguran bas dal moze dva uslova bas da se preinace u kaznu zatvora , pogotovo ako su iz razlicite oblasti ...a ako je pretio prvo sekirom pa onda nozem u drugom delu , naravno da nece sudija da napise " pera je prtio nozem i ima uslov" a u drugom delu "pera je pretio sekirom i ima drugi uslov" oba dela su ugrozavanje sigurnosti treceg lica i iz istog su clana i stava ...

a ako je pera prebio nekog lika i dobio uslov a posle udario pesaka na pesackom , ne mogu da se spoje ova dva uslova

treca stvar za koju sam SIGURAN da gresis , je to da se uslov brise po isteku . ovo SIGURNO nije tacno... po isteku uslova , to je to , a uslov se brise kad prodje DUPLO vremena koliko je uslov i to se brise samo u "nekim knjigama" tipa ,konkurs za posao i te pizde materine... u "knjigama supa" delo se nikad ne brise i uslov i ti ljudi koji naprave delo ,ako je istekao uslov ,nazivaju se "povratnici" , sudi im se kao da nisu napravili prethodno delo ,ali se "gledaju" malo drugacije  od onih koji nisu ...